Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Serkan

Polemik yaratmak istemem ama; Rios'u hocaya bilakis öneriyorlar, o daha iyisini buluruz diyor.

SametYılmaz55

bugüne kadar sadece 1 puan almış rakibe karşı oyun 2-0 dan 2-2 ye geliyorsa ortadaki en büyük suçlu teknik direktör Petkoviçtir.Ankaragücü maçında kaybedilen 2 puanın hiç bir izahı olamaz.

twitter

Alıntı yapılan: Serkan - 06 Kasım 2011, 03:03:04
Polemik yaratmak istemem ama; Rios'u hocaya bilakis öneriyorlar, o daha iyisini buluruz diyor.

bu adam mal ya  :kafa:

emre

Hoca yaptığı tercihlerde futbolcuları taraftarın önüne atmış oldu.Örneğin Ahmet gs maçında cezalı duruma düşünce Ertuğrul kalede iyi bir performans sergilemişti.Ahmet'in cezası bitince elinde formsuz ama 1. kaleci Ahmet ve formda ama yeni gelmiş bir Ertuğrul vardı. O tercihini Ahmet'ten yana kullandı şansı tutmadı Ahmet formsuzluğunu sürdürdü ve taraftarla karşı karşıya geldi.

Bance'yi son maçla alakası yok kaliteli bir adam olsa da ben şahsen hoca olsam oynatmazdım. O oynattı onun tercihi ancak formsuz Bance gol atamadıkça taraftarla karşı karşıya geliyor ve hoca Bance'yi oynatmaya devam ediyor.Takımda kötü olunca ilk göze batanlar Bance ve Ahmet gibi adamlar oluyor.

Velhasıl kelam hoca yaptıklarıyla her geçen gün daha kötü performans sergilemeyi başarıyor.Ankaragücü maçına kadar içimde hala bir umut vardı hocaya dair ama Ankaragücü'nde ki oyuna etkisinden sonra PES artık!!

KotuCocuk55

Bencede samsunspor taraftarlarinin en az bir yarisi istifa etsin,mümkünse tutmasin bu takimi!

Mac icinde bance yi mactan önce murat gibi adami isliklayip moral bozan, arabesk sarkilardan olusturdugu tezahüratlarla icimizi bayanlarda istifa etsin!

Devre arasinda stadda meyhane sarkilari calan adam da bi s..ktirsin git artik!

Meksika hazirligi yapmis bir stad 10 dakikada yönetim istifa,petkovic istifa ve ruhsuz futbolculara dönüyorsa burda bir sorun var arkadas!

Kabul giden iki puan hocanin eseri! Resmen seyretti golün gelmesini ama,bu kadar uclarda ve keskin cizgilerle taraftarlik olmaz..

Buda benim görüsümdür!

Seviyorum seni Petko!

Bir arkadas yazmis,bu petkoyla ya küme düscez yada patlama yapip uzun vadede kafaya oynicaz diye! Bende öyle olduguna ve ikinci secenegin gerceklesecegine inaniyorum!

Ollivanders

ömrümüz inanmakla geçti . Petkoviçe de inanalım abi. Nasıl olsa inanmak bedava.

Ajan

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 06 Kasım 2011, 19:29:44

Devre arasinda stadda meyhane sarkilari calan adam da bi s..ktirsin git artik

ahmetsefa55

hocam ılk hafta yenerken bu gençlerbirliği küme düşer bu sene dedik ; adamlar 0-2 den maç çevirdiler.
biz ise hala takım olamadık.
seni ne kadar savunsakta boş artık.
olmuyor seninle.4 ay oldu ama hala organıze atagımız yok...

ALİ55

PETKOVIC ILE DEVAM EDILIRSE KUME DUSERIZ BENCE BU ARADAN FAYDALANIP KAN DEGISIKLIGI SART HIKMET KARAMAN BU TAKIMA ILAC OLUR TAKIM 2 0 ONDE VE KENDI SAHASINDA OYUNU KABUL EDIYORSA BU TAKIMIN TAKTIK YANLISIGI VAR DEMEKTIR ATTIGIMIZ GOLLER HEP KONTRA ATAK GOLU SAVUNMA YERLESMEDEN ATTIIGIMIZ GOLLER YERLESIK SAVUNMAYA HUCUM ETMIYORUZ EDEMIYORUZ SAVUNMA YAPMAKTAN BENCE ACILEN HOCA DEGISIKLIGI ŞARTTTTTTTTT

ALİ55

MADEM HOCA ISTIFA ETMIYOR TAZMINATIDA FAZLA PEKII TAKIMDA KALSIN YENI GELEN HOCAYA YARDIMCILIK ETSIN VEYA ALT YAPIDA GOREVLENDIRILSIN CANIK TESSISLERINE MUDUR YAPIN YANI GOREV DEGISIKLIGI YAPIN BUNU ISA TURAN A YAPTILAR MADEM TAZMINAT VERMEK ISTEMIYORLAR DUZENLI MAAASINI ODERLER TAZMINAT PARASINADA YENI HOCA GETIRILIR SAYGILARIMLA AMA ACILENNN YAPILMASI SARTT BU ARAYI BOŞA GECIRMEYELIM GONDERILSIN DEDIGI ADAMLARA TUTUNDU VE BU ADAM MUTSUZ TAKIMI BENIMSEMEMIS MACI IZLEDIK GOLLERDE BILE SEVINMEDI BU HOCA KAFADA BITIRMIS SAMSUNSPORUMUZU TEK AMACI TAZMINATI ALIP GITMEK OYUZDEN BASKANIMA SESLENIYORUM BU ADAMI ACILENN GONDERIN EN BUYUK BAYRAM HEDIYESI BU OLUR DEVRE ARASIDA IYI YABANCILAR ALINSIN

maraton

Sevgili kardesim lütfen mesajlarını büyük harfle yazma

Ajan

@ALİ55
Öncelikle sitemize hoşgeldin daim olarak kalırsın umarım.Bundan sonra ki mesajlarında forum düzeni açısından büyük harflerle yazmamaya ve görüşlerini bir ileti altında toplamaya dikkat edersen seviniriz.Tekrardan hoşgeldin.

ALİ55

tşk ederım ortak paydamız sevdamız samsunlu olarak samsunspor dur 93 den berı takıp ettıgım samsunspor un artık daha ıyı yerlerde olmasını beklıyoruz zorla cıktıgımız lıg den dusmeyelım başkanımız ıstıkardan yanayım dıyor madem ıstıkrar neden huseyın kalpar gonderıldı suankı ufuk bayraktarıda eklersek 11 ın 6 sı gecen seneden oynayan adamlar ahmet adem ufuk zenke kemal murat sezon basında ıse sadece ahmet kalede ıdı bu bence hocaya mudahale edıldıgını gosterıyor acıkcası bu ama yınede hocanın degısmesınden yanayım ne oynadıgımız bellı degıl umarım tum taraftar bırlık olur ve ıstıfa kampanyası ıle hocayı gonderırrız cunku yoksaa işş işten gececek ............

cembaba

fat55