Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Allah askina mactan sonra ne aciklama yapti bu
Sucu kime atti
haberi olan varmi

burakbas

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Aralık 2011, 17:03:19
Allah askina mactan sonra ne aciklama yapti bu
Sucu kime atti
haberi olan varmi

bilemiyorum ama abi hep aynı şeyler değilmi .. son vuruşlarda etkisizdik , şanssız bir gol yedik vs.
yatılı okuyorum , para verip kahvede maç izliyorum . hafta içi okulda Samsunspor antep ' i yener mi diyorum ?
yatarken aklıma maç geliyor , yarın maç var deyip seviniyorum...

bu mu abi ?

özkan

Hocaya kızamayacağımızı düşünüyorum.Teknik direktör+yanında sportif direktör vsvs adına herne derseniz diyin ben futboluları klübe getiren komisyoncu dıyorum ona,bu şekilde sistemi olan her takım hep başarısız olmuştur.Örnek beşiktaş,kayseri vs..Sen hocaya hocalığını hissettirmezsen,herşeyden adnana komisyon verirsen olacağı bu.Hoca suçlu değil,kusura bakmayın.

saim55

Alıntı yapılan: muhalif - 03 Aralık 2011, 16:51:09
sana kızamıyorum hocam.
sinirden çatlamamak elde değil.taraftarı birbirine ne güzelde düşürüyorlar.
ulan bance 2 , zenke , fink , hakan karşı karşıya kaçırıyosunuz bu nasıl iş ?
sonra petkovic kötü hoca.evet kotu hoca cunku sıze guvenmıs sezona baslamıs.
ıstedıgım adamları almadınız ben gıdıyorum dese sene basında g.t gibi kalsanız ne guzel olurdu aslında...

Hocam Allah rızası için söyle TD lisansı olan bir insan evladı, gol yedikten sonra hucum oyuncusu çıkarıp defans alır, yada oyundaki bütün forvetleri çıkarır?
Sen teknik direktör olarak yapman gerekeni yap ama yenilelim oyunculara kızalım, bunu kabul ederim. Ama sen benim kadar bile maçı izleyemiyorsan orada durmayacaksın. Sen teknik direktör olmazsın.
Adamın keyfi yerinde parasını alıyor gece rahat uyuyor. Sen ben birbirimize düşüyoruz gece uykularımız gidiyor rüyalarda goller atıp kupalar kaldırıyoruz. En fazla cefayı çeken taraftarlar. Yazık bize!

ahmetsefa55

banceyı cıkarmasını normal karsılıyorum ama bende domınguezı cıkarıp ufuk'u alacak sandım.
zenkeyı cıkarması hataydı.
daha sonra da hücum oyuncusu olmadıgı ıcın akakı ve hakan'ı ılerı yolladı.doldur bosalt yapmak ıcın.
orda hatası 3. oyuncu degısıklıgınde degıl bence.ufuk'u zenkenın yerıne alması.
ama bende sana soruyorum.antep gıbı bu lıgın kalbur ustu kadro kalıtesıne sahıp bır takıma karşı ;
5 net + becerıksızlıgımızden kaynaklanan, son pasları yapamamamızdan kaynaklanan pozısyonları kacırıyoruz.
antepten hangı futbolcuyu bızım takıma almazsın bunu da dusunmek lazım.
kadromuz o kadar yetersız kı hocaya kızamıyorum.
hatalı oldugu kadar da şanssız bır hoca bence.
ufuk oyuna gırdı golu yedık.2 3 dakıka oyun ılerlese belkı de daha farklı olacaktı.
ayrıca gozunu seveyım hakan 90+4 te o golu atamazsa ne yapsın hoca ?

saim55

Alıntı yapılan: muhalif - 03 Aralık 2011, 17:29:29
banceyı cıkarmasını normal karsılıyorum ama bende domınguezı cıkarıp ufuk'u alacak sandım.
zenkeyı cıkarması hataydı.
daha sonra da hücum oyuncusu olmadıgı ıcın akakı ve hakan'ı ılerı yolladı.doldur bosalt yapmak ıcın.
orda hatası 3. oyuncu degısıklıgınde degıl bence.ufuk'u zenkenın yerıne alması.
ama bende sana soruyorum.antep gıbı bu lıgın kalbur ustu kadro kalıtesıne sahıp bır takıma karşı ;
5 net + becerıksızlıgımızden kaynaklanan, son pasları yapamamamızdan kaynaklanan pozısyonları kacırıyoruz.
antepten hangı futbolcuyu bızım takıma almazsın bunu da dusunmek lazım.
kadromuz o kadar yetersız kı hocaya kızamıyorum.
hatalı oldugu kadar da şanssız bır hoca bence.
ufuk oyuna gırdı golu yedık.2 3 dakıka oyun ılerlese belkı de daha farklı olacaktı.
ayrıca gozunu seveyım hakan 90+4 te o golu atamazsa ne yapsın hoca ?

