20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

samuray

hangi uyum sorunu ya nerdeyse devre sonuna yaklaştık bana üretilen kompla teorileride mantıksız geliyor bana futbolcu iyi oynarsa prim yapar kim bindiği dalı kesmek isterki oynadığı takım onun için bi vitrin neden kötü oynasın ben öyle bi şey olacağına inanmıyorum

mehmet yılmaz

Büyük ihtimalle Mersin deplasmanında ilk 11'de başlayacak.

ahmetsefa55

ademin yerine mi abi yoksa ilerde mi  ?

mehmet yılmaz

Sağ bekte olur diye tahmin ediyorum. Gelen bilgi de o doğrultuda. Adem'in Kayseri maçında yediğimiz golde hatası vardı, oyunun genelinde de çok iyi değildi. Petkoviç, genelde bu gibi durumlarda kesiyor oyuncuyu. Mesela Bahia iyi oynuyordu ama Bursa maçındaki bir hatası yüzünden kesik yemişti hemen.

feveran

bak işte şans doğdu inş. ıyı kullanır fakat uyum sorunu yaşıyor galıba yada gücü o kadar

altunay

lazar oynarsa sağ taraf otoban gibi olur:(

burakbas

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Aralık 2011, 19:48:32
Büyük ihtimalle Mersin deplasmanında ilk 11'de başlayacak.

petkoviçten nağmeler... bakalım , sonumuz hayrola...  :(

fat55

lazarla otoban olursa ademle hızlı tren yolu olur oluyor da.

isa55

sağ taraf felç olur. Adem ara sıra hata yapıyor, ama hücuma da çıkıyor. rakip savunmayı açıyor. Lazar orta çizgiden ilerisinde mayın varmış gibi korkuyor ve geri dönüyor.

adige73

Alıntı yapılan: fat55 - 11 Aralık 2011, 12:55:21

hiç olmazsa ademle o tren ara sıra geri de gidiyor lazar oynayınca yol tek yön oluyor

Jnr.Serkan

Eline gelen fırsatı iyi kullanırsın inşallah

altunay

Alıntı yapılan: fat55 - 11 Aralık 2011, 12:55:21
dostum hiç olmassa adem bindirme yapıyor lazarda oda yok geçen sene adem yaptiği bindirmelerle kaç gol attı bu takım unuttun sanırım yada futboldan anlamıyosan sus

SametYılmaz55

inşallah çok iyi oynarsın da ben yanılırım

LisandroLopez

Alıntı yapılan: altunay - 11 Aralık 2011, 13:54:40
dostum hiç olmassa adem bindirme yapıyor lazarda oda yok geçen sene adem yaptiği bindirmelerle kaç gol attı bu takım unuttun sanırım yada futboldan anlamıyosan sus

Bana bank asya da değil burda orta yapıcan..

altunay

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 11 Aralık 2011, 14:50:11
Bana bank asya da değil burda orta yapıcan..
gadasım takım iyi oynasın Adem ortada yapar golde atar sen rahat ol