Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

erkutdem55

07 Ocak 2012, 23:46:34 #1575 Son düzenlenme: 08 Ocak 2012, 00:06:48 erkutdem55
Ankaragücüye de mi limitin yetmedi.onu da verdin bağıra bağıra.

ilk yarıda 2-0 yaptığın takım da ligin en iyi takımıydı.Demek ki yapınca oluyomuş.dünyada bir takım gösterin stoperi kimseye yerime geç demeden çıksın maç oynanırken,t.direktörde öyle baksın.3. golü halısahada yesen geçsene lan yerinme diye dalaşır millet.yaşamayı zehir ettin bize,hayata küstürdün,defol git artık.hala pozitif diyo ya  :kafa: :kafa: :kafa:

SametYılmaz55

biri şu adama hangi takımın başında olduğunu hatırlatsın :x(( :x((

GökhanÇağlar

bu sezon bu adamla geçecek,öyle görünüyor.
her maç hesapta olmayan olaylar oluyor,geçen hafta Fink kendi kalesine attı.
bu hafta 4 gol hediye ettik adamlara.
Allah yardımcımız olsun...

AhmetDenizci

Olmuyor işte senle, olmuyor  :kafa:

KotuCocuk55

Her mactan sonra en agir kelimelerle bu sayfaya gelip yazi yazmak moda oldu sanki! Elestiren elestirsin,yerden de yere vursun ama kufur ve hakaret etmeden! siz begenseniz de begenmesenizde bu adam hala samsunspor kulübünün teknik direktörü ve ben takimimin teknik direktörüne sövülmesinden hic hoslanmiyorum! elestrilmesin demiyorum tekrar ediyorum sövülmesin,hakaret edilmesin! LÜTFEN!

isa55

samsunlu falcı kadın petkoviç gidecek demişti. petkoviçin bir yere gideceği yok. bizimde samsunspordan başka gidecek yerimiz yok. Petkoviçin ekmek parasını alması mı önemli yoksa onbinlerce  samsunspor_x sevdalısının sevinci mutluluğu mu?

LisandroLopez

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 08 Ocak 2012, 00:04:28
Her mactan sonra en agir kelimelerle bu sayfaya gelip yazi yazmak moda oldu sanki! Elestiren elestirsin,yerden de yere vursun ama kufur ve hakaret etmeden! siz begenseniz de begenmesenizde bu adam hala samsunspor kulübünün teknik direktörü ve ben takimimin teknik direktörüne sövülmesinden hic hoslanmiyorum! elestrilmesin demiyorum tekrar ediyorum sövülmesin,hakaret edilmesin! LÜTFEN!

Kim küfretti ?

orhan

hocam bu kadar onursuz ve gurursuz olma bu şehre bu taraftara  ve bu başkana yazık etme  azda olsa ekmek yediğin yere saygın varsa  istifa et bizi bu ızdıraptan kurtar.çok denedik ama seninle olmuyor anla artık.

ahmetsefa55

hocam hepsini geçtim.
anıl'ı alırken neden muratı cıkarıyosun.
takımda tek dogru ıs yapan adam murat hucum anlamında.
gozunu seveyım hakanı cıkarıp muratı ortaya cekıp anılı saga koymak hıc mı aklına gelmıyo.
la hoca cok mu zor Allah askına soyle.
bır art nıyet varsa bu ısın ıcınde haram olsun hakkım...

erkutdem55

Ya ben bu Anılı hiç tutmuyorum arkadaşlar ya.bilmem aynı fikirde misiniz?hiç girmese de olurdu bence.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 08 Ocak 2012, 00:33:12
Ya ben bu Anılı hiç tutmuyorum arkadaşlar ya.bilmem aynı fikirde misiniz?hiç girmese de olurdu bence.

bende öyle.. süper ligde oynayacak bi oyuncu değil..

GurbetciFanatik

Anil bu takimda ilk 11 oyniyana ve alisana  kadar zaten sezon bitiyor adam gidiyor.
Ben olsam bu saatden sonra onun yerine bizde kalacak adamlaran birine adapte ederim daha iyi.

ngonge

Oyuncu değişikliklerine laf etmiyorum, takımı bizden çok gördüğüne ve kendince doğru kararlar verdiğine inanalım hadi de...

Kaçıncı oldu bu yahu, bir insan hiç mi geçmişten ders almaz, her maç öne geçince geriye yaslanmak ne demek, bir tek forveti olmayan Antalya'yı ve sene başında zor bela 3 gol attığın Gençler'i yendin bu şekilde....

Korkaksın ve kaybetmeye mahkumsun, ilk yarıları 4-0 da bitirsek demek ki 4-5 mağlup olacağız, bu mudur?

ugurozkan

19 haftada 13 puan toplamış 2-0 dan 4-2 maç vermiş bir hocayı savunacak değilim. ama kötü bir hoca olduğunu gitmesi gerektiğini söyleyemiyorum hala.
  sürekli bir şeyler denemeye çalışıyor, mesela bugün m. yıldırım-m.ceylan-hakan-fink'ten oluşan dörtlü bir orta saha kuracağını düşünmemiştim ama kurduğu orta saha ilk yarı çok iyi işledi. adem ile yenal da katılınca altılı topa sürekli basan bir ekip vardı. ilk yarı çok koşan takım ikinci yarı oyundan düşünce yedek kulübesine bakalım:

16     Atilla Özmen       
   3   Andre Bahia       
   20   Pal Lazar       
   6   Oğuzhan Azğar       
72'   23   Alvaro Dominguez       
77'   87   Serdar Özkan       
81'   17   Anıl Dilaver
orta dörtlünün yerine girecek herhangi birini göremiyoruz. vlade de bizim kadar oyunu izleyip durumun farkına varmıştır ama yapabileceği hiçbir şeyi yok.

ahmetsefa55

yok hoca ya sana kızmıcam.valla kızmıcam.
bu takıma valdomıroyu  , lazarı , domınguezı , bahıayı , akakıyı , anıl dılaverı , ekıghoyu , hakanı , ergunu , sarpı vs. alanda kabahat...

maçın daha ilk sanıyelerı muslera ; orta sahadan gelıp top ısteyen meloya dogru yolladı topu.
melo once sabrıye dogru atacaktı baktı arkadan pres var , ayagının dısıyla hakan baltaya dogru yolladı topu..

işin özeti şu ; gs defanstan topu boyle cıkarırken bız 3 ön libero kullanıyoruz ( fink-hakan-murat )