Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

celebi

Theofanis Gekas

bu kadar insanın ahı seni öldürmez süründürür mal

AhmetDenizci

Dünkü maçta durum 1-1 iken dakika 57, Mesut Hoca iki oyuncu değişikliği yapıyor.

Sizce Petkovic kulübede olsa idi gol yiyene kadar değişiklik yapar mıydı ?

sadece55

O kadar da hakkını yemeyelim Bence Gekas'ı çıkarır Akakiyi alırdı...

babasamsunlu

bence ertuğrulu ön liberoya alıp kaleye valdoyu koyardı.hakanı sağ açığa murat yıldırımıda stopere çektimiydi işlem tamamlanırdı :):)

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Şubat 2012, 17:44:20
bence ertuğrulu ön liberoya alıp kaleye valdoyu koyardı.hakanı sağ açığa murat yıldırımıda stopere çektimiydi işlem tamamlanırdı :):)
Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 17 Ocak 2012, 22:30:05

ngonge

Bu futboldan anlamayan güruh da bu adamın kıymetini bilemediniz, kalsaydı ligde kalırdınız gibi saçma laflarla gelmiyor mu fıtık oluyorum.

özkan

binikalamadım

bu adam takım buldu mu acaba...şikibe gittiği takımdan da kovulmuş galiba...yaramaz bunlar..

SAMSUNLU ORUMA 55

Yüzünü şeytan görsün ulan petko :D

domin55

şşe şeytan gg gö görsün yyü yüzünü :rulet:

Theofanis Gekas

gecenin bi yarısı aklıma akakiyi forvete aldığın maç geldi.bundan sonra sana kim takım emanet edecek merakla bekliyorum

özkan

@ Theofanis Gekas

Kardeşim;sabah sabah ayrılan futbolcularımız kısmınde bu nursuza cevap yazmışsın,cevap yazanlar kısmında adında bu şekilde çıkınca lan dedim bir an kendi kendime,gekas da mı diye kalp malp kalmadı bi 2-3 saniye..   :rulet:

King1965

Vladimirin sucu yok onu getırenlerde suc .. ! turk hocanın gözunu sevım... bkz. MESUT HOCAMIZ

Theofanis Gekas

vlade kolpası sanıyorum ki maçlarımızı izliyosundur,ben senin yerinde olsam bu işi bırakırım