STSL 2011-2012/ 5.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Manisaspor

Başlatan AntZ, 25 Eylül 2011, 20:49:03

« önceki - sonraki »

caneRisse

ChucKeR

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 26 Eylül 2011, 14:21:36
Bu maca gelsemmiki ? tvden dayanamiyom artik Canli Canli orda olmak Varken Ey Gidi Gurbetlik eyyy

takım şu an tam rayında değil. birkaç hafta sonra git bence. güzel günler göreceyiz güneşli günler  :--*

GökhanÇağlar

kesinlikle kazanmamız lazım,Bance Ekigho ve Zenke üçlüsü denenmeli bu maçta,arkalarında Fink Sarp ve Murat Yıldırım...

samuray

kesinlikle ertuğrul oynamalı ahmet şahin artık alternatifsiz olduğunu anlamalı futbolda dün yok hep bugün var rize maçından beri formsuzluğu sürüyordu a.şahinin gol yemediği maç yok nerdeyse hoca artık zenkeyle başla ya trabzon maçından dolayımı zenkeyi son 20 dk oyuna aldın anlamadım evet manisanın bu formsuzluğundan yararlıp 3 puanı almamız gerek inşallah alacaz bu maçı i.b.b bu mac tan sonramı ist.damı maç

serkancengiz

Ahmet Şahin i hepimiz çok seviyoruz ama şuanda kaleyi hak etmiyor ettiği zamanlar zaten kaledeydi hepimizin kahramanı oldu kendisi sırayı Ertuğrula verdi. Ertuğrulda gerekeni yapıyor şuan

Sercan

Ertuğrul'un en önemli maçı.En ufak hatasında Ahmeeeettt Ahmeeettt diye bağıran bir kitle olacak çünkü tribünlerde...

Uğur Yıldız

bu tarz maçları kesin almalıyız bu ligi rahat bitirmek istiyosak!..

mimar55

ne güzel bakın kalecilerimiz o kadar iyiler ki kimi geçireceğimize karar veremiyoruz bide kalede sorunumuz var diyorduk...
şaka bir yana haketme meselesi değil kale oyun kurmanın başladığı noktadır geçen sene ahmet bir cok posisyonu başlatmış bir cok pozisyonu kurtarmıştır. ama şöyle düşünürsek2 haftadır gösterdiği başarıdan sonra kaleyi ertuğruldan almakta haksızlık olur gercekten hoca bu hafta kadroyu kurarken cok zorlanacak.... :D :D

fatih bulut

yav bi turlu organize olup pozisyon yaratamiyoruz, mac degil havayi fisek gosterisi top bi orda bi burda,yaratilan pozisyonlarda gelisi guzel kullaniliyor biraz daha sakin olup kafalari calistirmak lazim.hani petkovic hucuma yonelik oyun kuracakti,ordu macinin ikinci yarisi ordu tek kale oynadi        eger boyle devam ederse isimiz kolayken zora sokacagiz

haydi samsunum goster kendini

fatih bulut

samsunspor_x 2 manisa_spor 0 >l

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

SSKLA

Alıntı yapılan: fatih bulut - 26 Eylül 2011, 22:09:28
ordu macinin ikinci yarisi ordu tek kale oynadi eger boyle devam ederse isimiz kolayken zora sokacagiz

Bilmiyorum taraflı mı bakıyorum ama cidden oru ikinci yarı tek kale mi oynadı? şu soruy sormaktan kendimi alamıyorum;'Birader sen hangi maçı izledin?' .:.:. .:.:. zzzzz

Dartagnan

55(tuncay)55

bence ahmet geçmeli kaleye ertugrula haksızlık olacagını düşünmüyorum kaldıki bu çocuk kiralık ertugrulu kazanmak zorunda degiliz kiralık futbolcuya zor zamanında verirsin formayı zamanı gelince alırsın tmm ahmet'in performansı kötü olabilir illaki başkasına verilecekse kale bence atillayı denemeliyiz onu kaznmalıyız bizim futbolcumuz ilerisi içinde güzel performans sergilerse seneye kaleci aramayız  ertugrul yetenekli oldugunu gösterdi zaten fener nede olsa bu adamı bize satmaz o yüzden fazla üzerinde durulmamalı

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: ChucKeR - 26 Eylül 2011, 18:00:55
takım şu an tam rayında değil. birkaç hafta sonra git bence. güzel günler göreceyiz güneşli günler  :--*
sagol kardes bir bakim ozman birdahakine gelirim dayanamiyom artik

epçeli köylü

Bence topu oyuna sokma işi Ahmetten daha iyi.Topu oyuna sokacağım diye az daha 3. golü Gençlerden yiyorduk. Ben Ertuğrul kaledeyken daha rahat maç seyrediyorum.Ahmet topu oyuna hızlı sokuyor ancak iyi kullanamıyor. Topu durdurması gereken yerde durduramıyor. Ertuğrulu çok öven köşe yazıları okudum.Geleceğin milli takım kalecisi diyorlar. Çok çalışması disiplini ve azmi başarıya götürecek diyorlar...