STSL 2011-2012 / 13.Hafta | Gaziantepspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 26 Kasım 2011, 16:22:47

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

lucarelli

İnşallah 3 puanı kaparız ancak Olcan, Cenk Tosun gibi etkili silahları var. 1 puan da kötü sonuç değil.

fanatik samsunsporlu

hoca ismail sosa,muhammet demir,cenk tosun,serdar kurtuluşu yedek soyundurmuş.2.yarı almış oyuna üçünü

Desiqner

1 Puana Şükrederiz , 3 Puana Ortamı Yıkarız :) Benim içimden galibiyet geçiyor...

mehmet yılmaz

2004-05 sezonunda deplasmanda 3-1 kazandığımız maçın seremonisi
Bu maçta askerdeydim, radyodan dinlemiştim...
Celil&Serkan şov vardı yine
Başkanımız İsmail Uyanık, teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'dı.

fat55

samuray

nihayet puanlamada sondan ikincilikten kurtulduk inşallah bundan sonra yukarılara doğru tırmanışa geçeriz antepten yenemiyorsan yenilmeyeceksin parolasıyla çıkmalıyız 1 puan bile altın değerinde zira akibede iki puan kaybettiriyorsun 3 puan olursa süper olur

Ayberk

haftaya  antalya_spor ile  kara_buk oynuyor. Biz  gazi_antep ile oynuyoruz. Alacağımız bir galibiyet bizi inanılmaz şekilde rahatlatır, hatta bırakın rahatlatmayı olası bir havayla ilk devreyi playoff potasında bile bitirebiliriz. Gözüm yükseklerde değil şu altlardan biraz kurtulsak yeter gerçi... Yine aynı hafta  ankara_gucu  fener_bahce maçı var. Dediğim gibi bir galibiyet her şeyi değiştirir, 1 puan fena olmaz. Yenilmemeliyiz kısaca

King Of The North

Antep'i yenersek müthiş bir avantaj yakalıyoruz, hem kümde düşme hattının iyice üstüne çıkacağız, hem de önümüz maçlar adına bir seri yakalama şansımız olacak, çok kötü oynayalım ama kazanan biz olalım...

beşnumara

6 puanlık maç her ne olursa olsun yenilmememiz lazım.Zenkenin de olması bizim için avantaj.Orta alanda koşan murat ve hakan arslanın kesinlikle 11de başlaması lazım.Antalya maçında stresten mi bilmiyorum ama kötüydük.Hatta devre sonuna kadar galibiyet alamayız diye de düşündüm.Beraberlik iyidir üç puan süper olur bu deplasmandan.
Antepte olcan atmazsa bir puanımız garanti diye düşünüyorum.

celebi

beşnumara

Zorr be abi ;D
Bu arada içimden geçti Murat veya Hakan Arslandan gol bekliyorum ceza alanı dışından ;)

samsunluerhan

YENECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM İLK DAKİKALARDA ANTALYA MAÇI GİBİ GOL BULURSAK SÜPER OLUR SAVUNMAYI İYİ YAPAN BİR TAKIMIZ.YYENECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM.YENERSEK ALTIN DEĞERİNDE3 PUAN ALIR. samsunspor_x samsunspor_x

Dartagnan

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=9324.msg479439#new

kardesım ılgılı baslık mevcut...Burada maç ıle ılgılı gorusunu paylasabılırsın ;)