Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

feveran

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Ocak 2012, 07:55:56
Bu herifi Ordu maçı öncesi gönderdik, gönderdik, gönderemezsek o maçı kazansak dahi inancımı sağlam tutabilmwm mümkün değil. Bu kadar saçma bir teknik direktör az gelir. Unutulmaz beyanatları sürüp gidiyor.  :kafa: >:(

başkan trabzon maçında ordu maçı sonrası görüşcem dedı erdem abıde yanımızdaydı ben anladm dedı başkana herhalde kötü bir sonuç sanırım petko ıle adnanı da göndercek öyle bır ızlenım bıraktı bende bide başkana tokmak geldi bana verdı bunu al göster şun lara dedı o an baya koptuyduk

özkan

Bi ara 1den fazla fark yemiyoruzlarla kurtarıyodun seydük,ne oldu şimi ? Bakın;tek başına petko gitse bi işe yaramaz,mühim olan adnan & petko ilişkisinin sonlandırılması.Adnan petkonun üzerinden gölge oluşturduğu sürece hiç bi oyuncu % 100 ile oynayamaz.Oyunların sonlandırılması,adnan petko aşkının fesh edilmesi lazım.Yoksa tk başına adnanın gidişi yahut petkonun gidişi tuzsuz mısır gibi kalır.

isa55

Sen farkında değilsin ama Ordu maçı bizim için çok önemli.
Petkoviç şimdi,hemen çek git.Söz veriyorum verdiğin zararı unutacağım ve arkandan beddua etmeyeceğim. Yeter ki git.

twitter

geçti o iş.. kıçımızı yırttık ilk yarı bittiğinde gönderin diye

Ayberk

Maçın uzun özetini izledim, ben analiz ettim be adam sen edememişsin! Trabzonspor'un bütün ama bütün atakları çıkarken bizim topçuların çalım sevdasına girmesi veya hatalı paslarıyla top kaybetmesi sonucu oluşmuş. Haliyle zaten iyi olmayan defans dengesiz yakalanınca tek başına Ertuğrul bir şey yapamamış. Yediğimiz gollerin 4'ü de böyle, onun haricinde bütün Trabzon atakları da aynı şekilde...

Şimdi burada 2 sorun var. 1.si futbolcular topla çıkmaya çalışıp 1-2 defa beceremeyince ısrar etmezler, çünkü hep aynı kişiler değil takım olarak topu ayağına yapıştıran gitmeye çalışıyor. Demek ki yandan söylenmiş topla çıkın diye. 2.si ve daha vahim olanı 1 değil 2 değil 3 tane yemişsin be adam "artık vazgeçin uzun top oynayın" bari diyemedin mi de 4'ü yedirdin, 3-4 tane de %100'lük pozisyon verdirdin? :kafa: :kafa: :kafa:

anlztrk

Güzelim takımı 5-6 ayda ne hale geltirdin, yazık.

Ollivanders

Football manager de 20 maçta 2 galibiyet alsaydım şimdiye kadar 10 kere istifa etmiştim veya kovulmuştum.

masbene

bu takım 2 farklı öne geçip üst üste goller yedikten sonra maçın bitimine dakikalar kala bile oyuncuları motive etmeye çalışmak için dengesizler gibi kenarda alkışlarken görmek seni....beni futboldan soğutuyor

kalptenþimþek

samisos55

ordu maçından sonra bence hocadan kurtulcaz ;)

Musti

Kaya

Alıntı yapılan: samisos55 - 17 Ocak 2012, 22:39:42
ordu maçından sonra bence hocadan kurtulcaz ;)

Nasıl olacak o galip gelirsek gitmez..Mağlup olursak gitse ne olur gitmese ne ? Yani burada bizim kazancımıza olacak bir şey görünmüyor..

samisos55

Alıntı yapılan: Kaya - 17 Ocak 2012, 23:02:11
Nasıl olacak o galip gelirsek gitmez..Mağlup olursak gitse ne olur gitmese ne ? Yani burada bizim kazancımıza olacak bir şey görünmüyor..
berabere kalsak bile hoca gidecekk hikmet karaman gelsin bu takım şaha kalkar

Kaya

Alıntı yapılan: samisos55 - 17 Ocak 2012, 23:03:59
berabere kalsak bile hoca gidecekk hikmet karaman gelsin bu takım şaha kalkar

Berabere kalmak bizi kurtarmıyor sevgili altunay pardon samisos55

Önemli olan ligde kalmamız hocanın gidip gitmeme muhabbeti değil,berabere kalacağız hoca gidecek deseler ben yine yenelim devam edelim derim..Ordu maçı dönüm maçı

FaTiH_HaN

Çok saçma bir rüya gördüm, yönetim Petkoviçi kovup yerine Felkamp'ı getiriyor, adam ilk maçında yedek kulübesinde kalp krizinden ölüyor, bir yerim de açıkta kalmadı ama niye böyle bir rüya gördüm anlamadım  :)