Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Ben kadronun çok kötü olduğuna inanmıyorum. Formsuzlar, konsantrasyon ve inanç sorunu var ve en önemlisi biz bir takım olamadık maalesef. Herkes ayrı telden çalıyor ve ortaya melodik bir ses çıkmıyor. Doğru bir hoca değişikliğiyle, klasik Türk takımı kimlik değişimi gerçekleşir bence.

feveran

taraftarlar son Eskişehirspor yenilgisinin ardından Boşnak hocanın istifasını isterken, yönetimin de bu konuda harekete geçtiği öğrenildi. Karadeniz ekibinin Bülent Korkmaz'dan olumsuz yanıt aldığı ve rotayı Hikmet Karaman'a çevirdiği belirtildi n
kaynak fanatik gazatesi

feveran

taraftarlar son Eskişehirspor yenilgisinin ardından Boşnak hocanın istifasını isterken, yönetimin de bu konuda harekete geçtiği öğrenildi. Karadeniz ekibinin Bülent Korkmaz'dan olumsuz yanıt aldığı ve rotayı Hikmet Karaman'a çevirdiği belirtildi n
kaynak fanatik gazatesi

FaTiH_HaN

Hocaya çok üzülüyorum kötü gidişin tek sorumlusuymuş gibi attılar ortaya her geçen bir tekme vuruyor kimse futbolculara demiyor aga siz ne iş yaparsınız ergün sen beckham mısın her duran topun başına geçiyorsun, sarp ne bu lakaitlik koşmayı unutmuşsun belini döndüremiyorsun, murat sahada amacın ne bilekleri çok mu iyi ayak dışı pas atmaya çalışıyorsun, ekigho o golü ben bile atarım sen nasıl topçusun, zenke karşı karşıya kalmışsın hala pas atma derdindesin, fink az pres yap sen ön liberosun top kapacaksın ..... Hoca tac atmayı bile bilmeyen futbolculara neyin taktiğini verecek, ya çok yeteneksiz kazma bir kadromuz var yada topçular hocayı sabote ediyor. Yanındaki yardımcılar ne iş yapıyor vladenin, yönetim hiç mi uyarmıyor topçuları adam olun akıllı olun diye, yönetim bunu yapmıyorsa demek ki hocayı göndermek için göz yumuyor bazı şeylere. Ankaragücü maçında hocayı tribünlere çağırıp onun arkasında olduğumuzu göstermemiz gereken bu dönemde hocayı istifaya çağırıp futbolcuların, yönetimin önümüze attığı yemi yutmuş olmuyor muyuz?. Hoca her şeyi  denedi artık tepki göstermemiz gerekenler yönetim ve futbolculardır.  

uykan

lucarelli

Şu anda takımda çok ciddi bir gol atamama problemi var. Her maç çok net goller kaçıyor. Manisaya iki penaltı atamadık, Karabük, Fener ve Eskişehir maçlarında da çok net pozisyonları kaçırdık. Hücum hattında ciddi bir şansızlık var. Normal idman sonrası hücum oyuncularına ekstra şut antramanı, orta gol gibi son vuruş antramanları yaptırılmalı. Şöyle bir gol atsak sanki arkası gelecek gibi. Ligde puanlar arası çok fazla kopukluk yok.

sadece55

Hikmet hoca bugünden tez görevine başlamalı Ankaragücü maçıyla birlikte takım çıkışa geçecektir...

sadece55

GençKozluklu

Ben furtbolcuların hocayı sabote ettğini düşünüyorum. Bu kadar go lkaçmaz. Psikolojik bir sorun var. Futbolcuların da kulağını mutlaka çekilmesi gerek. Yeni hocca gelirse de % 100 yararlı olur. Yeni heycan ve oyuncualr motive olacaktır. Ancak futbolcular o hocayı da satışa getirebilir.

Kötü gidişe yönetim seviyeside müdahale ile son verilebilir diye düşünüyorum.

Şirinler mevzuusuda çok negatif etki yarattığı da kesin. Doalayısıyla taraftar olarak ta bazı kusurlarımızı noalbileceğini düşünmekteyim.

Resmen bu sonuçlarla kan ağlıyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.

5trawberry

Abi kusura bakma da altıpastan uzaya yollayan adam sabote etmekten ne anlar.

GençKozluklu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 31 Ekim 2011, 13:30:49

Bu da mental problemler oalbielceğini gösteriyor. Nası lbir şanssızlıktır anlamıyorum gitti. Hazı kurban bayramı gelmişken bir kurbanda bizim takım kesse de hem sevaba girerler :)

ahmetsefa55

hoca kalmalı.
yonetım kendıne gelmelı.
taraftar bırlık beraberlık gostermelı.
futbolcular savaşmalı...

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: 5trawberry - 31 Ekim 2011, 13:30:49

Bir takımın içine papaz diye tabir ettiğimiz oyuncular girerse her şey olur. Ayrıca sabote etmek çok komplike bir olay değil hocayı göndermek için maça asılmamak anlamına geliyor her futbolcunun bildiği zaman zaman uyguladığı klasik bir davranış.

mehmet yılmaz

Ben takmış olabilirim ama birşeye çok sinir oluyorum.
Petkoviç, Boşnak değil.
Bosnalı Hırvatlardan, Boşnak, müslüman Bosnalılara denilir.
Belki ayrıntı gibi görünebilir ama bence çok önwemli bir yanlış.

kýzýlyýldýz55

bu bilgiyi verdiğiniz iyi oldu sormak istiyordum ama yanlış anlaşılır diye soramıyordum.