STSL 2011-2012/ 7.Hafta | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 16 Ekim 2011, 17:01:15

« önceki - sonraki »

hala kızı

Alex'in kafası darmaduman eder Ahmet şahin topları sektiremeden 5 tane yer  :kafa: :kafa:

babasamsunlu

bir maç önce takım ne kadar kötü oynamışsa oynasın,tabeladaki yeri neresi olursa olsun Samsunsporum fark yer dağıtırlar Samsunsporumu gibi cümleler hiç bir gerçek taraftara yakışmıyor bence...

Ben demiştim demek için kurulan cümleler çok boş geliyor bana..
Yönetimin bu maçın hemen ardından alabileceği kararlar belkide haftaya çok değişik bir kimlikle sahaya çıkmamıza neden olabilir.
Maçın ardından hepimiz sinirli olduğumuz için böyle konuşuyoruz..
Belki normal gibi gelebilir ama ne gereği varki ???????

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 16 Ekim 2011, 18:26:28
bir maç önce takım ne kadar kötü oynamışsa oynasın,tabeladaki yeri neresi olursa olsun Samsunsporum fark yer dağıtırlar Samsunsporumu gibi cümleler hiç bir gerçek taraftara yakışmıyor bence...

Ben demiştim demek için kurulan cümleler çok boş geliyor bana..
Yönetimin bu maçın hemen ardından alabileceği kararlar belkide haftaya çok değişik bir kimlikle sahaya çıkmamıza neden olabilir.
Maçın ardından hepimiz sinirli olduğumuz için böyle konuşuyoruz..
Belki normal gibi gelebilir ama ne gereği varki ???????

takım ne kadar berbat olursa olsun..taraftar hep sağlam olacak, sağlam kalacak..herkes ayık olsun..

RT55

kendi kendime karar aldım-44 yaşımdayım;ilk kez bir samsunspor macını takip etmeyeceğim-sonucunu ne olusa olsun bilmek istemiyorum-resmen acı çekiyorum artık-tüm yönetime;bizi bu hale düşüren futbolculara yazıklar olsun-alayı paralı asker;oysaki bizler hancı..bıktım artık...

furkan5534

malesef malesef bir kez daha malesef ki hayatımızdaki belki de en zor maç olacak.. adamlar 23-24 mactır yenılmıyor!! bizim aptal petko hala kendını young boys da sanıyor.. çok kötu fark yıcez çok  :( :( Tahmin: En Az 5-0  :kafa:

ahmetsefa55

bundan sonra hemen maç sonrası yapacam yorumumu.
cunku mac yaklastıkca işin içine duygular giriyo...
ibb maçında da yenılecegımız barızdı.
bu macta da yenılecegız.
macın skorunu fener belırler...
orada olacağız !

fanatik samsunsporlu

belki young boystaki şansı tutar.tek çıkar yol bu. :(

tankut

Çocuklar moralinizi bozmayın Fener 24 maç sonra Samsunsporumuza yenilecek. En kötü ihtimal beraberlik...

fanatik samsunsporlu

hacettepeli

inşallah tarihi bir skor olmaz. her iki taraf içinde geçerli bence bu maçta :)

cembaba

celebi

oturcağım tvnin karşısına reziller takımını seyeredeceğim. ne ideceğim bu terbiyesizlein peşine bugün yaşadıklarım ve soğuk ciddi manada soğuttu beni takımdan futbolan

feveran

serkan ucak bıletlerını ıptal ettırelım bu futbolla ımkansız puan almak ben petkovıce 5 hafta omur bıctım bu hafta gıdecek yonetımden bılgı aldık catlak başladı

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 16 Ekim 2011, 19:52:02
oturcağım tvnin karşısına reziller takımını seyeredeceğim. ne ideceğim bu terbiyesizlein peşine bugün yaşadıklarım ve soğuk ciddi manada soğuttu beni takımdan futbolan

kandırırım ben seni... yiğit geliyore :D

cembaba

Galibiyet ve sevinmek için SEVMEDİK... Kadıköy'deyiz...