Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

bu gitmedimi hala ya nerdesin ismail uyanık ne hallere düşürdüler bizi dalga geçiyor petkoviç bizimle hala görmüyor kazım olmaz ya bu kadar olmaz

samuray

ya maç seyreydyerken korkar olduk ya bu ne iştir bzi bu durumua düşürenlere lanet olsun b organize atak yok kombinesyonlar  duvar pasları ver kaçlar oyna banceye duvara çarpar gibitekrar rakibe gitsin y ya yeter bu kadar bance dominguez sarp israrın bide uzaktan şut lar çekmezmi bance efendi altı pastan gol atamıyosun uzaktan deniyor arkadaşına pas vermiyorsun kafayı yiyecem ya sinir küpüne döndük umutlarım tükendi iyice

ibrakadabra55

Arkadaşlar bu adamın istifa etmesini sağlamalıyız ;
1-Ya bunu sıkıştırıp böyle iyice güzelce dövelim.
2-Ya da Kazım Başkan bunun yetkilerini alsın başkalarına versin sadece adı Teknik Direktör olsun.

feveran

karşımda olsaşu an ucmak istıyorum bu adama

saim55

Ταraftarlar olarak bizim bir şeyler yapmamız lazım.

Gerekirse başkanın evini basalım tehdit edelim kovsun şu herifi.

Yeter artık madara olduğumuz. Düşman olsa bu kadar yapalirdi

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 09 Aralık 2011, 21:44:41
Arkadaşlar bu adamın istifa etmesini sağlamalıyız ;
1-Ya bunu sıkıştırıp böyle iyice güzelce dövelim.
2-Ya da Kazım Başkan bunun yetkilerini alsın başkalarına versin sadece adı Teknik Direktör olsun.
git döv tutan mı var ?

ngonge

Başkanı tehdit edelim, t.direktörü dövelim?

Sinirden söylediğiniz düşünüyorum. Başka camialarda olur bunlar, ama bize yakışmaz diye düşünüyorum.

isa55

Başlangıçta ideal kadroyu kuramıyor, her hafta ayrı bir 11 ile çıkıyor diyorduk. Şimdi ise hemen hemen aynı takımla mücadele ediyor. Ama hocam olmuyor, gör artık. Farklı bir şey yap.
Bu maçta Bance olmaz. Yerine hızlı adamlarımızı koy. Dilaveri, Bülenti oynat.

samsunluhakan

bu adamı kovamayan yönetimde gitmeli kardeşim göz göre göre takımı düşürecek uyumayın yeter artık yaaa koskoca ülkede bu adamdan daha bilgili adam yokmu ben çıkıyım bundan daha iyi yönetirim takımı yaa en az 16-17 puan yapardım ya bu nedir yaa

twitter

ulan yine kafam attı

iddaa tarihinde belkide en çok üst oynanan takım young boys
ve adam sürekli çıkış halinde totthenam'ı falan yenmiş

attığımız gol 9 şaka gibi ya

samsunluhakan

eger bu petkoviçle ilk yarıyı bitireceksek ki inşallah öle olmaz ben 12 puana razıyım mersin-beşiktaş-sivas maçlarından alınacak 1 puan bana yeter bu adamla

ahmetsefa55

bu kötü kadroya rağmen her maçı kazanabilecek durumdaydık.
futbolcuları gol atamıyosa petkovıc napsın.
hiç mi fm oynamadınız kardeşim  :oyun:

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: muhalif - 10 Aralık 2011, 15:16:42
bu kötü kadroya rağmen her maçı kazanabilecek durumdaydık.
futbolcuları gol atamıyosa petkovıc napsın.
hiç mi fm oynamadınız kardeşim  :oyun:

Abi belkide futbolcular oynamıyordur ya da atmak istemiyordur ? Burası Samsun herşey olabilir...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 10 Aralık 2011, 15:19:27
Abi belkide futbolcular oynamıyordur ya da atmak istemiyordur ? Burası Samsun herşey olabilir...
valla o da olabilir dicem de %1  ihtimal veriyorum böyle bir duruma.
düşünsene 25 kişilik kadroda 1 e 1 de adam geçebilen topçu yok  :)
şaka gibi.petkovic e bu yüzden kızamıyorum anlatabiliyomuyum.
yanı antep'i çalıştırsa ve bu halde olsa defol diyeceğim de biz hakikaten çok kalitesiz bir kadroyuz..

Lusage

Şöyle bir düşünüyorum da. En kötü ihtimal buydu ve şu anda bu durumdayız.

Şöyle bir geçmişe bakıyorum da ekstra olarak aldığımız sadece 2 puan var. Ama elimizden kaçan en az 12 puan var.  :-X