Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

kaptan 55

amacın ne?,neyin peşindesiniz adnan'la?

KotuCocuk55

alakasiz olacak yapilsin diye solemiyorum ama, bu vlade hic tribune cagrilip alkislandimi? adama sürekli sövüyoruz...Madem sene sonuna kadar bu adam görevde kabullenip adama destek vermek hosunuza gitmesede samsunspor icin su anda en faydali is olur! diyorum bak kabullenmesinizde,hoslanmasanizda 14 macta daha bu adamla beraberiz ve bu savasi birlikte vericez bizim icin en faydali is bu adama zeytin dali uzatmak göstermelik dahi olsa..

masbene

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 16 Ocak 2012, 17:20:54
alakasiz olacak yapilsin diye solemiyorum ama, bu vlade hic tribune cagrilip alkislandimi? adama sürekli sövüyoruz...Madem sene sonuna kadar bu adam görevde kabullenip adama destek vermek hosunuza gitmesede samsunspor icin su anda en faydali is olur! diyorum bak kabullenmesinizde,hoslanmasanizda 14 macta daha bu adamla beraberiz ve bu savasi birlikte vericez bizim icin en faydali is bu adama zeytin dali uzatmak göstermelik dahi olsa..
Totem yapalım diyosun yani

özkan

Ordu maçı son şansı olacaktır.O maçta Allah korusun olumsuz bir sonuşta hala bunu göndermeyen olursa;işte o zaman onlara yazıklar olsun..

Theofanis Gekas

ordu maçından sonra kovulsa ne olur kovulmasa ne olur,şunu samsundan dayak yemeden göndermek bize yakışmaz

GençKozluklu

Bugüne kadar genel olarak hocaya destek veren, bu futbolcularla hoca daha ne yapsın diyen nir kişiyim. Hoca kaliteli olabilir ancak bu hocayla bu takımın bir gram ilerlemeyeceğini ne yazık ki geç te olsa kendi adıma kabul ediyorum. Ben hocadan ümidimi kestim doğrusu.

Takımda ne arkadaşlık havası ne de ruh kalmamış. Bu şartlarda hoca dha fazla katkı sağlayamaz. En güzeli yeni hoca, yeni heyecan mutlaak takıma bir haa katacaktır. Belki pek çok futbolcu hocaya karşı bir antipatisi ya da frekanslara uyuşmadığı için kafalar hep karışı ve oyuna kendini veremiyolrar.

O kadar da kötü bir takımımız yok. EN büyük eksiklik takımda bir ruh yok, kimlik yok. Bu da bu hocayla olacak gibi değik ne yazık ki..

Allah yardımcımız olsun. Umarı mb uzor günleri atlatırız hep birlikte.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: muratertan55 - 16 Ocak 2012, 17:30:16
ordu maçından sonra kovulsa ne olur kovulmasa ne olur,şunu samsundan dayak yemeden göndermek bize yakışmaz

Allah aşkına ne dayağı ne zaman nerde hoca dayak yemişki Petkoviç dayak yiyecek, literatürde böyle bir şey yok  :) Maç çıkışı zeytinliğe gel hoca yiyosa gel mi diyecen  :) Ben @KotuCocuk55'in dediklerine katılıyorum, bu adam nasılsa istifa etmeyecek, yönetim de göndermeyecek, o zaman kalan maçlarda hocanın motivasyonunu arttırmak adına tribünlere çağırıp alkışlanabilir, hem en sıkı destek hemde en güzel protesto bu olur.

samuray

petkoviç ya yeter be sen nasıl bi hocasın şimdiye kadar takıma bi katkın yok bi oyun taktiğin yok oyunu okuma sıfır herşey sıfır ya tamam kadro kalitesi o kadar yüksek bi takım değiliz kabul ediyorum da ama sen aylardır takımı çalıştırıyorsun elindeki malzeme bu bu kumaştan çıkaracaksın elbiseyi oyuncuların yapısına göre bi oyun sistemi ni oluşturamadın göz göre göre gidiyoryuz ya bu işin şakası yok artık kan değişikliği şart

mehmet yılmaz

Hocanın motivasyonu, hoca dersine çalışırsa olur, hocaya inanalım, hocaya güvenelim vs. vs...

Bunların heps hikaye, çünkü ortada bir hoca falan yok, Dobi Hasan'dan sonra Samsunspor'da gördüğüm en yeteneksiz teknik adam bu. Hayrettin Gümüşdağ bile bundan iyiydi, ya da bunun seviyesindeydi.  Bu adam kaldığı müddetçe bizim kurtulma şansımız 0. ( yazıyla sıfır ) Eğer görürsem yüzüne de söyleyeceğim, başarısız adamın tekisin, Samsunspor'a verdiğin hiç birşey yok, bilakis aldığın bir sürü şey var diye.

YaSeF55

dün akşamki yaptığı değişiklerden kendiside bişe anladımı ki...ademi çıkarıp hakanı almak,muratı sağ beke çekmek nasıl bi zihniyettir..ademi çıkarıp hakanı aldığında buna en büyük cevap eğer dikkat ettiyseniz kemalden geldi..

kamuri

ErkÇay55

Beş yıl boyunca uğraş didin elin gavuru senin kaderinle oynasın yazıktır günahtır.İnsanları üzmeye hakkın yok bırak artık yakamızı petkoviç birazcık onurun ve şerefin varsa istifa et.Samsunspor tarihinde kara leke olarak anılacaksın bunu unutma.

alperen_55

Alıntı yapılan: kamuri - 17 Ocak 2012, 00:50:42
son şansın
Petkoviç istemedikten sonra samsunspordan gidecek gibi görünmüyor....yoksa çoktan gönderildiydi.nasıl bir sözleşme yapıldı merak ediyorum...

Kaya

''Fiziki açığı kapatmamız lazım'' V.Petkoviç

Şu açıklama bu tarihte yapılıyor inanılır gibi değil  :kafa: Bu herif koca şehirle ve bu büyük taraftar ile dalga geçiyor.Ligin ikinci yarısı başlamış utanmadan fiziki açık diyebiliyor.Bu kadar da yüzsüzlük olmaz hani

mehmet yılmaz

Bu herifi Ordu maçı öncesi gönderdik, gönderdik, gönderemezsek o maçı kazansak dahi inancımı sağlam tutabilmwm mümkün değil. Bu kadar saçma bir teknik direktör az gelir. Unutulmaz beyanatları sürüp gidiyor.  :kafa: >:(