Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Musti

O zaman yönetimin başka bir çözümü var. Ya da erteleme mi?

sadece55

Yönetim panik halinde başa geldiklerinden beri ne yaptıklarını bilmez bir halde hareket ediyorlar

GençKozluklu

Hayırlı olsun bence doğru karar. Bu karar futbolcuların da aklını başına almalarıan vesile olur. Hocayı gödneremeyeceklerini anlarlar ve oyunlarına bakarlar diye düşünüyorum. VErielcekse bir iki oyuncuya ceza verilebilir disiplinsizlik nedeniyle.

Kaldığına sevindim doğrusu

samuray

Alıntı yapılan: lucarelli - 31 Ekim 2011, 10:05:53
Şu anda takımda çok ciddi bir gol atamama problemi var. Her maç çok net goller kaçıyor. Manisaya iki penaltı atamadık, Karabük, Fener ve Eskişehir maçlarında da çok net pozisyonları kaçırdık. Hücum hattında ciddi bir şansızlık var. Normal idman sonrası hücum oyuncularına ekstra şut antramanı, orta gol gibi son vuruş antramanları yaptırılmalı. Şöyle bir gol atsak sanki arkası gelecek gibi. Ligde puanlar arası çok fazla kopukluk yok.

şanssızlık değil hocam o golü atamayanların beceriksizliği var bence evet sana katılıyorum antrenmanlarda bol şut penaltı çalışmalarını eksikmi yapıorlar veya yaptırılıyor anayamıyorum

s_uzunkaya

otoritenin olmadığı yerde kaos olur. takımın bu hale gelmesinin tek sorumlusu yönetimdir. petkoviç şuan acınacak durumda ve yanlızları oynuyor. yönetimin şu saatten sonra yapması gereken şey petkovicin arkasında durmaktır. gereksiz yabancılardan takım acilen kurtarılmalı ve futbolcularada gerekli uyarılar yapılarak petkovicin sezon sonuna kadar bu takımın başında kalacağı açıkca ifade edilmelidir. eğer yönetim petkovici gönderirse bu yönetimin ipleri iyice kaybetmesine neden olur.... ayrıca petkoviç iyi adam.

GençKozluklu

Petkoviç'e destek. Yukardaki yoruma aynen katılyıorum. Otorite boşluğu var. Taraftarda devreye girip futbolculara aklını başına almaları gerektiği mesajı net oalrak vermesi gerek. Bu da hocaya sahi pçıkarak olur.

Futbolcu istiyor diye hoca gitmemelidir. Zaten yöenti mhocanın arkasıdna durarak ilke adım attı

fat55

kale                        ertuğrul
defans        sağ bek-kemal- bahia- sol bek
orta saha      selim- fink -ergiç-murat
forvet                  bance-gekas
sağ ve sol bekler iki yönlü olup ileri geri çalışacaklar.böyle olursa ligde kalırız diye düşünüyorum.şu kadroyu kurmak o kadar zor olmasa gerek.domingez,valdomiro ve lazar a ne kadar verilmiştir.bilmiyorum.gekas ve ergiç eminim bu 3 ünün toplamından az alırlar.

ngonge

LisandroLopez

Vlade benim kitabımda 'düşmek' kelimesi yoktur demişti...

kumköylü ahmet

bu adam iyi olabilir ama herkezin hatasi oldugu gibi bu adaminda hatalari var mesla dominuquezde neden bukadar israrli sahada dokuluyo bu oyuncu bunu görmemesi basarisizlikdir.Sonra Mustafa sarp Tam bir fiyasko eee bunlari Göremezsen sansizligi gecicen hocam..

cembaba

Yarınki idmanı çok merak ediyorum. Bakalım tepkisi ne olacak. Böyle bir idman görmüş müdür acaba kendisi? Statta çok fena olacak gibime geliyor. Futbolcular artık nerede oynadıklarının farkına birazcık varır umarım.

feveran

bu akşam bir beraberlık yada yenılgı sonrası bu sogukda bu taraftara yazık olmıcakmı tabıkı sonuna kadar desteklıcez takımımızı ama bu hocayla olmaz olamaz

SametYılmaz55

celebi

cem 55

******* dana herif topla bavulunu defol git ülkene rezil