Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yalnız tıpkı buradaki gibi takımı aşama katediyor. Petkoviç büyük hoca, daha önce 3-0 yenilmişti şimdi 3-1 yeniliyor.  >l< >l< >l< >l< >l< >l<

amasra

bakalım sion yönetimi ne kadar dayancak hoca dıye bnlara görev verıyolar ya şaşırmamak elde değil

burakbas

24 Mayıs 2012, 15:09:33 #1892 Son düzenlenme: 24 Mayıs 2012, 15:14:20 de_brk7
2de2 .. devam petkoş  :D ;D ;D

BigBadMama5552

Adamdaki istikrara hayran kalmamak elde değil...Yürüyedur Petkoviç!  :D

ChucKeR

Musti

Alıntı yapılan: Musti - 12 Aralık 2011, 00:45:34
Burada konu Samsunspor. Bu duruma geleceğimiz ta kongre zamanı belliydi. Her şey iyi de olabilirdi ama yüksek ihtimal böyle olacağı öngörülüyordu. Hep iyimser davrandık.

Sahada oynanan futbol umut vadetmiyor. 20 tane transfer yapıldı. Sayı önemli değil ama bir iki tanesi hariç diğerleri patladı. Alt yapıya hoca getirildi adam beğenmedi kaçtı. İsa Turan istifa etti. Petkoviç'in yardımcısı arkasından iş çevirmiş. Galip Öztürk resmen kandırdı sattı bizi. 15 tane yönetici istifa etti. Takımda papazlık yapanlar mı ararsın takımı afedersin şeyine takmayanlar mı ararsın. Adnan Sezgin yüzünden istifa ettiler denildi. Adnan Sezgin bir çık basın açıklaması yap içimizi rahatlat. O da yok. Yanlış yapılanma aldı başını gidiyor. Kazım Yılmaz çok profesyonel davranıyor ama Türkiye'de maalesef işler öyle yürümüyor. Ama öğrenecek o zaman da çok geç olacak.

Bu durumda Petkoviç burada işini düzgün yapmadı. Çünkü yabancı ve kendini ait hissetmetiği bir yer. Eğer çalışma şartları oluşmazsa kendini de kasmaz. Alır tazminatını gider. Öyle de oldu zaten.

Petkoviç'in ilk geldiği günleri ve avrupa kamplarını hatırlayın. Her şey güllük gülistanlık gidiyordu. Ne olduysa yurtdışı kamplarından döndükten ve Adnan Sezgin geldikten sonra oldu.

Yanlışların çoğunu yönetim yaptı ama o da teknik direktör olarak görevini yapmadı. Yapamadı değil yapmadı. İstemedi. Zaten niye istesindi ki?

Her şeyin yanlış olduğu bir yerde dış kapının dış mandalı olarak bizi kurtaracak değildi. Belki teknik direktör kapasitesi bunu başarmaya yeterdi ama tercih etmedi.

ngonge

Bence Petkoviç kariyerine ihanet etmek istemez, bilerek kötü yönettiğini sanmıyorum ama adamda kapasite belliydi, bir de transferde ne olup bitti ne kadarını o istedi oraları karışık baya.
Şu durumdayken Lazio'nun talip olması çok abes. Gitse bile hiç başarılı olacağını sanmıyorum.

Lusage

SS Lazio Vladimir Petkoviç ile yıllık 600.000 € karşılığında 2 yıllık anlaşma sağladı. Imza yarın.

www.corrieredellosport.it/serie_a/lazio/2012/05/30-242625/Petkovic+sbarca+a+Roma.+Oggi+la+firma+con+la+Lazio

samsunmania

ya biz bu işi bilmiyoruz ya da gudubetlik peşimizi bırakmıyor. Şuraya bak kovduğumuz adamın piyasası açıldı resmen.

buonanotte

Lusage

Gasperini'nin 3-4-3 ile Genoa'da yaptıklarını hatırlıyorum da Petkoviç Lazio'da başarılı olursa hiç şaşırmam.

Ayberk

İtalya'da 3-4-3 güncel hayatta hala uygulanan bir taktik ve gözden kaçırılmaması gereken diğer bir nokta Petkoviç'in İtalyanca bilmesi. Ha Lazio'ya gidecek bir adam mı kesinlikle hayır. Ama elinde iyi bir kadro, arkasında sağlam bir yönetim olursa başarılı olabilir bence

ibrakadabra55

Bu adama Sion'da değilmiydi nasıl gitti Lazio'ya ?

atalanta8

Petkoviç  için Lazio  kapasitesinin üstünde bir takım
lazio şike haberleriyle çalkalanıyo acaba 2.lig için mi düşünmüşler  :rulet: :rulet:

KareAs55

AlıntıMutlaka kazanmak için oynuyorlar. İyi oynamışsın, kötü oynamışsın fark etmiyor. Kazan yeter. Futbolcu da öyle. Canını kanını veriyor kazanmak için. 1-0 kazan ama kazan! Küçük bir takıma gidiyorsun. 80 dakika savunma yapıyorlar. Kıran kırana. 1-0 galip ol fark etmiyor. Gelmiyorlar. Kapanıyorlar. Sonra 80. dakikada saldırmaya başlıyorlar. Ancak o zaman riske giriyorlar. İtalya'da ilk maçımdı. 1-0 kazanmıştık ama kötü oynamıştık. Soyunma odasına indim. Başkan geldi, "İyi oynamadık" dedim. "Boşver iyi oyunu. Kazandık ya yeter. Üç puan cepte. Başkasına gerek yok" dedi.

Mourinho'nun geçen haftalarda böyle bir röportajını okumuştum. , az çok bizde takip ediyoruz İtalya ligini benimde düşüncelerim buna yakın.

Peki bu mentalitede  Petkovic'in  başarılı olma ihtimali bence yok denecek kadar az  eğer bir doğa üstü olay falan olmazsa ilkyarı bitmeden kovulur.