Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

maç oynanırken oyunu okuyamayan  hamleler yapamayan bir hoca olurmu yada buna hoca denirmi

ercan0655

Yahu arkadaşlar bu adam tek başına mı çalışıyor yanında Türk yardımcısı yada yardımcıları hiç akıl vereni yok mu durumu görmüyor mu? İnanın bilmediğm için soruyorum.

realfans

hoca çok çalıştı çok yorulduda izne gitmiş isviçreye   :kafa:

samuray

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 22 Aralık 2011, 21:54:21
sen gitmedinmi daha

al antepte attı sen gelecege umutla bak hala
yok ben sonuna k adar bekleyecem sen gitmeye hevesilisin galiba

AntZ

Alıntı yapılan: samuray - 23 Aralık 2011, 19:44:45
     yok ben sonuna k adar bekleyecem sen gitmeye hevesilisin galiba

İyide arkadaş onu hocaya yazmış  :)

kalptenþimþek

24 Aralık 2011, 04:33:43 #1505 Son düzenlenme: 24 Aralık 2011, 12:35:14 kalptenþimþek
petkoviç pişmanlıktır..
pişmanlık

binikalamadım

isviçreye gitmiş bir hafta yok inşallah geri dönmez...

petkopiç sen hocaysan bende öğretmenim...

GurbetciFanatik

25 Aralık 2011, 17:58:35 #1507 Son düzenlenme: 26 Aralık 2011, 11:53:49 AntZ
**** Petkovic
bakalim yönetim sana bu sefer iyi bi kadro eline verirse ne olacak.
Bu Takimi ucur tamam dicem elinde malzeme yoktu, ama batir kendini nasil daha kurtarcan.
YA savsan aslan yada tüysüz horoz olcakasin.

Her türlü küfür ve hakaret yasak. Lütfen daha dikkatli olun.

ibrakadabra55

Arkadaşlar bu adamın gitceği yok buranın tek suçlusu Suat Çakır'dır !.3 trilyonluk tazminatı o koymuş sözleşmesine ya Kazım Başkan 3 trilyonu verip göndericek şu adamı ya da düşüceğiz başka çaresi yok !

ErkÇay55

petkoviç yerine başka bir hocayla başlasaydık ilk yarıyı ortalarda bitirirdik.oniki puan yerine  şimdi puanımız en azından yirmi olurdu.birçok maçta yaptığı yanlış kadro tercihlerinden dolayı  puan kaybettik.

samuray

3 trilyondan bahsedilyor sözleşmesindeki tazminat maddesi ya düşersek bizi o 3 trilyon kurtaracakmı peki

ErkÇay55

Alıntı yapılan: samuray - 25 Aralık 2011, 20:39:15
3 trilyondan bahsedilyor sözleşmesindeki tazminat maddesi ya düşersek bizi o 3 trilyon kurtaracakmı peki

3 değil arkadaşlar tüm alacakları 4 milyonu buluyormuş.Tamamen duygusal :D :D :D

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: ErkÇay55 - 25 Aralık 2011, 19:51:57
petkoviç yerine başka bir hocayla başlasaydık ilk yarıyı ortalarda bitirirdik.oniki puan yerine  şimdi puanımız en azından yirmi olurdu.birçok maçta yaptığı yanlış kadro tercihlerinden dolayı  puan kaybettik.

Yok canim kesin birinci olurduk.

cembaba

Erkçay'a katılıyorum. Puanımız 20 olurdu. Sadece Petko yüzünden değil ama. Beceriksizlik yüzünden.

Fenerbahçe maçı: Zenke'nin kaçırdıkları 3 puan
Manisa maçı: 2 penaltı kaçırdık. - 3puan
Eskişehir: Ekigho - 1
Beşiktaş Maçı: 3 puan
Bursaspor: 3 puan
Karabük: 3 puan
MİY maçı: 3 puan

Bunların hepsi kişisel beceriksizlik yüzünden.

55__Gurbet__55

Erkcay ama sucun sadece Petkovic´de oldugunu söyliyor. Elbette Petkovicin hatalari var ama baska bir Teknik Direktörümüz olsaydi durumumuz farkli olmazdi, campatlasin 2-3 puan fazla almistik.