Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Kaya

Kadron elindeki imkanlar kısıtlıysa malzemeden en iyisini sağlamaya çalışırsın.Bakıyoruz Petkoviç ne kadar enteresanlık varsa deniyor.17 haftada devamlılık sağlayacak bir kadro oluşturamadı.Hiçbir oyuncu oynadığı mevkide 3-4 hafta üstüste forma şansı bulamadı.Samsunspor'un oyun yapısı diye bir kalıp oluşturamadı.Futbolcuların hiçbirisi üzerinde hakimiyeti kalmadı..Onunla yola devam etmek çok büyük hata olur..Malum ikinci yarıya tamamiyle farklı bir kadro kurulacak Petkoyla gitmez...

samsunluhakan

22 Aralık 2011, 02:09:03 #1486 Son düzenlenme: 22 Aralık 2011, 02:13:58 samsunluhakan
petkoviç elimizde  >:(

ademi kesip pal lazarı oynatan hoca benim gözümde hoca degildir.
adam kaç haftadır 18 e giremiyo en kıritik maçta ilk 11 de dalga mı geçiyosun sen bizle petkoviç

ahmetsefa55

maalesef gözümde kredin bitti.
domınguezını de , valdomıronu da  , pal lazarını da al git !

samsunluhakan

İİİİİİİİİİSSSSSSSSTTTTTTTİİİİİİFFFFFAAAAAAAAA senden bi b.. olmaz petkoviç efendi lig başına gerimi dönüyon sen adam deniyon

mehmet yılmaz

Herhangi bir kurumda, bu kadar başarısız olan, karnesi berbat olan ve en önemlisi de bence hiç bir ümit vermeyen bir personele bu kadar tahammül edilmez.
Denildi ki, takım sabote ediliyor vs. Şimdi haftalardır canımızdan bezdirici bir şekilde kıvrana kıvrana ve puan özürlü olarak beklediğimiz haftalar geçti. Takıma takviye yapılacak ve denilecek ki, "hocayı şimdi görelim." İlk 7 hafta nispeten zorlu bir fikstür var, orada da çuvallarsa bu sefer de "fikstür zordu" mu denilecek? İşimiz bu hocayla çok zor, inşallah yanıltır bizi, inşallah kafasına taş falan düşer de biraz aklı çalışmaya başlar...

özkan

brigand

Son kurşunu attın. Hani sana şöyle sağlam bir takım versek 1000 parçalık puzzle yaparsın o takımı buna net karar verdim. Ben beceremedim, olmadı de çek git.  >:(

fanatik samsunsporlu

Ahmeti

Türkiye'de yerli veya yabancı hiçbir teknik direktöre senin kadar şans verilmedi inan başka takımda olsaydın 7. hafta şutlamışlardı,Türkiye lig'ini gördün tanıdın,bu takımı ben ikinci yarı çok iyi yerlere getiririm dersen ve kendine güveniyorsan kal sonuna kadar destek görürsün ama kendine güvenin yoksa bir dakika bile kalma. Samsunspor kimsenin oyuncağı değildir.

samsunluhakan

düş yakamızızdan artık hadi yaaaaa

samuray

sivasın yedekteki solbekini mal lazarı oynatmakla yıldız yaptırdın be senin bu kaçıncı yanlışın kırdığın cevizler biri değil bini geçti ya sinir küpüne döndük senin yüzünden osağ kanadı koridora çevirdi adamlar mal sayesinde hiçmi yaratıcılığın yok senin dar kadromuz var deniliyor tek tek bakıldığında hangi takım bizim ayarımızdakilerden bahsediyorum çok üstün klas oyunçuları varki ama senin takıma hoca olarak hiç katkın yok ne bi sistem oturtabildin ne taktik anlamda bişeyler verebildin bu takıma ya yaptığın saçma sapan değişiklikler e ne demeli yaz yaz bitmezki hangi birini yazalım biz tarftarlar bunu görüyoruzda teknik ekip başkan uyuyorlarmı ya göz göre göre gidiyoruz bankasyaya  :kafa: :kafa: >:( >:( >:( :kafa:

samsunluhakan

22 Aralık 2011, 21:54:21 #1496 Son düzenlenme: 22 Aralık 2011, 22:04:19 samsunluhakan
sen gitmedinmi daha

al antepte attı sen gelecege umutla bak hala

hacettepeli

ne kadar iyi hoca olursa olsun. futbol sonuca endeksli bir oyun. bir an evvel gitmeli. takımın taze kana ihtiyacı var.

özkan

Hergün yazacağım ulan..Sen hoca falan değilsin  :kafa:

samsunluhakan

Alıntı yapılan: özkan - 23 Aralık 2011, 10:29:24
Hergün yazacağım ulan..Sen hoca falan değilsin  :kafa:

AL BENDENDE O KADAR PEKİ BİZ ANLADIK SAMSUNDA AZ BUÇUK FUTBOLLA İLGİLENEN HERKEZ ANLADI AMA BİZİM KAZIM ANLAYAMADI YA OLMAZ BU KADAR