Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Geçmiş olsun Lazio...
Belayı aldınız; keşke şu forumu okuyan bir İtalyan olsaydı.
Belki de Roma'nın bir oyunudur bu Lazio'ya.. :)
İnanılmaz bir haber, Petkoviç PS'da bile taktik veremeyecek kadar embesildir.

erkutdem55

Ben tam tersi düşünüyorum.Bence Lazıo'da başarılı olacak.Adamlar Türk futbolunu kariyerden bile saymıyorlar ki bu adamı takımın başına koyuyorlar.Türkiye için fazla profesyonel olduğu için burada başaramadı.Bizim topçuların o dönemden yorumu 'Çok negatifti,bu da bizi negatif etkiledi'.Öyle alışmışız ki hadi koçum,yürü koçumla top oynamaya biraz ağır başlı adam bizim topçuları rahatsız ediyor.Bu sebepten sürekli fatih terim başarılı oluyor zaten.gaz,gaz,gaz.Unutmamak lazım ki bu adam Young Boys diye takımla Stuttgart'ı devirdi,Tottenham'a 30 dakikada 3 gol attı.Lazıodakiler de bizden fazla anlıyodur heralde futboldan.Bana başarılı olacak gibi geliyor.

isyan

Bizde bu kadar sans varken adam Lazio'yu alir ilk 3'e sokar

cany

lazio da bunun neyini beğendi de alıyo. bunlarda da var bi mallık

samsunmania

30 Mayıs 2012, 23:32:53 #1909 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2012, 23:42:22 samsunmania
Akaki, Valdomiro, Domingues ve Lazar'ı da verelim yanında. :rulet:

Yarın öbür gün Hayrettin Gümüşdağ PSV, Turhan Özyazanlar PSG nin başına geçerse şaşırmam artık. ;D

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsunmania - 30 Mayıs 2012, 23:32:53
Akaki, Valdomiro, Domingues ve Lazar'ı da verelim yanında. :rulet:

Bence bu futbolcuları İtalya'ya bile almazlar.

samsunmania

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 30 Mayıs 2012, 23:42:43
Bence bu futbolcuları İtalya'ya bile almazlar.

Futbol katili bunlar. Petko ile organize suç örgütünden yargılanırlar mazallah.

SametYılmaz55

1-0 öne geçen takımın maçın sonuna kadar defans yaptığı İtalya ligindede,bizdeki gibi mallıklar yapıp 2-0 dan maçları versin 4 hafta duruyor mu görelim...

Jnr.Serkan

Oldum olası lazio'ya karşı 1 gram sempatim olmamıştı romalıyız ezelden : )

Şimdi onlar düşünsün : )

özkan

31 Mayıs 2012, 08:44:06 #1914 Son düzenlenme: 31 Mayıs 2012, 13:50:25 özkan
Sportif direktörlüğede adnan sezgin geldimmi tam gemici tayfası olur bu lazio o zaman tadından yenmez. :D

brigand

An itibariyle S.S.Lazio taraftarlığımı donduruyorum. Bi sal da bizi. >:( >:(

burakbas

FaTiH_HaN

Sistem futbolu oynatmaya çalışan hocalar Avrupada başarılı işler yaparken Türkiye'de başarısız oluyorlar, bizim sistemimizde bir bozukluk olduğu çok açık ama onun dışında Petkoviç değil miydi takımın 10 puanı bile yokken başarılı olduğunu söyleyen, bizden ayrıldıktan sonra dahada üst düzey bir teknik direktör olamaz, hatta bu işten ekmek bile yiyemez derken adam Lazio ya gitti, enteresan.

atalanta8

aslana lazioyo yakışır değmeyin ya

ngonge

Yalnız ne takımmışız arkadaş, ligden düşüren t.direktörlerin piyasası yükseliyor (Bakkal-Petkoviç), hatalarından takımı yakan oyuncuların talipleri artıyor. (Kemal, Uğur Boral)