Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

adnan sezgin ;
'' bu takıma mourinho'yu getirsen nolacak.kaçan golleri görmüyo musun ? buna hoca napsın.''

Ollivanders

12 Aralık 2011, 03:18:40 #1396 Son düzenlenme: 12 Aralık 2011, 03:26:58 Serpico
demedin mi kardesim ulan bu topçuları kim getirdi sen getirmedin mi diye ? Adamdaki pişkinlige bak ya. Yok abi yok kokten değişiklik şart . Olaganüstü genel kurul da dahil.

ahmetsefa55

kardesım ne desem karşılığında ;
napım kardeşim 5 gun kala geldım ben bu takıma.
benım getırdıklerım olmasa bugun ne halde olurduk gıbılerınden kendını savundu.
haksız da degıl.
bu takımı ısa turan'a emanet edenlerde kabahat...

Ollivanders

orası da oyle kardesim . Sende haklısın. Boyle mi olmalıydı ya.

Musti

İyi ki getirdi de şu an 17.yiz. Yoksa ne hallere düşerdik. Bundan daha beteri mi var hödük Adnan. Sarp'ı, Fink'i, Ergün'ü ben mi getirdim. Sarp'a kaptanlığı ben mi verdim. Pişkinliğin bu kadarına pes. Yazıklar olsun sana da hocasına da futbolcusuna da.

Yatağımdan kalktım gözüme bir damla uyku girmedi be. Allah bin belanızı versin.

isyan

Zaten en cok zarari Adnan'in getirdikleri veriyor takima. Ertugrul haric hepsi fos

alperen

Bi takımın başında bu kadar kötü günler geçiripte hala kovulmayan veya istifa etmeyen bi sen varsındır..ilklerin takımıyız :kafa:

mehmet yılmaz

Bir Turhan Özyazanlar vardı, alt lig hocasıydı, başarılı da değildi ama adamın kralıymış. Buca'da 3-0 kaybettiğimiz maçın hemen ardından, kimsenin beklemediği bir anda istifasını vermişti. Hatta sonrasında hak edişi olmadığı halde kendine ödene parayı da iade etmişti. Biris sözüm ona Avrupalı, diğeri ise yerli...

Yapamıyorsun, yapman da mümkün değil, bıraksana be herif, şereflice davran da arkandan "adam" diyelim!

brigand

Süper Lig genel anlamda birçok ligden çok geride olabilir. Ancak ne hikmetse inanılmaz bir tılsımı var. Eğer biri ayak uyduramazsa, veya hafife alırsa fena halde eritiyor o kişiyi. Vlade'de bu geleneğe mağlup olanlardan. Young Boys' dayken çok daha yetenekli futbolcularla oynamış olabilir ancak burda da en azından yapmaya çalışması bile yeterdi bize. Ordayken oynattığı futbolu izlemiş biri olarak aynı hoca olduğuna inanmakta hala güçlük çekiyorum. Şu ana kadar 3 kere istifa etmesi yada kovulması gereken bir kişinin hala takımın başında kalması da insanın aklına başka şeyler getirmiyor değil.

ngonge

Plansız programsız gelmiş yönetim, düşünülmeden getirilmiş sportif direktörler, son anda getirilmiş hoca, plansız alınmış saçma sapan  toplama oyuncular...

Eh hocanında planı olmayınca sonuç 0.

Jnr.Serkan

Maç 0-0'dı yalvarıyorum Bülent Kocabey'i ve Anıl'ı oyuna alda biraz top ayağımızda dursun diye.Sonra dedim kesin golü yeriz ikisini birden alır bu dingil herif ve olacağı her taraftarın kestirdiği gibi golü yedik 2 adamı birden oyuna aldı.Sen başımıza belamısın be nereden geldin.Takım gol kaçırır bunda senin suçun yok haklısın,ancak yaptığın veya yapmadığın oyuncu değişikliklerinden her hafta puan kaybediyoruz.Adam değiştirmeye korkuyorsun sanki altında başka sebepler varmış gibi...Neyse çıkar kokusu elbet

ngonge

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 12 Aralık 2011, 15:51:04
Maç 0-0'dı yalvarıyorum Bülent Kocabey'i ve Anıl'ı oyuna alda biraz top ayağımızda dursun diye.Sonra dedim kesin golü yeriz ikisini birden alır bu dingil herif ve olacağı her taraftarın kestirdiği gibi golü yedik 2 adamı birden oyuna aldı.Sen başımıza belamısın be nereden geldin.Takım gol kaçırır bunda senin suçun yok haklısın,ancak yaptığın veya yapmadığın oyuncu değişikliklerinden her hafta puan kaybediyoruz.Adam değiştirmeye korkuyorsun sanki altında başka sebepler varmış gibi...Neyse çıkar kokusu elbet

Her maç yiyeceğimiz gol bağıra bağıra geliyor. Ve sekmeden 10-15 dakika içinde geliyor o gol. Biz izliyoruz, Petkoviç izliyor.

FaTiH_HaN

En acısı da bu zaten maç artık bize dönmüş 3 puan bağıra bağıra geliyor, ama küçük ufacık bir hamle gerekiyor, çıkar ergünü al anıl yada bülenti, sonra çıkar finki yerine al dilaveri bakalım 3 puan gelmezse diyelimki vlade gereken hamleleri yaptı, sağlık olsun. Zaten nurullah sağlam Hakan Bayraktarı çıkarıp forvet almakla intihar etmiş , orta sahayı boşalttı, hamleye hamleyle karşılık vermezsen, karşı tarafın yaptığı yanlış değişiklik bile olsa golü atar, her hafta aynı filmi izliyoruz, yazık günah mersin top mu oynadı bize karşı, kayseri oyunu domine mi edebildi, alacağımız maçları elimizle teslim ediyoruz  :(

GökhanÇağlar

kadromuz yetersiz tamam da hocam bu kadar hata yapılır mı Allah aşkına..
Bursa,Antep ve Mersin maçları zamanında adam gibi değişiklik yapmadıgın için 3 maçı da kaybettik.
hep aynı kadro hep aynı taktik,tutmuyor işte gol atamıyoruz.neden hala ısrar ediyorsun.
elinde yetenekli adamlar var Dilaver,Bülent,Anıl Dilaver gibi neden bir maç da bu adamlarla çıkmıyorsun.
senin hataların yüzünden yüzümüz gülmüyor haftalardır.
ya adam gibi hocalık yap ya da çek git...

doðan

hocam 3trilyon tazminatın varmış diye duyumlar var...
ulen hayatının imzasınımı attın , daha ömür billah çalışmazsın herhalde  >:( :kafa: :x((