Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

masbene

al bir adamını paso orta yaptır kardeşim, bişey yap tornaya git ayar cektir. yok işte yok yapamıyor

ChucKeR

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 05 Ocak 2012, 00:06:01
Bi hocanın ve takımın sistemi olur.Saha içinde görmek istediği takımının belli başlı özellikleri olur.
Yani ne yapacağı belli olmayan, her an herşeyi bekleyebilceğimiz bir takımdan ziyade, sürekli futbol oynamak isteyip golü ve hücumu düşünen,
taraftarına zevkli futbol seyrettirmek isteyen, her an topun oyun içinde olmasını arzulayan futbolculardan oluşan..
Yani ne bileyim 3-5 pas yapar terse oynar, ara pası atar, çapraz koşular yapar.Duran toplardan tehlike yaratır..
Bu takımda hiç birşey yok!!!
Özellikle de Avrupa dan gelen bi hoca isen, 5 yıldır hasret kaldığım süper lige çıkışımda bana heyecan verecek bi takım oluşturmalısın..
İstediğin transferleri yapamadıysan, bu durumu ve başarısız sonuçları hazmedemeyip istifa edersin..
Ulan Hüseyin Kalpar ın ölüsü 15 puan alırdı şu kötü ligde be..

lisandro top oynamış adamsın. Allah aşkına, en baba sistemi kurdun diyelim. bunu ekigho'ya nasıl anlatacaksın. adam ilkokul çocuğu gibi koşuyo ama nereeye koştuğunun farkında deil. 2 adım sonra sahanın neresine varacağını hesaplayamayan adama güvenip sistemde görev verilir mi. sanki bizim düşündüğümüzü o da düşünemiyor mu. ben isviçrede hocanın maçlarını ciddi izlemezdim ama iddaadan takip ederdim. hep üst biterdi maçlar. 3den 5ten aşağı gol olmazdı. burda da aynı antremanları aynı taktikleri veremiyor mu.
hoca bu malzemeden olacak en iyi oyunu oynuyo. kim ne derse desin.
dominguez yorulunca yerine sokacak 2. bi dominguezin bile yoksa, yerine bahia giriyorsa çıkıp sen oynamadıkça birşeyleri değiştiremezsin. ilk 11 kötü alternatifler çok daha kötü. anıl'ı bülent'i de görüyoruz. öyle ilerde boşa top kaybedip hazırlıksız yakalanacağımıza bahia oynasın daha iyi. Allah sonumuzu hayretsin.

cembaba

Yorum yapamıyorum. Bu takım nasıl topa vurmaktan aciz hale geldi anlamak gerçekten çok güç. 3 pas üst üste yaptığımızı gören var mı?

Bir kere bir teknik adamın; belirli bir taktiği olur, şablonu olur. Oyuncularına onu aşılar. Bizde böyle bir şey yok. 2 hafta üst üste hiç bir zaman aynı kadroyu çıkarmadı. Açıkçası oyuncularla arasının da pek iyi olduğunu düşünmüyorum. Buzdan bir kale gibi. Bizim tek derdimiz, kim ne derse desin bana göre Petkoviç.

samuray

ya ben bu hocadan şüphelenmeye başladım bu acaba çakmasımı petkoviçin tamam tadro yapımız kişisel olarak bakıldığında süper çok üst düzey olmayabilir bu doğru kaç ay oldu hoca samsunspora geleli mayıstan beri kaç ay geçti sen elindeki oyuncu yapısına göre bi oyun planı hazırlayacaksın yani herkes top benden çıksında nereye giderse gitsin havasında sanki duran topları doğru dürüst kullanamıyoruz topu bi türlü ileriye taşıyamıyoruz orada sıkıntı var kanatlar çalışmıyor top kimin ayağındaysa şişiriyor ileriye banceye oda iki santrafor arasında topu verimli indiremiyor ya rakibe ya dağlara taşlra vuruyor top kaptığında pas tercihi yerine hep kaleye vurmayı deniyor ondada bir türlü isabet kaydedemiyor son sivas maçı hariç g.b maçında zaten yoktu a2.den genç oyuncular katmış 18 e aykut santrafor gali.a al koy ekigho ne yaptı sahada dominguez e nasıl sabrettin ver o gençlerede bi şans ya şut çalıştırması yap kendi kalemize değil rakip kaleye gol atmalarını söyle  :kafa: ;D ;D ;D ;D

LisandroLopez

Chucker, bu oyuncu kadrosunu kendisi oluşturdu ama, gözün kapalı transferler yapsan ancak bu kadar kötü oyuncuları alırsın daha kötüsü olamaz süper lig için..
Dominguezleri Bahia ları ben getirmedim Petkovic getirdi.Kimse ona olmuyosa zorla da demedi.. Olmadığını göre göre istifa etmedi.
Hakan Bayraktar, Turgay, Agbetu şu eldekiler kadar hiç şüphesiz oynardı.. En azından pas vermekten aciz olan Hakan Arslan kadar..
İstediğin transfer yapılmadıysa bırakır gidersin.. Bu hoca da o da yok.. Yoksa ben Petkovic düşmanı değilim aksine gelişine en çok sevinenlerdenim çünkü karizmatik bi hoca lazım süper ligde Kalparla gitmezdi ve Petkovic duruşuyla etkisini hissettirirdi diye düşündüm ama ne transferlerle ne oynanan futbolla düşündüklerimin bir ilgisi yok

