Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

özkan

Bu hala gitmedimi..Sen hoca moca değilsin seydük,gel seni kavakda bi değirmene oturtalım he ne dersin ?

orhan

eğer hürriyeti sen istemediysen senin aklına şaşıyorum.Hadi sende akıl yok bir yöneticide çıkıp bu adamın bonservisi elinde bize lazım olur demedi.

HoliganSamSunLu

yönetimde fıtbolu bilen kimse yokki samsunspor yönetimine girmewden önce maç izleyende yok anlaşılan futbolu samsunsporda tanıdılar.

Sioux

İkinci yarıya başlarken rakiplerimizin en büyük kozu Petkoviç..  :( :(

KotuCocuk55

Bir spor adaminin basarisiz olmasi icin her türlü sartin mevcut oldugu bir ortamda isini yapmaya calisiyor! Yeni bir ulkede,yeni bir kulturde,yeni bir dilde..Suphesiz bunlarin bilinciyle geldi,karsiliginda da parasini kazaniyor!

Su ana kadar hic geri adim atmadi,pes etmedi! Daha iyiyiz,daha iyi olacagiz dedi!

Onu icerden baltalayan yardimcisini,kendisine söven karaktersiz ruhsuz futbolculari ve kimligini satisa cikarmis galip öztürk güdümlü istifa eden yöneticiler cemberinde görev yapmak,basari kazanmak kolay olmasa gerek!

Gecen gün konustuk,murat ceylanin imza törenine katilan kisilerin kilik kiyafetini! Isvicre gibi hersein plan ve düzen dogrultusunda gittigi bir yapidan kaos halindeki türkiye ligine ve yine kaos halindeki isbilmezler yöneticiler tarafindan döndürülen samsunspora!

Taraftara göre hatalarin vardi,özellikle oyuncu ve oyuncu degisiklikleri hakkinda! ben bu konuda da genel görüsün aksine kimsenin senden daha iyi bilemeyecegini dusunuyorum ve yine destekliyorum!

Daha kaliteli oyuncularla bize inanmis,yurekten oynayan ve futbol izlettiren bir takim göster!

Theofanis Gekas

tek sorun oyun okumada ankaragücü maçını izledikten sonra  ''kimsenin senden daha iyi bilemeyecegini dusunuyorum ve yine destekliyorum!'' cümlene katılamıyorum

ngonge

Yönetim bence Türkiye'de görülmemiş bir biçimde hocanın bu kadar arkasında durmakla doğru bir iş yaptı.

10 günlük devre arasından sonra ardarda kritik 5-6 maça çıkacağız. Yeni bir hocanın takımı tanıması, düzeltmesi, transfer derken zaten lig bitmiş olacak.

Şu aşamada Petkoviç'in istediği oyuncular alınırsa, daha farklı bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum.

O şanssız 1-0'lık yenilgilerimizi biraz daha uyum; 1-2 kaliteli takviye ile tersine çevirebileceğimizi düşünüyorum.

FaTiH_HaN

Petkoviç bu zamana kadar kadro yetersizliğini bahane ederek takviye gerektiğini söyledi, tamam kabul kadro yetersizdi, en başından itibaren buna bizde katılıyoruz, ama çoğu maçta mevcut kadro ile maçın gidişhatına göre yapması gereken değişiklikler ve müdaheleler vardı bunların bahanesi yok, ankaragücü, bursa ve sayabileceğimiz bir çok maçta gol yiyene kadar takıma müdahele etmedi, benim kafamdaki tek soru işareti bu, kadromuz güçlenecek ama oyuna müdahelelerde yine gol yemeyi beklerse yine sıkıntı yaşayacağız.

oguz_5528

Ne İstiyorsa Yapın ! Bahanesi kalmasın lağuun  ;D

özkan

Sen hala burdasin hami,hiç gitmicoh ellağm bu çocuk !

FaTiH_HaN

Bu akşamki müdahaleleri yerindeydi, özellikle hurşut karşısında aksamaya başlayan yenalı öne çekip bahiayı sol tarafa alması iyi bir hamleydi, diğer hamleleride yerindeydi ama giren oyuncuların kalitesi belli sonuca etki edecek oyuncumuz yoktu kulübede, bence yardımcı hocanı bu değişikliklerde etkisi var. İlk defa gol yemeyi beklemeden değişiklik yaptık.

LisandroLopez

Bi hocanın ve takımın sistemi olur.Saha içinde görmek istediği takımının belli başlı özellikleri olur.
Yani ne yapacağı belli olmayan, her an herşeyi bekleyebilceğimiz bir takımdan ziyade, sürekli futbol oynamak isteyip golü ve hücumu düşünen,
taraftarına zevkli futbol seyrettirmek isteyen, her an topun oyun içinde olmasını arzulayan futbolculardan oluşan..
Yani ne bileyim 3-5 pas yapar terse oynar, ara pası atar, çapraz koşular yapar.Duran toplardan tehlike yaratır..
Bu takımda hiç birşey yok!!!
Özellikle de Avrupa dan gelen bi hoca isen, 5 yıldır hasret kaldığım süper lige çıkışımda bana heyecan verecek bi takım oluşturmalısın..
İstediğin transferleri yapamadıysan, bu durumu ve başarısız sonuçları hazmedemeyip istifa edersin..
Ulan Hüseyin Kalpar ın ölüsü 15 puan alırdı şu kötü ligde be..

ngonge

Bence  ligin en akıllı savunma yapan takımlarından biriyiz. Yediğimiz neredeyse bütün golleri bireysel hatalardan yedik.

Ancak Kalpar'ın aksine sahaya yayılıp yavaşça yerleşen, oyun kuran bir yapı yerine tek paslarla çok hızlı hücuma çıkan bir takım yaratmak istiyordu Petkoviç ve bu takım yapısı itibariyle onu beceremedi.

Dönen toplar da her zaman kalemizde tehlike oldu, hücum olayını iyi yapabilseydik, çok farklı yerlerde olurduk da artık diyecek bir şey yok.

ahmetsefa55

nası becerbılırkı.
hiç kimse görevini tam anlamıyla yapamıyo.
en iyi oyuncumuz kemal bile en az 3 maçta çok bariz hatalar yaptı.
orta saha da top yapamıyoruz.
topu kanatlara ındıremıyoruz.
forvetlerımız bıtırıcı degıl.
duran top kullanabılecek topcumuz yok.
vs.

GökhanÇağlar

ben kızamıyorum Petkoviç'e.
takımda duran top kullanabilen adam bile yok,bütün kornerler dağa taşa.
elindeki forvetler aşırı beceriksiz,orta sahada Murat Yıldırım hariç sorumluluk alan adam yok.