Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

ethm55

her maçı anlarım fakat bu macta once gecip senın salaklıgından mac verirsek ...................................

mehmet yılmaz

İnşallah Gekas'ı kesmez  :o
Yapar mı yapar.

masbene

fanatik samsunsporlu

hoca gerçekten tazminatın peşinde herhalde.daha ne yapacaksın hadi bakalım

samuray

ya bu hocanın arkasında bu kadar durduk iyi transferler yaptık kaliteli bi kadromuz da oldu artık saçmalama be hoca şu işi doğru düzgün yap artık bu saatten sonra artık bizim için her maça üç puan parolasıyla çıkmamız kaybedecek bişeyimiz kalmıyor üç uan üç puan üçpuan

SametYılmaz55

kuruttun la bizi :suslen: inşallah aklını başına toplarsın!!!!

sadece55

Bu kadroyla da iş yapamazsa demek ki hoca moca değil artık bahaneler de kalmadı ...

ibo055

12 Ocak 2012, 09:10:34 #1612 Son düzenlenme: 12 Ocak 2012, 14:58:02 ibo055
hayret ettim  ilk defa  yerinde oyuncu degiştirdin

55_OrHaN_55

şu mal lazar, domingues ve anıl dilaverden bir cacık olmayacağını bir türlü anlayamayan teknik direktör müsvettesi.

masbene

Alıntı yapılan: ibo055 - 12 Ocak 2012, 09:10:34
hayret ettim  ilk defa adma  yerinde oyuncu degiştirdin
anıl da geç kaldı ve takımın 10 kişi kalmasında pay sahibidir

özkan

bu adam oyunu okuyamıyor,bu kesin ve net.Ayrıca her ne kadar murat ceylan kırmızı kart görmemiş olsada bu husustada yanlışı olan yine petkoviçdir.Ülkemizde bi gelenek var,olay gerçekleşmeden önlem alınmaz hiç.İki kez m.ceylan ıikinci sarı kartlık faul yaptı.Hakem allah razı olsun atmadı oyundan.

Kısacası,sen hoca falan değilsin vlade..

Ertuğrul Sağlam

Dun aksam birkez daha anladim senin hoca olmadigini. Pal Lazar ve Anil oynadiklari sure icerisinde bas bas bagirdilar bizi oyundan al diye Lazar'i 90 dk oyundan aldin Anil ise senin yapamadigini yapti.

ChucKeR

şimdi öncelikle rotasyon olayı var. çoğu kişi futbolcuları ts maçına saklama fikrinde. bir de yeni transferleri görmek lazım. şimdi bütün takım farklı olsa da çok dengesiz olur. verimsiz olur gözlemlerin. ne yapmak gerek?
-yenileri koyalım geri kalan bölgelere de kısmi bir rotasyon. bütün 11 değişmesin. peki 11den kim klübeye çekilebilir?
-lig boyu maçın sonlarını kim getiremiyor? muratla fink. onları bi kere klübeye koyalım. son bölümde lazım olursa oynarlar. başka?
- kaleci olabilir. ahmet gitti erturula alternatif olmak için bir iki maç oynasa atilla onu da görsek fena olmaz hani. kimleri koyalım 11'e ?
- bekleneni veremeyenleri koyalım. elimizde bir milli oyuncu var. bu adam hollanda milli takımına karşı başarıyla mücadele etmiş bir dönem. bonservisine para verilmiş. ama bir türlü burada işlemiyor. bir sorun var. böyle zorluk dereceis düşük maçlarla atlatması lazım dönemi.taktiği nasıl yapsak?
-oynayan oyuncular belli olunca taktik de belli. orta sahada murat c. ile hakan kaldı. orayı ikileyelim. ilerde zenke gekas olacak. serdarla anıl da iki kenarda başlasın. en fazla kendini gösteren ts maçı kadrosuna girer. maçın gidişatında skoru alırsak 3leriz orta sahayı fink ya da muratla. oyunun temposunu kontrol altına alırız. zaten onlar yorulduğu için verdik çoğu maçı.

maç başlıyor. lazar yine aynı. sarıyı görmüş. ben olsam kırmızıyı veririm. olmuyor orası işlemiyor. değiştiriyoruz. sonra uğur da yoruldu. kolay değil tabi kaç idman yaptı takımla. onu da değiştiriyoruz. 1 hakkımız kaldı. dakika 75. maç uzamaya gidecek gibi. saklamak lazım son hakkımızı. gekas dayanabilecek mi 120 dakika acaba. sonra sakatlık olabilir daha 45 dakika maç oynanacak. en azından maçı böyle bitirelim. uzatmada en çok oyundan düşeni alırız artık.

bu mantıkta hatalı görülen noktaları lütfen bana açıklayın. çünkü sizin oyunu okumaktan bahsettiğiniz neyse ben de yapamıyorum onu. bundan ötesini düşünemiyorum.

samuray

bu mal lazarı hala ne diye oyynatıyor ya oyuna hiç katkısı yok hakem orada penaltıyı verse kim itiraz edebilirdi haklı olarak anılada 90 dk niye dayanır anlamıyorum al a2 den oynat daha iyi hocanın yapamadığını hakem kırmızıyla yaptı

salihcakir

ordu maçında belki de üzerinde çok fazla baskı olmamasından kaynaklı biçimde oyuna müdahalelerde bir sıkıntı yaşanmadı. Fakat lig maçlarında yaptığı veya yapmadığı hamleler %90 oranında yanlıştı veya daha doğru bir deyişle biz maçı kaybettik. Belki derin düşünüyor bir felsefesi var ama henüz onun düşündükleri doğru işlemedi...İnşallah bundan sonra işler...