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 05 Ocak 2012, 20:48:16
Chucker, bu oyuncu kadrosunu kendisi oluşturdu ama, gözün kapalı transferler yapsan ancak bu kadar kötü oyuncuları alırsın daha kötüsü olamaz süper lig için..
Dominguezleri Bahia ları ben getirmedim Petkovic getirdi.Kimse ona olmuyosa zorla da demedi.. Olmadığını göre göre istifa etmedi.
Hakan Bayraktar, Turgay, Agbetu şu eldekiler kadar hiç şüphesiz oynardı.. En azından pas vermekten aciz olan Hakan Arslan kadar..
İstediğin transfer yapılmadıysa bırakır gidersin.. Bu hoca da o da yok.. Yoksa ben Petkovic düşmanı değilim aksine gelişine en çok sevinenlerdenim çünkü karizmatik bi hoca lazım süper ligde Kalparla gitmezdi ve Petkovic duruşuyla etkisini hissettirirdi diye düşündüm ama ne transferlerle ne oynanan futbolla düşündüklerimin bir ilgisi yok

ben kadroyu bile hocanın oluşturduğu inancında değilim sene başında yaşadığımız ızdırabı herkes biliyo kim geldi kim gitcek derken sportif direktörsüz kaldık sora son zamanlarda adnan sezgin geldi ve dışarda kalan adamları almak zorunda kaldık petkovic eminim bu adamları istememiştir ha sir kalpar olsa nolurdu bilemeyiz belki çok iyi belki çok kötü durumda olurduk ama kalparın da geçen sene yaptıkları ortada kalpar olsa hala bu başlıkta aptalazizi tartışıyor olurduk

ChucKeR

Arkadaslar biliyoruz ki bu lig disardan gorundugu bir lig degil. Onca hocalar geldi ve kariyerlerinin en zor donemlerini gecirdiler. Ben inaniyorum ki petkovic bu ligdeki sertligi bilseydi dominguezi getirmezdi. Gelecek oyunculari bilseydi hakani da orhani da yollamayacakti. Kopekler gibi pismandir hakan konusunda. Onun bildigi tek sey elindekiler bank asya topcusu gelecek olanlar super  lig oyuncusu olacak. Sen de ben de sadece bu bilgiyle karar versek 36 yasndaki hakani degil gs li sarpi seceriz. Bi de yonetim sene basi sampiyon kadromuzu istemiyordu. Bu sacmalik da tuzu biberi oldu. Kanatlar calismiyo deniyor kanat oyuncusu olmadan nasil bi taktik kurulsun futbolcusuz isleyecek. Herkese de sans werdi. Ufuk kocabey anil. Ne yaptilar. Ufuk karabuk maci 15 dakka anil ankaragucu 15 dakka bulent ordu maci 5 dakka. 1 gram fazlasini werdiler mi. Ben her maci izledim. Yarim donemde denenebilecek herseyi denedi bana gore. Tutmayanda da israr etmedi. Mesela son mac. Hursuta markaj vermesi genclerin minimum 5 macini izledigini gosterir. Yani adam gorevini yapiyor. Gorevini yapmayan kim.  Yonetim. Ne gs maci ne ts maci onemli bence. Ayin 22sinde ordu maci var o maci alamazsak sansimiz cok dusecek. 15gun kaldi henuz transferler belli deil. Ordu macina kusursuz cikmamiz lazim ama. Simdi ben nasil hocaya suc bulacam. 18 macta 2galibiyet alan takimda kimseyi savunamam. Ama bu durumda petkovic EN SON SUCLUDUR

TeRMeLee

Yeter ulan yeter devre arasında ne yapıyorsun şu takıma da her maç böyle mala bağlıyorlar. Bıktım ya yeter!

Theofanis Gekas

petkoviçte sorun yok bence defans kalitesi 0

turgayergeni

la hadi her seyi gectim finki niye cıkarıon sen

twitter

fatih terim oyunun gidişatını %200 değiştirirken
samsun kariyerini gözden geçirip hiç mi utanmadın lan andaval

celebi

sen de suç yom seni göndermeyen yönetimde

FaTiH_HaN

Gol yemeden oyuna müdahele et artık yeter be her maç aynı terane, zaten 2-0 öndeyiz neden korkuyosun, al 2. yarı Hakanı koy yerine Serdarı, çek Muratı ortaya, Serdarı da sağ tarafa zor mu bu kadar bunu düşünebilmek. Rakibinin hamlelerine hamleyle cevap ver be kardeşim, hay senin hocalığına tüküreyim yeter yedin bitirdin bizi  :kafa:

Theofanis Gekas

bu herife en çok sövenlerden biri benim ama bugün yapcağı pek bişe yoktu arkadaşlar sakin olup düşünelim,gollerin herpsi defans  hatası.genel olarak mal ama bugün fena değildi bence

Ollivanders

Hala gelecek daha iyi olacaktır diyen bir hocamız var bizim . Polyanalıgını ... senin.