Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

kaptan 55

umarım anlatmışlardır bu ts maçının önemini sana..

anlztrk

europe_55

Yeter artik daa!!!!!!!!!!

Seninle olmadigi cok acik hoca, israr etmek anlamsiz!!!!!!!!!!!!!!!   >:(

gkhn

Artık bırakır gidersin herhalde.Bu nasıl takım kaç ay oldu takım daha üç pas yapamıyor,orta sahayı geçmekte sıkıntı yaşıyor artık git yeter...

saim55

Artık çok geç malesef. Her şey bitti. Yönetimin iki seçeniği vardı ya hocayı değiştirecekti ya da arkasında durmaktı. Arkadasında durmayı tercih etti ve sonuç ortada. Artık hiç bir umudumuz kalmadı. Hoca artık bıraksa ne bırakmasa ne.

berusa55

Hocnın bırakıp gitmeyeceğini hala anlayamadık. Adam tazminatını yedirir mi? Hele ki bu bir yabancı hocaysa...

Ya yönetim bunun parasını verip yollayacak (niyetleri bu olsa çoktan gitmişti gerçi) ya da sezon sonuna kadar bu çileyi çekeceğiz.

masbene

biraz gururun varsa git be kardeşim

cezayir55

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: berusa55 - 15 Ocak 2012, 18:52:39
Hocnın bırakıp gitmeyeceğini hala anlayamadık. Adam tazminatını yedirir mi? Hele ki bu bir yabancı hocaysa...

Ya yönetim bunun parasını verip yollayacak (niyetleri bu olsa çoktan gitmişti gerçi) ya da sezon sonuna kadar bu çileyi çekeceğiz.

çile çekmek başka çilelerde çekeceğiz bank asyaya düşeceğiz !

Musti

Birbirinden farklı 3 taktik değişikliği yaptı Petkoviç. Takımın dengesini tamamen bozdu.

55_OrHaN_55

petkoviç sana küfürlerin en okkalısını ettim. buraya yazamıyorum kusura bakma...

kumköylü ahmet

Theofanis Gekas

Yeni oyuncuların kadroya entegrasyonunda sıkıntı olabilir. Fizik olarak da hazır değiller. Bu işleri yapabilmemiz için zaman lazım ama zamanınımız yok. Önümüzde zorlu bir Orduspor maçımız var. Bir an önce fiziki açığı kapatmamız lazım"

çok bklersn istifa

HoliganSamSunLu

acaba hiç aklından geçirmiyormu istifayı yada içinden samsunsporun durumu hakkında ne geçiriyor çok merak ediyorum bu adamın gitmemesinin altında tazminattan öte birşey var ama ne ?

ibrakadabra55

istifa etmekte gözü yok bu adamın dövelim şu adamı lan dövelim  ordu_spor maçının şakası yok şakası yok !