STSL 2011-2012/ 7.Hafta | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 16 Ekim 2011, 17:01:15

« önceki - sonraki »

kaptan 55

cesareti olmayan gitsin kumda oynasın o zaman.

kýzýlyýldýz55

kaptan 55

King Of The North

Eskiden her maçın bolca videosu ve fotosu olurdu ama şimdi çok az...

cembaba

Zeki abim video paylaşımları yasak ya Lig Tv'de. O yüzden. Bir de maç fotoları falan artık resmi sitede çok var. Tribün fotomuz bir tane bile yok. Çözemedim.

engin55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 25 Ekim 2011, 09:35:01
Maç sonunda yedek kaleci Ahmet Şahin, Ertuğrul'u Samsunspor taraftarlarının bulunduğu tribüne götürmek istedi. Ertuğrul buna karşı çıkınca sahada kısa süreli bir tartışma yaşandı. Genç oyuncu twitter'dan da, "Profesyonellik gereği elimden geleni yaptım. Benim için çok zor oldu. Büyük F.Bahçe taraftarına teşekkür ederim. Tepki gösteren arkadaşlarımızı da anlıyorum ancak son pozisyonda Semih abinin darbesi sonucu nefesim kesildi ve yere yığıldım" dedi.
haberturk spor
bu ne şimdi ertuğrul samsunspor forması giydiğini unutmuş heralde.tartışmanın nedeni buysa ertuğrula ceza verilmeli belkide kadro dışı bırakılmalı.bu nasl bir disiplinsizlik arkadas çok istsyosa feneri gitsin 3. kaleciliğe devam etsin.

Ahmet şahin ertuğrulu götürmek istemiş değil ertuğrul ahmet abi gel beraber gidelim demiş ahmet de seni çağıyorlar sen git demiş.

mehmet yılmaz

cembaba

25 Ekim 2011, 19:18:37 #487 Son düzenlenme: 25 Ekim 2011, 19:27:36 CemBaba
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=100713

Fb'liler ile VATAN SANA CANIM FEDA yaparken iyi sesimiz çıkmış. Çok duygulandım yine :/

mehmet yılmaz

kumköylü ahmet

Cembaba kardes volla gormemidim bunu cok sagol ya ellerine saglik kardesim

emre

Fenerbahçe'ye, Fenerbahçe-Samsunspor maçı öncesinde sahanın ''statüye aykırı şekilde sulanması'' nedeniyle 10 bin lira para cezası verildi.

ntvspor

AhmetDenizci