Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

ikinci yarı 4 forvetle oynadık ama yine gol atamadık,bunun adı beceriksizliktir...
hoca ne yapsın bu durumda...

MeL_55

Bu takıma transferleri yapanda Adnan Sezgin, oynatanda Adnan Sezgin.
Petkoviçin istediği kac oyuncu alındı? Mustafa Sarp mı? Fink mi? Anıl mı? Ergün mü? Bance mi?
Yapmayın arkadaşlar... Bu takımı bu hale getiren Adnan Sezgin ve İsa Turandır.
Bakınız bugün CSKA'da fırtınalar estiren Doumbia Petkoviçin bulduğu bir oyuncudur. Aynisi Bienvenuyede geçerlidir.
Bu takıma Petkoviçin istediği oyuncular alınmadı. Başarısızlığında en büyük etkeni bu.
3-4-3 oynaması için istediği oyuncular lazım. İşte o zaman siz Pal Lazarı, Bahiayı, Dominguezi görün...
Burada istifa edecek olan biri varsa oda ADNAN SEZGİNDİR !
MADDİ VE MANEVİ ANLAMDA GALATASARAYI BATIRAN ADAM SAMSUNSPORU'DA BATIRMAK ÜZEREDIR..
Ve bunun suçlusuda SAYIN BAŞKANIMIZDIR.

cem

Alıntı yapılan: Ayberk - 30 Ekim 2011, 14:25:03
Dün Eskişehir'de olan bir göz olarak söylüyorum; En azından dünkü yenilginin sorumlusu kesinlikle Petkoviç değildir! Yaptığı değişiklikler bence mantıklıydı, ha 1-0 yenilmişsin ha 4-0 sonuçta 0 puan alıyorsun. Önceki maçlardaki mantıksız değişiklikleri yoktu, risk aldı ama yapamadı. Ve gördüğüm bir şey varsa o da oyuncuların resmen Petkoviç'i bize yem ettiğidir! Başta Sezgin'in prensleri Sarp ve Ergün Teber  var! Benim gördüğüm bu isteyen katılır isteyen söver, size kalmış her tür yoruma saygım var
evet sana katılıyorum futbolcular istemiyor petkoviçi sahada bunu görmemek için kör olmak lazım

sadece55

Dün Eskişehir de takımı resmen umutsuz gözler ile izledik..kan değişikliğine ihtiyaç var.Hazır zayıf Ankaragücü maçı varken bu maça yeni hocayla çıkmalıyız

samsunluhakan

ewet petkoviç istifa veya  gönderilmelidir yoksa düşeriz...

FaTiH_HaN

Futbolcular hocayı sabote ediyor artık buna kesin olarak inananlardanım, dünki maçta bunu çok açık ve net gördüm, hocayı tazminatsız göndermek için adnan sezgin futbolcularla kulis yaptığını düşünüyorum özellikle kendi getirdiği futbolcularla, bu oyuncuların başında mustafa sarp olduğu kesin, petkoviç ne yapsın ya Allah aşkına 2 metreden gol mü kaçırılır onu da geçtim futbolculara koşmayı da petkoviç mi öğretecek.

samsunluhakan

istifaaaaa  et artık adamın asabını bozma yürü git işine hikmet karaman gelsin manisa 5 de 0 çekti hikmet karaman bi geldi çok rahat geçli lig onlar için petkoviç istifaaaaaaaaaaaaa

samsunmania

filler çarpışır, çimenler ezilir.Olan bizlere olur. 1,5 milyonsa da ortası bulunup gönderilmeli. Yoksa düşünce 15-30 milyon bize saplanacak. Başkan cebinden versin tazminatı. Hatayı kabullenmek de erdemdir. Takımda büyük bir ruhsuzluk var. Asıl sorun da bu bence.

fat55

adnan sezgin ve mustafa sarp gitsin bu takım daha iyi olacaktır.mustafa sarp dün resmen takımı sabote etti.resmen yürüdü sadece.

deriaKR

akstvde programda..yusuf ziya demisdi ki hocanin tazminati yok..2 see mukavelesi var....`?ne tazmintai 1.5 trilyon???

Lusage

Petkoviç'e gelene kadar bir dünya suçlu var.

Sen herkesten önce lige çıkmayı garantilemişsin. Ne yapıyorsun 1 1.5 ay yönetim seçilecek diye bekliyorsun. Yönetimin seçileceği Kazım Yılmaz'ın başkanlığa geleceği ap açık belliyken gidip S. Lizbon'un başındaki Couceiro ile görüşüyor anlaşıyorsun. Boşta hoca mı yok??

Transferleri en son haftaya bırakıyorsun. Petkoviç'in oyun sistemine uyan onun istediği adamları 3 kuruşun hesabını yapıp almıyorsun. Ve 3-4-3 üzerine neredeyse doktorasını yapacak adamı mecburen 4-5-1 gibi bir sisteme mahkum ediyorsun.

Son hafta Adnan Sezgin'i getirip bir dünya transfer yapıyorsun.

Sonuç ne?

İyi bir futbol var mı? Yok.
Alınabilecek maksimum puan var mı? Yok. Minimumu almışsın.

Sonra gelip bizde burada Petkoviç istifa vs. vs. yazıyoruz.

Kimse kusura bakmasın. Petkoviç'e gelene kadar Galip Öztürk'ünden Adnan Sezgin'ine kadar bir dolu suçlu var. Şu durumda en az hata Petkoviç'tedir. Dün transfer transfer diye bağıran site üyeleri vardı. Evet kısmen haklılardı transfer gerekliydi. İşte yapıldı ve sonuç ortada. Yarın devre arasındada transfer transfer diye bağıracaklar. Ama yapacakları transferler şu gidişatla şimdiki Kocaelispor'un durumuna düşmekten bizi kurtarmayacak.

Şu aşamada yapılacak en iyi çözüm takım içinde temizlik yapılması. İlk etapta Mustafa Sarp ve Ahmet Şahin'in kadro dışı bırakılması. Ama başımızda Adnan Sezgin varken bu yapılabilir mi? Maalesef hayır. Görünen o ki Petkoviç eninde sonunda gidecek. Lakin biz bu süreçte çok büyük yara alacağız.

sadece55

1.5 milyonu o adam ömrü boyu göremez tazminat olduğunu sanmıyorum

binikalamadım

hocayı seven futbolcular almak lazım
ya da hoca kendini sevdiğini bildiği topcular aldırması lazım
ya da hocanın topculara kendini sevdirmesi lazım

görün bakın nasıl başarı gelecek...

ibrakadabra55

Adnan Sezgin ve Petkoviç'in gitmesi lazım siz ne kadar hocayı savunun bize kan değişikliği lazım !

Serkan

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 30 Ekim 2011, 17:39:37
Adnan Sezgin ve Petkoviç'in gitmesi lazım siz ne kadar hocayı savunun bize kan değişikliği lazım !

Ee var mı adayın kim gelsin  ?