Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

binikalamadım

hocam 75 / 80 / 85 de üç değişiklik bu maçı almamıza yeterdi...ancak güzel futbol için teşekkürler... sorunun papazlar olduğunu ve sana onları illaki oynatman için baskı yapıldığını bu maçta anladım  ::)

GençKozluklu

Hocaya hala güveniyorum lakin nedne oyuncu değişikliğine gitmez anlamıyorum. Gerçi her an atacakmış gibi de gidiyordu maç. Hep benzer sahne olması çok üzücü. Atmmaış olsak yine aynı dakikalarda yiyip 1-0 yenişlmiş olacaktık.

twitter

MeL_55

18 Aralık 2011, 19:20:51 #1429 Son düzenlenme: 18 Aralık 2011, 19:24:08 MeL_55
Kim ne derse desin bugünki maçta taktik ve sistem anlamında ne kadar zeki olduğunu gösterdi. Öyleki Beşiktaşi kendi sahasından çıkamadı. Onu bırakın adamlar organize gelip kaleye bile vuramadılar. Şimdi size soruyorum Beşiktaş hangi takıma karşı böyle bunaldı? Ben cevap bulamıyorum. Her anlamda ezdik bitirdik. Şansızlıklar yüzünden ve sevgili hakemin desteği karşılığında Beşiktaş maçı berabere bitirdi. Her zaman desteğim arkanda Petkoviç! Hikmet Karamanmış, Kalparmış bilmem neymiş senin parmağın olamazlar!!! O adamlarla Beşiktaş bizi ezip 3 tane atıp gider.

fanatik samsunsporlu

gol yemeden değişiklik yapmıyor hoca.anıl sahada yok çıkarsana hoca.gol oldu bülenti aldı

Ollivanders

değişikligin amacını ve ne zaman yapılması gerektigini birisi petkoviçe anlatmalı.

LisandroLopez

Golü ye Bülenti çağır golü ye Ekigho yu çağır..

samuray

petkoviç hoca bu maçla kredisini uzattı diyebiliriz oynyattığı futbolu herkes gibi beğendim aydunus a rağmen maçı hiç bırakmadılar tüm takdir haklarını bizim aleyhimize kullandı ya ş..... bu takma ara transferde orta sahaya sağ kanat sol kanat birde golcü ikinci yarı bambaşka bi samsunspor izlyebiliriz bu kötü gidişe artık dur diyeceğimize inanıyor yükselişe geçeceğimizi sanıyorum inşallah sivas maçından da fanla veya puanlarla döneriz

Tufan

hoca şu takıma erken müdahale et 75de değişikli yapılmaz Ekigho erken girse belki top tutup maçı kazanacaktık.

AhmetDenizci

Kaç haftadır ancak gol yiyince değişiklik yapıyorsun, bir tek bu alışkanlığını değiştiremedin gitti Petkovic !

ibo055

hoca bır macta erken mudale et be bıktık artık yeterrrrrrrrrrrrr

isa55

Sana rağmen bu çocuklar Beşiktaş'ı duman ettiler.
Senin kitabında galiba oyuncu değişikliği gibi birşey yazmıyor.

Theofanis Gekas

petkoviç hatan 1 değil 2 değil milyon tane bugün yine alıştığımız oyuncu değiştirmeme gafletini bırakmadın ayrıca yenal gibi adamı kesip ergünü oynattın ya bugüne kadar sana ne kadar sövsek azdır

berusa55

Gol yiyene kadar oyuncu değiştirmemenin bir izahını Allah aşkına yap Petkoviç başka da bir şey istemiyoruz; bu nedir ya!