STSL 2011-2012 / 15.Hafta Mersin Idman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan isyan, 08 Aralık 2011, 21:54:50

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

ulan Samsunspor sayende sikenin 58. maddesini ezberledim
bunu bana ezbertledigin icin yaziklar olsun diyesim geliyor.

Musti

elalemin s... ile gerdeğe girilmez.

samsunmania

kararın sezon sonu verilecek olmasının nedeni ağamız digitürk. Yoksa cezaları hemen kesebilir tff. dekoder satışları patlamasın diye yalandan oynatıyorlar ligi gibime geliyor.

Ollivanders

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 11 Aralık 2011, 23:55:30

ama malesefe kulüpler bu maddenin degismesini istiyor hepsi degil ama insallah bizim baskan enayilik yapmaz da imzalamaz o öneriyi  :kafa: :kafa: :kafa:
birde takimlarla karari TFF baskani sezon sonu verilcek diyor

kulupler o maddenin degişmesini istemiyor. Oyle bir dusuncelerinin de olduklarını sanmıyorum. Bunu istemek de yeterli degil. Bunun UEFA ayagı var. Basit degil o işler.

samsunmania

Alıntı yapılan: Musti - 11 Aralık 2011, 23:56:51
elalamin s... ile gerdeğe girilmez.

musti kardeş mecbur kalırsan elalemin SAZI ile girilir.

epçeli köylü

Şikeden küme düşmeye güveniyorlarsa bu sene olmazsa birdahaki sene düşme olur.Bu rezil teknik ekiple düşmemiz garanti.Şimdiden değişiklik olması mantıklı değilmi?

FaTiH_HaN

Bu sezon bu haftaya kadar en az 6-7 tane teknik direktörün kovulması, bu teknik adamların kombinasyonlu olarak takım değiştirmesi gerekirdi, ama bu sezon hiçbir takım hocasını kovmuyor, gaziantepte tolunay kendi bıraktı, karabükte yücel ildiz de kendisi bıraktı, onun dışında hoca değişikliğine giden takım yok, bu çok düşündürücü, ne oldu da bu sezon senelerin geleneği değişti bu ne rahatlık, çoğu takım ciddiyetini kaybetti, başta biz olmak üzere, hani çok gülen birine peygamber efendimiz Hz. Muhammet (sav) ' neden o kadar gülüyorsun, cennetle mi müjdelendin' demiş ya aynı o hesap bizimkiler küme düşmeyeceklerinin garantisini mi almış ne bu rahatlık  :o

Musti

Ya ben onu bunu bilmem aga. Diyelim ki küme düşürme olmayacak. Buna dayanılarak kulüp mü yönetilir. Apartman mı burası. Ya da madem öyle bir şey var bu kadar futbolcuyu son anda niye transfer ettiler. Parayı sokakta mı buldular.

Aklım hayalim almıyor böyle mantık olablir mi? Sezon sonu kulüp düşürme olmayacakmış o zaman bizim de oynamıza gerek yok. Diğer kulüpler de bilmiyor bunu sadece biz biliyoruz. Medyası da bilmiyor.

Bu sahada futbol oynamama sebebi olamaz. Ben bunu kabul edemem. Biz çıkarız aslanlar gibi oynarız yeneriz yeniliriz sorun değil ama çıkıp OYNARIZ. Ligin sonu bizi ilgilendirmemeli. Bizlik bir durum yok zaten şikeyle ilgili.

Dingonun ahırına çevirdiler takımı. Işığı gören geldi mübarek.

Kulüp - takım böyle yönetilmez. Buldular para babasını sömürdüler işte. Kazım Yılmaz'ın ders çıkarması lazım. Şirket yönetmeye benzemez Türkiye'de kulüp yönetmek. Başkan daha çok tecrübesiz belli ki. Futbolu bilen yöneticiye ihtiyacı var. Ayrıca Adnan Sezgin'in çok da umrunda olduğunu sanmıyorum Samsunspor'un.

samsunmania

Alıntı yapılan: Musti - 12 Aralık 2011, 00:13:01
Ya ben onu bunu bilmem aga. Diyelim ki küme düşürme olmayacak. Buna dayanılarak kulüp mü yönetilir. Apartman mı burası. Ya da madem öyle bir şey var bu kadar futbolcuyu son anda niye transfer ettiler. Parayı sokakta mı buldular.

