Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: fat55 - 07 Kasım 2011, 00:40:10
ı love you petko

o da bizi yakinda love yapacak.

O degilde bugünde bosa gitti halen kovulmamais  :kafa: :kafa: :kafa:
Ümitler tükenmez belki yarin :kanka:

samsunluhakan

bence bayramlaşmaya hikmet hoca çıkacak yoksa işimiz hakikaten çok zor

Kral SAMSUN

Bi an once takimden gonderilmesi gerek yoksa ucurumdan asagiya yuvarlanacaz !

samuray

hala petkoviçten medet uman bekleyelim diyen arkadaşlar var saygıda duyarım da o bekleme modunda bi anda kendimizi bankasyada bulmayalım sonra vakitçok geç olur(eğer önlemini almassan şimdiden) :( :(

muzaffer4

istese bu sene kalan bütün maçlarımız berabere kalırız
fb den ş.saraçoğlundan 1 puan alan takım
a.gücüne karşı 2-0 öndeyken 8 dk de iki gol yiyip berabere bitiren takım...

samsunluhakan

haluk tan destek verecez diyor şakamı yapıyor gerçekmi sölüyor anlamış degilim yaaa

HoliganSamSunLu

bu adam gitmez kovamıyorlarda ilk yarıyı böle götürcez gibi duruyor.

Bizim Market

bu bölümdeki hoca ve oyunculara bakıyorum en cok yorum petkovıce yapılmış istenmedıgı cok ortada arkadaşlar ben şimdi bir plan başaltyrum yeni devlet hastenesının orda planör var ordan bı tane ucak kıralayıp  burdakı samsunspor antalya macında havadan gececek petkovıci istifaya cagıracam bunu yerel medya kesın yayınlıcaktır eğer bu adam hala o maçdada sahaya cıkarsa bende umut özen sem yapmazsam şe.....sizim saygılar umut özen

kalptenþimþek

Bizim Market

mehmet abi ne dersın petkovıc ıstıfa bıde yabancı dıl yazdrsak planjore astrsam yarım saat kıralsam antlya macında yapsak cunku bu adamın gıdecegı yok yüzsüz zarar verıyo bıze

samsunluhakan

buna hangi dilde yazarsan yaz istifa etmez bizi düşürür o zaman arkasına bakmadan gider sanki samsunspor adamın umrunda adam paraya bakıyor anlamadınızmı hala yönetim siz daha durun arkasında

Ollivanders

Petkoviçin tazminatı 1.9 milyon Avroymuş. Paraya bak ! Petkoviç bu durumda gidemez bence. Ayrıca kulubun harcadıgı para 60 trilyonmuş. Sadece bir duyum . Ama ben inanıyorum.

Lusage

09 Kasım 2011, 17:28:37 #1152 Son düzenlenme: 09 Kasım 2011, 17:38:42 Lusage
Alıntı yapılan: Serpico - 09 Kasım 2011, 16:04:19
Petkoviçin tazminatı 1.9 milyon Avroymuş. Paraya bak ! Petkoviç bu durumda gidemez bence. Ayrıca kulubun harcadıgı para 60 trilyonmuş. Sadece bir duyum . Ama ben inanıyorum.

Petko'nun tazminatına hadi tamama diyelimde. Kulüp bu 60 Trilyonu neresine sokmuş Selim  ??? ??? Yuh yani  >:(

Edit: Selim'i Serkan yaptık. Sağol Mehmet abi  :D

mehmet yılmaz

Petkoviç'in tazminatı yokmuş.
Sadece gönderilirse, sezon sonuna kadar herhangi bir takımla anlaşmazsa parasını almaya devam edermiş.
Yaklaşık 1.500.000 lira 1 yıllık ücretiymiş.
O fiyatları sallamışlar Selim.

muzaffer4

petkoviç 6 haziran 2011 den beri 1170 yanıt
zenke 26 temmuz 2010 dan beri 1225 yanıt