Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

berusa55

"Herkes görevinin başında"

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz,  Gaziantepspor mağlubiyeti  sonrası Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in gönderileceği yolunda çıkan haberlerin asılsız ve yalan olduğunu söyledi.

Teknik Direktör Vladimir Petkovic ile yola devam edileceğine dikkat çeken Başkan Yılmaz, yerel gazetede çıkan söz konusu haberde bazı isimlerin manipüle edilmesine de tepki gösterdi ve "Bu uydurma haberi yapanlar kime hizmet ediyor çok merak ediyorum.  Biz Petkovic ile yolumuza devam ediyoruz. Başka bir Teknik Direktör ile de görüşme yapmıyoruz. Ayrıca bu tür haberler hem takımdaki oyuncularımızın, hem de Teknik Heyetimizin  morali bozuyor. Futbolcularımız 'Kim gelecek, kim gidecek' gibi sorularla kendisini meşgül ediyor. Bu nedenle herkesin sorumluluklarını bilmesini istiyorum" dedi.

Başkan Kazım Yılmaz, kendisinin ulaşılabilir olduğunu da belirtti ve bu haberleri yapmadan önce kendisinden görüş alınmamasının art niyetli bir davranış olarak gördüğünü de sözlerine ekledi.

Kaynak

ngonge

Kazım Yılmaz'ın böyle bir açıklama yapmış olması kazanların artık kaynadığını gösteriyor.

Bence şu iki maçta 0 çekerse kesin hemen gider, yani mantıklı olan o.

Eğer devre arasına kadar 15 puan falan toplarsa gene gider diye düşünüyorum.

Hocayı en az 17 puan kurtarır bence. Mantıklı olan da o.

Desiqner

Artık yapacak birşey yok ilk yarıyı bu adamla bitireceğiz...

Musti

kalptenþimþek

Desiqner

Adam şimdiden multi-lang kaptırıyor :)))

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: ngonge - 04 Aralık 2011, 20:01:14
Kazım Yılmaz'ın böyle bir açıklama yapmış olması kazanların artık kaynadığını gösteriyor.

Bence şu iki maçta 0 çekerse kesin hemen gider, yani mantıklı olan o.

Eğer devre arasına kadar 15 puan falan toplarsa gene gider diye düşünüyorum.

Hocayı en az 17 puan kurtarır bence. Mantıklı olan da o.

biz 2 mactan 0 cekersek zaten petko garanti gidiyor ama yanliz degil komple takimla beraber öteki lige.

Kaya

Ya kardeşim anladık yaa küme küme küme yeter ALLAHını seversen... Her başlığa her yere yazıyorsun aynı şeyleri zaten olumsuz günler geçiriyoruz şurda bari kendi içimizde takımımıza sahip çıkalım..

samuray

içerdeki iki maçıda almalıyız bşk. ve mersin deplasmınındanda hasbelkader iki puan çıkarırsak 11+8=19 puan çokmu iyimserim  :(

samsunluhakan

Alıntı yapılan: samuray - 05 Aralık 2011, 21:03:41
içerdeki iki maçıda almalıyız bşk. ve mersin deplasmınındanda hasbelkader iki puan çıkarırsak 11+8=19 puan çokmu iyimserim  :(

ben 17 puana razıyım...

maviay55

AlıntıPETKOVİÇ TEŞHİSİ KOYDU

Son oynanan Gaziantepspor maçında kaçan net pozisyonlar sonrası kulübede adeta çılgına dönen Samsunspor teknik direktörü Vladimir Petkoviç teşhisi koydu; "Gol atamıyoruz"

TEK SIKINTI GOL ATAMAMAK
Samsunspor teknik direktörü Vladimir Petkoviç, tek eksiklerinin gol olduğunu söyledi. Sezon başından bu yana oynadıkları karşılaşmalara bakıldığında mücadele yönünden eksiklerinin olmadığını dile getiren kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli teknik direktörü Petkoviç, "Gol noktalarında yaşadığımız şanssızlıklar yüzünden bugün puan cetvelinde hiç hoş olmayan bir yerde bulunuyoruz" diye konuştu.

MÜCADELEDEN MEMNUN
Bunun değişmesi yönünde antrenmanlarda çalıştıklarını da vurgulayan kırmızı beyazlı ekibinr teknik direktörü Petkoviç, "Takım olarak bakıldığında iyi bir oyuncu kadromuz var. Final vuruşlarında oyuncularımız biraz daha dikkatli davranabilseler bugün bunları konuşuyor olmazdık. Ama hiç bir şey için geç sayılmaz. Önümüzde oynayacağımız 4 kritik maç var. Bunlardan en iyi sonuçları alabilmek için çalışacağız" dedi.

denge

günaydın petkovic günaydın sanaa  >l< >l<

brigand

Gol atamıyorsun maçın son periyodunu forvetsiz oynuyorsun ? Ancak şunu da belirtmek isterim, maçlarımızı tarafsız gözle izleyenler aslında iyi oynadığımızı söylüyorlar. ancak onlarda hocanın takımın bu mücadelesine rağmen pasif kaldığını, tercihlerinin doğru olmadığını görüyorlar. en azından duygusal olmayan, tarafsız yorumlar böyle.

ErkÇay55

Dün akşam aks'de hocanın maçtan sonra basın açıklamasını izlerken gülmekten kendimi alamadım.Türk futbol tarihinde ilk defa Samsunspora masus bir durum.Hocanın  yanında iki tercüman var birisi Masörmüş Petkoviçin söylediklerini Almancadan İngilizceye çevirip,Petkoviçin yanındaki gözlüklü yardımcıya aktarıyor.Oda Türkçeye çeviriyor.Samsunspor kulübü Almancayı Türkçeye çevirecek tercüman almaktan acizmi.

masbene

teşhis koydu petkoviç. bance nin yerine akaki yi kaydırıp, bance ye senden forvet olmaz otur kulübeye mi demek istedi yoksa bance sakattıda mı bunu yaptı? öyle ya da böyle gerizekalı yaktı bizi