Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

samuray

bu 60 trilyon parayı hangi futbolculara harcamışlar ya yazıklar olsun bu ii bilmeyen yöneticilere yuh be petkoviçle bu tür bi anlaşmlayı yapanlarada yuh be diyorum bu 60 trilyon verilne topçlar bizae 6 kuruşluk futbolmu oynadyılar onlarada yazıklar olsun :kafa: :( :kafa: >:(

cembaba

60 trilyon mu yok artık Lebron James.

twitter

angus falan mı ithal ettik 60 trilyon nedir kazım başgannn

Ollivanders

Mehmet abim dogrudur benimkisi sadece duyum. 60 trilyon u duyunca yok artık dedim ama inanıyorum durumun böyle olduguna .  >:(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico - 09 Kasım 2011, 23:26:10
Mehmet abim dogrudur benimkisi sadece duyum. 60 trilyon u duyunca yok artık dedim ama inanıyorum durumun böyle olduguna .  >:(

Yapma Selim
60 trilyon nedir? İyice abartmışlar.
Matematikleri kaçmış ya da öyle bir ders görmüşler mi hayatlarında?

Ollivanders

Abi bende ilk başta hadi be dedim ama menajerler , futbolcular vs gorunce hani birileri iyi yemiş gibi geliyor bana . Ama uçuk geldi miktar.

özkan

Alıntı yapılan: Serpico - 10 Kasım 2011, 00:33:21
menajerler , futbolcular vs gorunce hani birileri iyi yemiş
Hacı yemiş değil darmadağın ettiler  :kafa: :kafa:

HoliganSamSunLu

bunlar sıfırlar atıldıktan sonra daha hala yeni parayla eski parayı hesap edemiyorlar 600 binlirayı eski parayla 60 trilyon sanmışlardır.

ibrakadabra55

Hayır arkadaşlar 60 trilyon değil 3.5 trilyon tazminat şeyi yaklaşık 1.5 Milyon Euro oluyor .

feveran

hıddınkın tazmınatı 25 mılyon  avro bızımkı onun yanında az

samuray

şu işe bak ya yardımcı hoca serdar dayat göndirilyor petkoviç hala yeyrinde günah keçisi olarak serdar hocayı yollamışlar neler oluyor ya samsunsporda üç yönetici kulüp müdürü istifalar samsunspor kulübünü bu hale getiren basiretsizler nalet ollsun sizin gibi yöneticilere  >:(

sadece55

Alıntı yapılan: samuray - 13 Kasım 2011, 19:50:11
şu işe bak ya yardımcı hoca serdar dayat göndirilyor petkoviç hala yeyrinde günah keçisi olarak serdar hocayı yollamışlar neler oluyor ya samsunsporda üç yönetici kulüp müdürü istifalar samsunspor kulübünü bu hale getiren basiretsizler nalet ollsun sizin gibi yöneticilere  >:(

sende serdar dayatsın galiba yeter da her yerde aynı lafları yazıyosun

samuray

ya ne yazacağımı ne yazmayacağımı senmi bana söyleyeceksin akıllı ol ne alaka ben yönetimdeki bu çatlakların takımımızı çok olumsuz etkileyebileceğini söylemeye çalışıyorum serdar dayat falanda değil onuda savunmuyorum bu takımın hocası petkoviçmi serdar hocamı görevden alınacakk kişide petkoviçtir yaptığı tüm bu sacma oyuncu değişiklikleriyle sen eğer bütün bu gelişmeler iyi oluyor takımımız adına iyi olacaktır diye düşünüyorsan  o başka o da senin fikirlerin ben senin fikirlerine saygı duyuyorsam sende benim düşüncelerime saygı duyacak bana akıl hocalığı yapmaya kalkmayacaksın arkadaşım

sadece55

Burak