STSL 2011-2012/ 7.Hafta | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 16 Ekim 2011, 17:01:15

« önceki - sonraki »

samuray

malesef çok ümitsizim bu petkoviç hoca bizde ne moral bıraktın ne zevk bi takım yenilebilir ama ortaya futbol adına birşeyler koyarak yinilir sayın hoca siz ne verdiniz futbol olarak oynattığın bu futbolla koca bir hiç takım  farklı kmaglup durunmda sen santrofor çıkarıp yerin defansiuf adam sokuyorsun böyle bi mantık varmı ya çıldırtıyorsun bizi hoca s........ol go home al_sana :kafa: >:( :(

celebi

yok ben bugün itibariyle çektim tribünden elimi eteğimi bizim türk polisi gördm ki yavşamış ve ciddi manada psikoloji eğitimi alması lazım.

cembaba

Çelebi Abi şapkan çok orjinal duruyordu kameradan. :)

Uğur Yıldız

objektif bakalım ligin en formda takımı ve en formsuz takımı oynayacak ve maç saraçoğlunda Allah yardımcımız olsun ama site ahalisi olarak hatimde indirsek maç saatlerinde yine çok bişey değişmez bunları yazmaya elim gitmesede işimiz çooooooook zor. :'(

Sercan

LisandroLopez

Böyle topçu müsvetteleriyle bu takım düşer.

celebi

Alıntı yapılan: CemBaba - 16 Ekim 2011, 19:57:07
Çelebi Abi şapkan çok orjinal duruyordu kameradan. :)

eyvallah kardeşimmsağoalsın.

ErkÇay55

Bugünkü oyunla ve oyuncularla Kadıköyden puan almamız mucize olur.İnşallah fark yemeyiz.

mehmet yılmaz

Maça Petkoviç'le çıkarsak hiç şansımız olduğunu düşünmüyorum. Ama yeni bir hoca genelde ilk maçlarda olumlu yansır.
Ha, fark yesek ne olur? Biz Samsunsporluyuz ve orada olacağız...

masbene

ali ihsan

Biz orada olacağız...Kırmızı-Beyaz sevdamız bizim...

Ollivanders

Tribün_ali

brigand

Armanın peşine elbette gideceğiz. İnşallah düşündüğüm gelişmeler olur.

Recep

maç var dediler aman dedim artık sinirlerim kaldırmıyor dedim haa yenildiğimizden yada yenileceğimizden değil ruhsuzlardan kurulmuş bir takım yüzünden
yenileceğimizi bile bile 1000 km 2000 km yol gittim geldim ama ruh vardı ruh bunlarda ise tuz ruhu bile yok