Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Ahh birde oyuncu değiştirmeye gol yemeden önce cesaret edebilsen...

ChucKeR

petko bizi kurtaracak. değişiklik diyoruz ama giren adamların durumu belli  . ekigho son dakkada kaybettiği topla maçı verecekti az daha. arkandayım vlade reis.

Lusage

Alıntı yapılan: Serpico - 18 Aralık 2011, 19:44:24
değişikligin amacını ve ne zaman yapılması gerektigini birisi petkoviçe anlatmalı.

Young Boys ile geçmiş maçlarına bakıyorum. Erken değişiklikleri de var lakin daha çok 60-65 ten sonra oyuncu değiştiriyordu.

Şimdi takıma bakıyorum. Eldeki malzemeye bakıyorum. Açık söyleyeyim bazı maçlardaki bariz hataları dışında kızamıyorum oyuncu değiştirmediğine.

Ollivanders

aynen kardesim. Bende oyle dusunuyorum. Hani elindekine bakıyorum kim var diye de kozları çok zayıf. Ama daha da çok kızıyorum bu duruma. Çünkü bu takımı yapan oydu.

**KaR6**

valla dakika 65 den sonra şu oyunda hala anıl-bülent bance-ekigho gibi hamlelerin varken yapmıyorsan basiretin bağlanmış demektir.. ki bu ilk defa olmuyor zaten.. adamlar açılmışlar iyice arka taraf evlere şenlik hala ekigho kenarda duruyor bance ile kontra kovalıyosun, mantıklı hiçbir açıklaması yok bunun..

cembaba

Çift forvete dönmek çok mu zor anlamadım. Anıl çok yorulduktan sonra, Bülent i sok oyuna, oyunun kaderi değişsin. Bize ızdırap yaşatıyorsun kenarda. Bance oyundan çıkmayacak diye bir kaide mi var?

ahmetsefa55

mersınde de aynısı oldu.
geberdık bı taraflarımızı yırttık ergunu cıkar bulentı al dıye.

bu macta da 2.yarının basında ergunu alsa sola muratı saga cekse ,
60 da bance yı cıkarıp ekıghoyu alsa
sonra da zenkeyı cıkarıp orhanı sol öne alabılırdı.
yanı hamle yapamıyo mu yapmıyo mu anlayamadım.
oyuncularına guvenemıyo sanırım.boyle dusunmek ıstıyorum.
yoksa oyuncu degısıklıgı yapamayacak kadar kotu bır hoca mısın petko ?  :(

babasamsunlu

hoca valla ayıp ama ya..
ama ben anladım.
senin kitabında gol yemeyen takım bozulmaz anlayışı var.
ama bu takım her maç gol yiyor ve hep 80 den sonra yiyor..
eee senind eğişiklik ne işe yarıyor ..
sen anlıyoreee..

mehmet yılmaz

Senden ümidi keseli çok oldu Balkanlı...
Bu takım sana rağmen bu lige tutunmalı!!!

masbene

korkak ve coğu zaman balkan inatlı

AntZ

Anıl-Bülent konusunda katılıyorum ama ben Bance'nin bu kazma, yorgun, bitik, ölü halini Ekigho ya tercih ederim. Ekigho biraz daha güçlenirse belki balet olabilir  :( Elinde direksiyonla koşan hunisini kaybetmiş manyak  :suslen:

kamuri

adak adadım artık petkoviç gol yemeden oyuncu değiştirirse alacam bi koç kesecem :D

emrullah

Alıntı yapılan: kamuri - 19 Aralık 2011, 15:38:03
adak adadım artık petkoviç gol yemeden oyuncu değiştirirse alacam bi koç kesecem :D

abi şaka manasında da olsa bunu yapman gerekiyor biliyorsun değil mi ?

kamuri

Alıntı yapılan: emrullah - 19 Aralık 2011, 15:39:45
abi şaka manasında da olsa bunu yapman gerekiyor biliyorsun değil mi ?
yok gerçekten adadım

emrullah