Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Serkan

15 Kasım 2011, 12:22:43 #1170 Son düzenlenme: 15 Kasım 2011, 12:25:53 Serkan
hatayım şu keybord fighters olayına akıllı ol diyor ; E olmam dese ne yapacaksın akıl mı vericeksin aklını mı alıcaksın ?

Biraz saygılı yazın karşınızdakine; çok bir şey kaybetmezsiniz. hiç olmadı karşınızdaki insanın aynı renklere gönül verdiğini düşünün sakinleşirsiniz...

samuray

demagoji yapmaya gerek yok herkes birbirine saygılı davranacak kimse kimseye akıl hocalığı yapmaya da kalkmayacak neticede hepimiz tabiki samsunsporu muzun bu kötü durumuna üzülüyor strese giriyoruz benim bilmediğim şeyler var sa açıkla da bizde bilelim

Serkan

Alıntı yapılan: samuray - 15 Kasım 2011, 19:20:51
demagoji yapmaya gerek yok herkes birbirine saygılı davranacak kimse kimseye akıl hocalığı yapmaya da kalkmayacak neticede hepimiz tabiki samsunsporu muzun bu kötü durumuna üzülüyor strese giriyoruz benim bilmediğim şeyler var sa açıkla da bizde bilelim

pardon sen kimsin de ben sana demagoji yapacam çokta umrumda değilsin hani, adamlık yaptık böle işlere gerek olmadığını söyledik ; Çok atarlıysan gelirsin Antalya maçına alırsın Erdinç'in aklını...

samuray

ya sen kimsinki hem benim seninle bi işim yok ne atlıyorsun sazan gibi ortaya

Serkan

Ya sabır, he kardeşim hadi bak dalgana sıkma insanların canını; varsa bir sıkıntın  sol tarafta özel mesaj var ordan çözeriz.

HoliganSamSunLu

sakin arkadaşlar pekoviç bizi birbirimize düşürmesin

samuray

benim kimsenin canını sıktığım yokta hala konuyu uzatıyorsun kapatalım uzatmaya gerek yok

CurvaSs

hocam sakin olalım lütfen, herkes sinirli, herkes küfür etmek istiyor ama sitede küfür etmek mantıksız.

Ollivanders

Özür dileyip küfür etmek de nedir üstad. Tamam hepimiz sinirliyiz. Ama forumda bayanlar var ve ayıp oluyor cidden. Yakışmıyor.

Petkoviç sen ne yapman gerektigini biliyorsun. Ama pardon sen aslandın değil mi ?

ali ihsan

Küfürü içinizden edin beyler.O mesajlarınızı da silin bi zahmet.Herkes aklına geleni yazarsa burası dingonun ahırına döner...

55__Gurbet__55

Artik gitsin fenal olmayacak.Gerci gitsen´de birsey deyisecegni zannetmiyorum ama bari herseyi denedik diye kendimizi avuturuz.

GurbetciFanatik

hala kızı

Senin ALLAH'ın varsa bintürlü belanı versin senin...DEFOOOOLLLL DEFOOOOLLLL DEFOOOOOLLLLL UTANMAZ ARLANMAZ REZİL  al_sana

babasamsunlu

Sırf mustafa sarpa ve domi ye yer açmak için Murat gibi adamı sağ kanata koyup hem futbola hem kendine ihanet eden adam..

Banceden forvet olmayacağını anlayıp savunmaya destek vermesini isteyen adam..

Hala topu ileri taşıyablecek bir oyuncu bulamayan korkak adam..

çift ön liberoyu bi halt sanan teknik(!) adam...

Allahın belası terbiye denen şeyi iki yumurta kırmak sanan madam....

Ollivanders

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç, "Kırmızı kart pozisyonuna kadarki oyundan memnunum. O yüzden takımımı ortaya koydukları performanstan ötürü tebrik ediyorum" dedi.

Petkoviç, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, takım olarak zorlu bir süreçten geçtiklerini, bu süreci yaşarken üst üste iki sarı karttan kırmızı kartla oyun dışı kalma ve kaçan gol pozisyonları gibi basit hataların kendileri açısından pahalıya mal olduğunu belirtti.

"BU MÜCADELE SÜRDÜĞÜ SÜRECE 3 PUANLAR GELECEKTİR"
Yenilgiye rağmen ortaya konulan mücadeleden memnun olduğunu dile getiren Petkoviç, "Kırmızı kart pozisyonuna kadarki oyundan memnunum. O yüzden takımımı ortaya koydukları performanstan ötürü tebrik ediyorum. Oyuncularım sahaya yüreklerini koyarak mücadele ediyor. Bu mücadele sürdüğü sürece 3 puanlar gelecektir" diye konuştu.

Petkoviç, bir gazetecinin, "Bursaspor ikinci yarıya çok hızlı başladı ve kırmızı kart pozisyonuna kadar olan bölümde de çok etkiliydi" değerlendirmesi üzerine, "Bursaspor çok kaliteli bir takım. İkinci yarıdaki düşüşümüzü normal karşılamak lazım. Sonuçta Bursaspor'a karşı oynuyoruz ve aramızda çok büyük bir kalite farkı var. Bahsettiğiniz 15 dakikalık bölümde de belki sadece topa sahip olma adına rakip daha üstündü. Bu bölümde Bursaspor üstündü ama gol pozisyonu yoktu." dedi

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/52882/petkovic-takimini-tebrik-etti