Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

bugunkı maca petkovıc napsın amator takım yemez şöyle goller ya

adige73

Alıntı yapılan: muratertan55 - 07 Ocak 2012, 22:32:36
bu herife en çok sövenlerden biri benim ama bugün yapcağı pek bişe yoktu arkadaşlar sakin olup düşünelim,gollerin herpsi defans  hatası.genel olarak mal ama bugün fena değildi bence

hoca dediğin doğru hamleleri yapar petykoviçin hangi hamlesi doğru.

isyan

alperen

Bi kerede zamanında müdahale et da şu oyuna!! bas git artık yeter daa :kafa:

silopilimuhsin

allah aşkına devre arası ne diyon sen futbolculara? 2 nci yarılarda bi tuhaf oluyorlar

Atakumlu

Sal Artık Yakamızı ... Hoca filan degilsin sen ...

FaTiH_HaN

Hoca tribündeki seyirci gibi maçı seyretti sadece, taraftar 2. yarı sanki 2-0 yenilen taraf bizmişiz gibi sustu, defans yapılmayacak hatalar yaptı ve yine üzülen gerçek Samsunsporlular oldu, Allah'ım ne günah işledik ki bize bunu reva görüyorsun  :( 2-0 dan da maç alamayacaksak petko sen hoca moca değilsin yeter artık kovmuyorlar seni sen istifa et Allah rızası için bırak git, hikmet mi geliyo, yılmaz mı geliyo kim geliyosa gelsin artık  :kafa: :-X :'(

kaptan 55

bu adamı takip etsinler,kesinlikle dominguezle bir ilişkisi var.

Theofanis Gekas

Petkovic'in açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
"İlk devre biz limitimize ulaştık. İyi şekilde oynadık, 2 gol bulduk. İkinci yarıda ise oyunumuzun Alt limitine düştük. Yediğimiz 4 golün 3'ünü biz hazırlamış olduk. Mağlubiyet almıştım daha önce de böyle ama bizim oynadığımız takım; Türkiye'nin en iyi oynayan takımı.. İyi futbolculardan kurulu, iyi pas yapan bir takım. Birçok hatadan gol yememiz de onlara artı oldu. Yeni arkadaşlar katılacak bir an önce onları takıma kazandırmak lazım. Bu taktirde daha ileri adım atacağımıza inanıyorum. Mağlup olmamıza rağmen, pozitif bir oyun vardı ilk devrede. Başka takıma karşı oynamasaydık, bu adımı ileriye atabilirdik"

maviay55

Alıntı yapılan: muratertan55 - 07 Ocak 2012, 22:45:35
Petkovic'in açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:
"İlk devre biz limitimize ulaştık. İyi şekilde oynadık, 2 gol bulduk. İkinci yarıda ise oyunumuzun Alt limitine düştük. Yediğimiz 4 golün 3'ünü biz hazırlamış olduk. Mağlubiyet almıştım daha önce de böyle ama bizim oynadığımız takım; Türkiye'nin en iyi oynayan takımı.. İyi futbolculardan kurulu, iyi pas yapan bir takım. Birçok hatadan gol yememiz de onlara artı oldu. Yeni arkadaşlar katılacak bir an önce onları takıma kazandırmak lazım. Bu taktirde daha ileri adım atacağımıza inanıyorum. Mağlup olmamıza rağmen, pozitif bir oyun vardı ilk devrede. Başka takıma karşı oynamasaydık, bu adımı ileriye atabilirdik"

adam haklı beyler dağılın  :redcard:

ibrakadabra55

Lan madem limitimizi geçtik ikinci yarı şu defansı güçlendirde ya 2-1 ya 2-0 bitsin az yat zaman geçirt oyuncularına adam taktik bilmiyor ya taktik.

ChucKeR

petkoviç'i muratın ve fink'in kondisyonunu sene başından beri yükseltemediği için eleştiriyorum.

TeRMeLee

Sen daha bu takıma antremanlarda rugby oynat bakalım. Futbolu çok beceriyoruz ya.  >:(

kalptenþimþek

yok abi bunlar başka bir iş çeviriyor!!petkoviç teknik direktör olamaz! uyuşturucu baronu sanki..dominguez, kolombiya bağlantısını gerçekleştiriyor..akaki aslında topçu değil, gürcü mafyasının adamı..bahia avrupa sevkiyatından sorumlu koridor..bir de valdemiro var o içici diye şüpheleniyorum, ayılamadı daha ortalıklarda yok.. mantıklı bir açıklama yapamıyorum bunlar hakkında!!izah edebilecek birisi varsa bunların yaptığı işi, buyursun..

LisandroLopez

Lan gerizekalı adamın açıklamasına bak.. Herhangi bi takıma karşı değil, Türkiyenin en iyi pas yapan takımına karşı oynamışmış..
Ulan seni hoca diye 1 dakika tutarsam şerefsizim ya.. Aptal gerizekalı herif!!!!
Ne pası yaptı lan galatasaray!!!