Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

samuray

yine hüsran banceyi stopermi aldınız iyi savunma yapıyprda asıl yapması gerekentopu ileriye taşıyıp gol atmayı unutmuş cörünüyor zenke kırmızıyı gördukten sonra dağıldık rebmen  >:( :kafa: >:(

mehmet yılmaz

Bu adam gitmeden ben Trabzon hariç bir daha hiç bir deplasmana gitmeyeceğim.
6 deplasmanda 1 gol atabilmiş bir takımın Bursa'dan yeni dönmüş bir taraftarı olarak yazıyorum bunları!
Git artık, git be adam...

yirmiuc

hocadan ümitliydik ama ümidimizi boşa çıkardı.
Daha fazla ısrar etmeye lüzum olmadığını yönetim de farkedip kan değişikliğine gider inşallah.

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Kasım 2011, 17:20:15
Bu adam gitmeden ben Trabzon hariç bir daha hiç bir deplasmana gitmeyeceğim.
6 deplasmanda 1 gol atabilmiş bir takımın Bursa'dan yeni dönmüş bir taraftarı olarak yazıyorum bunları!
Git artık, git be adam...

mustafa denizli yada hikmet karaman

GurbetciFanatik

Ya ben yavas yavas bu hocayi begeniyorum artik.  ???

Neden ?

Adam gercektende savasan Aslan gibi takimdan ümidini kaybetmiyor , böyle gitmem diyor bu takimi düzlüge cikarcam diyor ve inat ediyor, bravo cok hirzli.
Bance 10 mactir dökülüyor ama degismem diyor  güveniyor cünkü o bir gün patlicak diyor.
pal Lazara A.gücü macinda sans verdi 25 dakikada sictin oyunun icine deyip aldi , futbolcunun nerdeyse kariyerini bitirdi.

Ya bu adam deli , ya cok hirsli , yada kendine cok güveniyor ve takima , yada masustan kovulmak istiyor ?
Vallahi ben cözemedim :(

ngonge

Yönetimle beraber gitseler harika olur. Ama bu yönetimin, Adnan Sezgin'in, daha iyi bir t.direktör getireceğini sanmak da hayalperestlik olur diye düşünüyorum.

kalptenþimþek

samuray

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 22 Kasım 2011, 18:37:07

karizması batasıca

bence bunu dev poster yapıp tam karşısına asmalı. bu adam bizle dalga geçiyor bizde onla dalga geçelim. belki azcık gururu kıprar da bakmaz tazminatına aylığına çeker gider.

isa55

Bu adam isviçre liginde takımını nasıl zirveye oynatmış anlamak mümkün değil. Burası sana göre değil, seni aşıyor. Evine dön PETKOVİÇ!

ahmetsefa55

kaybettiğimiz her maçı kazanma ihtimalimiz var mıydı ?
bence vardı.
sen gs maçında 40 metre den gol yersen , takımı 10 kişi bırakırsan
ts maçında karşı karşıya kaçırırsan , 6 pastan golu atamazsan
manisa maçında 2 penaltı + yüzde yüzlük pozisyonları kaçırırsan
ibb maçında bance karşı karşıya kaçırırsa , kalecın 2 hatalı gol yerse
eses maçında kalecın hatalı gol yerse , forvetın 1 metreden atamazsa
bursa maçında sarp 1 metreden atamazsa
maç da kazanamazsın , hocayı da sabote edersın , taraftarı da çıldırtırsın...

bu saydıklarımın içinde ve haricinde hocanın hatalı hamle yaptığı çok maç oldu.
bende bunları zamanında söylemiştim.
ama düşünüyorum da yukarıda saydıklarımın tersi olsaydı sizce yine petkovic istifa dermiydik ?
bence demezdık.e peki yukarıda saydıklarıma petkovic ne yapsın ?
bunların petkovıcle alakası yok tamamen yeteneksız futbolcular.
adam sarpı çıkar diyo yardımcı hocan muratı çıkarıyo ?
adam rios , nicolita diyo sen fink sarp ekigho alıyosun ?
adam her dedıgımız taktıksel ve kadro degısıklıgı anlamındakı hamlelerı yapıyo sonuc degısmıyo...
evet bende kızıyorum petkovıce ama eger görevı bırakma olacaksa bu yönetim + petkovıc seklınde olmalı.
ustune en az 10 futbolcuyla yollar ayrılmalı.
sadece hocayı gonderırsen gelen hoca belkı 1 mac alır 1 macı da beraberlıkle kapatır.
ama futbolcuya dayalı sıstemın kurbanı oluruz...

