STSL 2011-2012/ 10.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan AhmetDenizci, 29 Ekim 2011, 21:39:20

« önceki - sonraki »

Serkan

samuray

of of of yine hüsran olmasından korkuyorum gerçekten de çok kötü oynyuyoruz ekigho o golü amatör topçu bile kaçırmazdı sen nasıl bi golcüsün ya ya ahmet o yediğin gol mehmet yıldızın pozisyonu gol olsa okey kimse sana sitem de bulunmazdı zor dostum zor maç yorumu yaptırma heveesimi bile kırdınız ya haram olsun lan aldığınız paralar  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

Tufan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Ekim 2011, 18:51:28
bu maçı kazanacaz, bursadan puan, alacaz gelip içerde antalyayı yenecez..

Ağzından bal damlıyor da bu koşmaktan aciz takımla hocanın Mustafa Sarp takıntısıyla nasıl olacak o iş

beşnumara

Alıntı yapılan: Tufan - 30 Ekim 2011, 20:19:48
Ağzından bal damlıyor da bu koşmaktan aciz takımla hocanın Mustafa Sarp takıntısıyla nasıl olacak o iş
İnanacağız inandıracağız kardeşim başka çaremiz yok şuan için.

brigand

Hoca yapamıyor, topçular yapamıyor. Geçen seneki gibi golleri atmak da bize düştü. Konuşulacak herşey konuşuldu zaten. Bu hafta şehri ateşlemek gerek !

Recep

benim bu topçu bozuntularına vede çobanlarına hiç inancın kalmadı arkadaş

fanatik samsunsporlu

ve bu akşam ankaragücü gol sayısını 7 ye çıkardı.bizi geçtiler.adamların 1 puanı var bizim 7.ama adamların gol sayısı bizden fazla.ahmet gene lamba gibi gol yedi.ekigho 2 metreden boş kaleye gol atamadı.ne yapacağız şaşırdık artık.yenin de kurtulalım şu azaptan.üst sıralarla fark açılmadan

**KaR6**

30 Ekim 2011, 22:53:52 #52 Son düzenlenme: 30 Ekim 2011, 22:56:57 **KaR6**
Alıntı yapılan: uçarlı - 30 Ekim 2011, 22:10:54
şu şekilde bursadan puan almak mı
antalyayı yenmek mi
daha da ziyade ankarayı yenmek mi
bizim hocamız halen türkiyeye oldukça yabancı ve bunu her geçen gün hissettirmekte.
takım ilk anlarda yaptığı pas akışını yapamıyor.
koşamıyor.
hiçbir şey yapamıyor.
biz neyin beklentisindeyiz?

git barcelonayı izle o zaman arkadaşım beklentin yoksa? var benim beklentim. napalım yani?

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Ekim 2011, 21:51:06
İnanacağız inandıracağız kardeşim başka çaremiz yok şuan için.

kimi neye inandırıyon

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 30 Ekim 2011, 22:57:28
kimi neye inandırıyon

Buna abi  :)

Ütopya değil bizim için.Sadece ciddiyet lazım biraz disiplin lazım diye düşünüyorum.

celebi

fanatik samsunsporlu

bu hafta da yenemezsek zaten sadece kombine sahipleri ve de beleşçiler gelir herhalde

AhmetDenizci

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

Bizler inandık, siz de inanın bizim için bu maçı alın.

Kaya

10 haftada pili biten,yenilgiyi kabul eden taraftar mı olmak istersiniz ?

Yoksa SAMSUNSPOR gibi olmazları başaran,direniş ve küllerinden doğmanın en büyük temsilcisi mi ?

Takım kötü,formsuz,yöneticisiz,hocasız olur da taraftarsız olmaz arkadaş..Bizim kötü ve formsuz olma lüksümüz yok.Maç sonları yaşanan hayal kırıklıklarını ertesi haftaya taşımayalım..Hepberaber ikinci seçeneği seçelim ve küllerimizden yeniden doğalım...

ali ihsan

2-0 alırız bu sefer.Artık çıkış vaktimiz geldi.Manisa'nın seri yakalıdığı bu ligte biz mi yakalayamayacağız...Yaslarız rahat olun...