Kadronun yetersizliğini hepimiz kabul ediyoruz zaten, tamam bu maçta çok beceriksizdik bunu da kabul ediyoruz. Ama bu maçı sadece bunlara bağlayamayız.
Çünkü aynı net gol pozisyonlarını Antep de yakaladı, onlar da beceriksizdi, ama Abdullah'ın yaptığı hamleler çok daha iyiydi bizimkinden.
Bizim hocaya gelirsek eğer, şöyle bir bakalım hoca bizce ne istedi galibiyet mi beraberlik mi?
Maçı izleyenler hemfikir zannedersem Dominguez ve Mustafa Sarp'ın çıkması konusunda.
Hoca ne istediğini bilmez bir tavır içerisinde ilk olarak Bance'yi çıkardı, dedik heralde beraberliğe yatacağız.
Hop diye ardından gitti Zenke'yi çıkarıp Ufuk'u aldı, hayretler içinde ne yapmak istediğine anlam veremedik, çünkü Dominguez ölmüştü resmen, sahada yoktu, artı olarak sanki Mustafa Sarp rakibe çalışıyordu, tek olumlu pası yoktu yanındakine pas atmaktan başka,
Ve nihayet gol bagıra bagıra geldi.
Sonraki hamlede iş çığırından çıktı, Murat çıkıp yerine Bahia girdi. Bunun ise tek anlamı var: Fark yemeyelim.
Sonrasında forvetsiz bir takım ve ne yaptığını bilmeden oradan oraya top şişirmeler.
Rakip okadar kötüydü ki defansları evlere şenlik.
Bence hoca hiç değişiklik yapmasa bu maçı gol yesek bile çevirme ihtimalimiz vardı. Ancak hoca bir malzemecinin, hatta küçücük bir çocuğun yapmayacağı oyuncu değişiklikleriyle verdi maçı.
Gol yemeden önce Antep taraftarı takımını ıslıklıyordu. Takım halince çökmüşlerdi. Bizim hoca ve Ahmet'in yardımıyla verdik maçı.
Burada oyuncu beceriksizliği bence bahane. Oyuncu böyle şeyler yapabilir ama sen hoca olarak üzerine düşeni yapman, aldığın paranın hakkını vermen lazımdı.
Son sözüm, çok üzgünüm, seneler sonra süper ligdeyiz ama rezil bir durumdayız. Eğer yönetim birazcık futboldan anlıyorsa bu adamı gönderir. Bizim baş rakibimiz Petkoviç!

ahmetsefa55

banceyı cıkarmasını ben olumlu buldum.cok agır kalıyodu hızlı adam lazımdı.
zenkeyı cıkarmasını yadırgadım ama orda kımı cıkardıgının gole bır etkısı yok cunku ufuk gırdı ve o pozısyon gol oldu.
muratı cıkarıp bahıa yı alması fark yememek ıcın degıl akakının uzun boyundan faydalanmaktı.
bunu da basardık aslında son dakıka da hakan o golu atsa bunları konusmayacaktık.
rakıbın defansı bencede cok kotuydu.
hoca hıc degısıklık yapmasa nıye yapmadın derdık.
gol de dıger baslıklara da yazdım kemal'ın hatası bence daha fazla on plana cıkmalı.
1.75 lık adama 3 kez top vurdurdu.
ama burda ahmet sahını savunuyorum gıbı bır anlam cıkmasın.onun da Allah belasını versın eger bılerek yapıyosa bu hataları.
1 degıl 2 degıl 10 oldu.artık bır uyarı mı gelıyo kadro dısı mı kalıyo bıse yapılsın bı zahmet.

ben yeterınce konustum ama susamıyorum.o goller nasıl kacar.bu kadar krıtık mac nasıl verılır aklım almıyo.

Musti

Artık insiyatif alıp papazları yollamalı ve elde kalan gençlerle devam etmeli.

ngonge

03 Aralık 2011, 18:10:38 #1268 Son düzenlenme: 03 Aralık 2011, 18:16:23 ngonge
Alıntı yapılan: Musti - 03 Aralık 2011, 18:01:58
Artık insiyatif alıp papazları yollamalı ve elde kalan gençlerle devam etmeli.

Ben de hep öyle düşündüm ama sanki papazları bilerek oynatma yolunu seçiyor diye düşünmeye başladım. Oyuncuların kariyerlerine göre seçim yapıyor, şu Sarp'ı bu kadar maç izledikten sonra kim oynatır Allah aşkına.