GökhanÇağlar

her kelimesine katılıyorum,sorun Petkoviç değil,devreye kadar 20 puan toplayabilrsek devre arası yerinde hamlelerle başarılı oluruz...

Musti

Çok iyi antrenör ama bir o kadar da kötü taktisyen.  Tek bildiği 3-4-3 sistemi. Young Boys'da da son dönemlerde avrupa maçlarında başarılı olduğu 4-3-3 sistemini İsviçre'de tutturamadığı için Basel'in gerisinde kalıp şampiyonluk şansını yitirmiş ve gönderilmişti.

Baştan beri yapılanmada yanlışlar üzerine yanlışlar yapan yönetim teknik heyet konusunda da çuvalladı. Petkoviç'in istediği oyuncular alınmayıp, yurtdışı kampı sonrası çalışma ortamı bozuldu. Ülkemize gelen her yabancı antrenörün yaşadığı sıkıntıları yaşayıp başarısız oldu.

Varsa kulübün sportif vizyonunu ve misyonunu tasarlayanlar, Petkoviç'i iyi analiz edememişler ya da cvsini incelememişler. Kulübün bu şartları altında Petkoviç'in başarılı olması imkansızdı. Ve doğaldır ki imkanısızı başaramadı.

Hocanın artık miadı doldu. Hatta Adnan Sezgin geldiğinde direk gönderilmeliydi.

ahmetsefa55

yahu bu takımın 2 forveti sezon başı hazırlık kampının hollanda etabına katılamadı.
sırf yonetımın becerıksızlıgınden.

ethm55

Alıntı yapılan: muhalif - 23 Kasım 2011, 01:47:50
kaybettiğimiz her maçı kazanma ihtimalimiz var mıydı ?
bence vardı.
sen gs maçında 40 metre den gol yersen , takımı 10 kişi bırakırsan
ts maçında karşı karşıya kaçırırsan , 6 pastan golu atamazsan
manisa maçında 2 penaltı + yüzde yüzlük pozisyonları kaçırırsan
ibb maçında bance karşı karşıya kaçırırsa , kalecın 2 hatalı gol yerse
eses maçında kalecın hatalı gol yerse , forvetın 1 metreden atamazsa
bursa maçında sarp 1 metreden atamazsa
maç da kazanamazsın , hocayı da sabote edersın , taraftarı da çıldırtırsın...

bu saydıklarımın içinde ve haricinde hocanın hatalı hamle yaptığı çok maç oldu.
bende bunları zamanında söylemiştim.
ama düşünüyorum da yukarıda saydıklarımın tersi olsaydı sizce yine petkovic istifa dermiydik ?
bence demezdık.e peki yukarıda saydıklarıma petkovic ne yapsın ?
bunların petkovıcle alakası yok tamamen yeteneksız futbolcular.
adam sarpı çıkar diyo yardımcı hocan muratı çıkarıyo ?
adam rios , nicolita diyo sen fink sarp ekigho alıyosun ?
adam her dedıgımız taktıksel ve kadro degısıklıgı anlamındakı hamlelerı yapıyo sonuc degısmıyo...
evet bende kızıyorum petkovıce ama eger görevı bırakma olacaksa bu yönetim + petkovıc seklınde olmalı.
ustune en az 10 futbolcuyla yollar ayrılmalı.
sadece hocayı gonderırsen gelen hoca belkı 1 mac alır 1 macı da beraberlıkle kapatır.
ama futbolcuya dayalı sıstemın kurbanı oluruz...