Aklım hayalim almıyor böyle mantık olablir mi? Sezon sonu kulüp düşürme olmayacakmış o zaman bizim de oynamıza gerek yok. Diğer kulüpler de bilmiyor bunu sadece biz biliyoruz. Medyası da bilmiyor.

Bu sahada futbol oynamama sebebi olamaz. Ben bunu kabul edemem. Biz çıkarız aslanlar gibi oynarız yeneriz yeniliriz sorun değil ama çıkıp OYNARIZ. Ligin sonu bizi ilgilendirmemeli. Bizlik bir durum yok zaten şikeyle ilgili.

Dingonun ahırına çevirdiler takımı. Işığı gören geldi mübarek.

Kulüp - takım böyle yönetilmez. Buldular para babasını sömürdüler işte. Kazım Yılmaz'ın ders çıkarması lazım. Şirket yönetmeye benzemez Türkiye'de kulüp yönetmek. Başkan daha çok tecrübesiz belli ki. Futbolu bilen yöneticiye ihtiyacı var. Ayrıca Adnan Sezgin'in çok da umrunda olduğunu sanmıyorum Samsunspor'un.

Söylediklerinde sonuna kadar haklısın paşam. Ancak zaten oynanmaması gereken bir ligi oynattıkları için bunları söylüyoruz. Utanç verici bir durumdayız.

Kadir ÇELEBİ

Onu bunu bilmem gerekirse devre arası gitmesi gerekenler gitmesin değişmesi gerekenler değişmesin daha fazla borçla biz başa çıkamayız kocaeli malatya olur gideriz bu şehir'e Samsunspor fazla geliyor bu bir gerçek. Malesef ben Bankasya ligine razıyım

Musti

Alıntı yapılan: samsunmania - 12 Aralık 2011, 00:27:41
Söylediklerinde sonuna kadar haklısın paşam. Ancak zaten oynanmaması gereken bir ligi oynattıkları için bunları söylüyoruz. Utanç verici bir durumdayız.

Abicim iyi güzel de o Türk futbolunun sorunu. Ortada bizi bağlayan bir durum yok. O apayrı bir konu.

Burada konu Samsunspor. Bu duruma geleceğimiz ta kongre zamanı belliydi. Her şey iyi de olabilirdi ama yüksek ihtimal böyle olacağı öngörülüyordu. Hep iyimser davrandık.

Sahada oynanan futbol umut vadetmiyor. 20 tane transfer yapıldı. Sayı önemli değil ama bir iki tanesi hariç diğerleri patladı. Alt yapıya hoca getirildi adam beğenmedi kaçtı. İsa Turan istifa etti. Petkoviç'in yardımcısı arkasından iş çevirmiş. Galip Öztürk resmen kandırdı sattı bizi. 15 tane yönetici istifa etti. Takımda papazlık yapanlar mı ararsın takımı afedersin şeyine takmayanlar mı ararsın. Adnan Sezgin yüzünden istifa ettiler denildi. Adnan Sezgin bir çık basın açıklaması yap içimizi rahatlat. O da yok. Yanlış yapılanma aldı başını gidiyor. Kazım Yılmaz çok profesyonel davranıyor ama Türkiye'de maalesef işler öyle yürümüyor. Ama öğrenecek o zaman da çok geç olacak.

Desiqner

Ulan varya en kötünüzün altında en lüks arabalar var dünya kadar parayı cebe indiriyorsunuz.En lüks hayatları yaşıyorsunuz.Peki oynadığınız futbol ne kadar ediyor ? Yani ben amatör karşılaşmaları izlerken daha çok zevk alıyorsam siz ne işe yararsınız ki ? Karşı karşıya gol atamayacaksanız , önünüz boşken korkup geri dönecekseniz diğerlerinden ne farkınız var.Yazık be... Bu taraftara yazık...

holigan5565

ücretinde artırım isterken arkalarına kaşarlanmış menejerlerini alıp pazarlık masasında aslan kesilenlerin sahada kedi gibi korkak mücadele etmelerini nasıl yorumlamalı bilmiyorum.söylenecek çok şey var ama hepsi boş

isa55

Futbolun kuralıdır bu atamayana atarlar.
Bu goller kaçarmıydı be topçular hee.
Eskişehir......... Ekigho
Bursa .............M.Sarp
Gaziantep.........Fink
Mersin..............Murat
Hepsi net pozisyonlardı. Hiç değilse 2 tanesi gol olsa bu durumu yaşamayacaktık.

KareAs55

En çok koyanda belki de o  göz göre göre  hayallerimiz  gidiyor ve biz birşey yapamıyoruz  :(