Malesef deplasman maçlarına 1 puan için çıkıyor, takıma güvenmiyor, arkaya yaslıyor takımı, dayanırsak 1 puan alırız, şansa gol bulursak belki de kazanırız diye düşünüyor. Böyle vizyon olmaz.

son maçta yedek kulubesinde skoru değiştirebilecek sadece Ufuk vardı ki Ufuk'a da kim güvenebilir? Yani bu maçta yenik duruma düşsek zaten kulübeden çevirme şansımız yoktu ve öyle oldu malesef.

Musti

Kulüpten o kadar para alan futbolcuları mecburen oynatmak zorunda Petkoviç. Kendi elinde olan bir durum değil. Madem transfer edildi oynatacak çünkü yönetimle ters düşmek istemez hiç bir teknik direktör.

Mesela Hakan'ın iyi oynadığını görüyor fakat Lazar'a yaptığı gibi Sarp'ı veya Fink'i kesemiyor. Bir hafta oynatmasa öbür hafta mutlaka oynatması gerekiyor. Çünkü en çok para alan oyuncular bunlar ve birilerinin transferleri oynatılmalı.

O yüzden insiyatif almalı dedim. Alıp da başarısız olursa koltuğundan olur bu riski de almıyor hoca.

Ayberk

Zenke-Ufuk değişikliği saçmalıktı. Bahia'yı alması inanılmaz gereksiz bir hamleydi. Hayır bazı takımlar kötü olurlar ama şanslarıyla ite kaka giderler. Bazı takımlar da hakikaten iyi olurlar ama şanssızdırlar. Biz bunların 2'si de değiliz. Biz hem kötü, hem şanssızız. O şansları doğurabilecek adam da Petkoviç. Eğer sen topa vuramayan adamlardan son dakikada medet umarsan, sahada forvet bırakmazsan sabaha kadar oynasan gol atamazsın, bu kadar!

55__Gurbet__55

Hoca´da zerre kadar suc yok. Bu takim´dan kimi cikarirsa cikarsin haklidir. Ilk 11´de bitane iyi futbolcu diyebilcegimiz topcu yok. Defans evlere senlik. Antep bizim defansla orta´da sican oynadi bügün.Ayrica defansdan cikarken bütün toplar rakibe gidiyor sanki hepsi 17´lik gencler gibi heycanlilar hicbiri sogukkanli degil.Orta Sahamiza gelince bizde öyle birseyin oldugunu zannetmiyorum. Dominguez Sarp Fink sadece 11 tamamlamak icin oyniyorlar yoksa oyuna katkilari 0 hele Sarp. Kötü bir defansla olmayan bir orta saha ile forvet hattindan pek fazla birsey beklememek lazim. Petkovicin yerine kim gelirse gelsin birsey degismez cünkü yeni gelen hoca sapka´dan tavsan cikarmicak. Bence devre arasi sadece hocanin istedigi oyuncular transfer edilmeli.Belki o zaman bir ihtimal ligde kaliriz ama transferleri yine Adnan Sezgin yaparsa isterse Mourinho gelsin bir halt olmaz.

samuray

ya mustafa srapa nasıl sabrediyorsun hoca 90 dk oyunda tutuyorsun iki forvet çıkarıyosun oyunun tamda dönme noktalarında beraberliğe yatmak gibi düşüncen vardı akakiden forvet yaratmaya çalışmakta neyin nesi allah seni bildiği gibi yapsın senin gibi hocanın sizin gibi futbolcuları bu takıma alanların ..............

Stoper

Lusage

Petkoviç sadece şunu açıklasın..

Yedekler..

1. MAHMUT ERTUĞRUL TAŞKIRAN Kaleci
3. ANDRE LUIZ BAHIA SANTOS VIANA Stoper
6. OĞUZHAN AZĞAR Mecburi oyuncu Stoper
10. UFUK BAYRAKTAR Hücum
20. PAL LAZAR Sağ Bek
28. YENAL TUNCER Sol Bek
37. HAKAN ARSLAN Ortasaha

Şimdi elinde Sol bek oynayabilecek bir Bahia var.. Yenal'ın yedeklerde ne işi var? Bu takımda hiç mi hücumcu yok hepsimi sakat? Bülent Kocabey yada Burak Çalık Yenal'ın yerinde şu 18 de olsa elinde daha fazla koz olmazmıydı acaba?

Son olarak. Şu Mustafa Sarp'ı 90 dakika gördükten sonra Hakan Arslan'ın 90 dakika oynaması için Hakan Arslan'ın Suçu Ne? diye bir dizi falan mı çekmemiz lazım..

Başka da diyeceğim hiç bir şey yok. Zaten kadro yetersiz oğlu yetersiz.. Oynayanlarda beceriksizin önde gideni...