Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Hala iddia ediyorum. Nedense bu iş hocalık değil. Hocanın en büüyk eksikliği oyuncu değişikliklerinde zamanlama hatası. Heer şey idenedi. herkesi oynattı neredeyse. Belki bazılarında ısrar ediyor diye de kızıyoruz. Belki bizim görmediğimiz bir şeyler görüyordur. Doğrusu bende anlamıyorum ama bazı hocalar bazı oyunculara çok güvenir mutlaka bir patlama bekler.

Sonuç olarak bir arkadaşımzı yazmıştı. Maçları 1-0 b,iten 2 takım var. Biz o takıma da 1-0 yenildik. Onlar hep 1-0 kaznırken biz aynı skorla kaybediyoruz. Onlar zirve yaptılar. Bizde var b,ir kısmetsizlik.

AntZ

Alıntı yapılan: doğan - 13 Aralık 2011, 16:21:06
hocam 3trilyon tazminatın varmış diye duyumlar var...
ulen hayatının imzasınımı attın , daha ömür billah çalışmazsın herhalde  >:( :kafa: :x((

Öyleyse o konuda hocanın ne suçu var abi, o tazminatı kabul edeni suçlamak lazım. Benim 3 milyon tazminatım olsa Afganistan da savaşın ortasında takım çalıştırsam bile hayatta istifa etmem

brigand

Alıntı yapılan: doğan - 13 Aralık 2011, 16:21:06
hocam 3trilyon tazminatın varmış diye duyumlar var...
ulen hayatının imzasınımı attın , daha ömür billah çalışmazsın herhalde  >:( :kafa: :x((

Doğan abi avatarların fena hararetli : ) Petkoviç her maçta doğru tercih ve hamleleri yapmış olsa ve yine aynı puan da olsak tamam derim hoca elinden geleni yaptı. Ama adam forvetsiz maç bitirdi ya. Bu adama güvenmeyi inanmayı istemiyor değilim. Ancak o da kredisini bitirmek için elinden geleni yapıyor maalesef.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: brigand - 13 Aralık 2011, 17:48:02
Doğan abi avatarların fena hararetli : ) Petkoviç her maçta doğru tercih ve hamleleri yapmış olsa ve yine aynı puan da olsak tamam derim hoca elinden geleni yaptı. Ama adam forvetsiz maç bitirdi ya. Bu adama güvenmeyi inanmayı istemiyor değilim. Ancak o da kredisini bitirmek için elinden geleni yapıyor maalesef.

Aynen katılıyorum, ben vlade ile çalışmanın uzun vadede bizim yararımıza olacağını düşünüyordum, yönetim içindeki kaos ortamından dolayı hocayı sabote ettiklerini düşünüyordum, he hoca sabote edildi belli dönemlerde, ama şimdiki vaziyete bakıyorum, alabileceğimiz maçları verdi, basit hamle eksiklerinden dolayı, keşke petkoviç gerekli hamleleri yapsaydı da bizde ona güvenebilseydik.

doðan

Alıntı yapılan: brigand - 13 Aralık 2011, 17:48:02

bende aynı fikirdeyim ; adam kendi ipini çekmek için bu kadarmı gayret gösterir kardeşim ...
daha öce yazdıklarımı yiyecek de değilim ... esasındahocanın bu işteki günahi %49 , oynamayan yada oynamayan topçunun %51

isa55

16 Aralık 2011, 00:40:51 #1415 Son düzenlenme: 16 Aralık 2011, 01:13:57 isa55
Samsunspor' lu futbolculardan Ufuk Bayraktar, Dilaver Güçlü, Burak Çalık, Savaş Yılmaz ve Valdomiro bu hafta başından itibaren takımdan ayrı olarak antrenman yapmaya başladılar.

Bu listenin en başında sen olmalıydın Pal Aristide PETKOVİÇ.

AhmetDenizci

http://samsunspor.org.tr/haberayrinti.asp?id=2807

Samsunspor'umuzun Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, haftalık basın toplantısında yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın Çarşamba günü zor bir maçtan galip gelerek çıktığını ve bunun kendileri için bir avantaj olabileceğini söyledi. Petkovic, "Çünkü bu gibi maçlardan sonra oynanacak diğer ilk karşılaşmada genellikle takımlarda düşüş olabiliyor. Biz de bunu değerlendirmek durumundayız. Bu maçta sürpriz olabilir. Sadece oyun olarak değil, taktik olarak da rakibimizi şaşırtmak istiyoruz" dedi.

Beşiktaş'ın yüksek seviyede futbol oynadığının altını çizen Teknik Direktörümüz Vladimir Petkovic, "Bu nedenle sahada yeralacak oyuncularım, yüzde 120 seviye ile mücadele ederek onların seviyesine çıkarak oynamalı. Neticede Beşiktaş'a kendi oyunlarını oynatmama gayreti içinde olmalıyız. Eğer Beşiktaş, her zamanki futbolunu sahada gösterirse, bizim çok daha ekstra çaba göstermemiz gerekecek" diye konuştu.

Takımının gelişmesini sürdürdüğünü, bu maçta da bu konumunu devam ettireceğine inandığını belirten Petkovic, "Bunun için sahanın her bir bölgesinde, her noktasında sağlam yapımızı korumak istiyoruz. Beşiktaş eğer yüzde 100 performans gösterirse, biz de  bunun üzerine katarak mücadele edeceğiz. Biz sahada hücum ve savunma olarak disiplinli, sıkı ve sağlam oyunumuzu yansıtacağız" dedi.

masbene

kýzýlyýldýz55

hadi petkoviç şu iki haftada ya çıkar ya batarsın

binikalamadım

hocam papazsız kadro yapma imkanıda buldun artık... gözünü sevim değerlerdir şu fırsatı güldür yüzümüzü

samuray

hadi bakalım kolay gelisn petko hoca şaşırt bizi bide ya ya tamam çok kaliteli bi takımımz yok ama hocanın yanlışlarından dolayı çok maç kaybettik bu bi gerçek hala bi oyun planımız yoksa bunun sorumlusu kadro kalitesizliğinden ziyade hocanın diye düşünüyorum örnek g.b. çokmu kaliteli kadroya sahip ama durum ortada takım olarak disiplinli kollektif mücadele ederek oyynuyorlar

muzaffer4

kurt teknik adam sürprizim var dedi öyle bir taktikle oyanacağız perişan edecez beşiktaşı...
inşallah..

ibrakadabra55

Petko son şansın olsun bu maç yeter artık !

Theofanis Gekas

petko allahını seversen iyi oynamayalım savaşmayalım sadece 3 puan alalım yeter

KotuCocuk55

iyi oynadik savasdik ama 1 puan alabildik! Öyle yada böyle 16 haftadir bu takimin basindasin böyle bir kredi bu kötü gidise ragmen türk futbolunda yerli yabanci hicbir takimda hicbir antrenöre verilmedi..bugünkü futbol bu kredinin ilerde cok daha güzel sonuclar doguracaginin göstergesi olsun,sana inanan inanmak isteyen bu taraftara yakisir bir takim göster bize petko! Seviyorum seni,adamsin!