Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Serpico - 29 Ekim 2011, 22:18:35
kimmiş bu takımımızı iyi yere taşıyacak Samsunlu hoca ?

Teknik direktör samsunlu değil.Teknik Direktör İstanbul'lu yardımcı hoca Samsun'lu olucak büyük ihtimal %75 felan ama tam bir bilgi değil isim vermek istemiyorum.

isa55

HOCAM OLMUYOR
Seninle olmuyor hocam. En sonunda Dominguez'i de kestin, iyi yaptın, ama yine olmadı. Neden mi? Artık taktik-kadro farketmiyor, kan uyuşmazlığı var. Tedavisi yeni bir teknik adam. Futbolcular inancını kaybetti, taraftar umudunu kaybetti. Sen de kredini kaybettin. Bu takımlar tam dengimizdi, düzlüğe çıkabilirdik. Bir maç daha dayanalım,şans verelim desek bile ondan sonrası aydınlık değil. Onun için bırak bizi hocam.

ali ihsan

İsim vermek istemiyorsan niye yazıyorsun.Bülent Ünder yazmak çok mu zor.Aklınızca gizem yapıp durmayın ...

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 29 Ekim 2011, 22:24:04
İsim vermek istemiyorsan niye yazıyorsun.Bülent Ünder yazmak çok mu zor.Aklınızca gizem yapıp durmayın ...

Bülent Hoca olsaydı söylerdim ama o değil.O da var listede ama kuvvetli değil.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 29 Ekim 2011, 22:25:51
Bülent Hoca olsaydı söylerdim ama o değil.O da var listede ama kuvvetli değil.

daha neyini saklıyonuz ki anlamadım bi oltada siz atın..

55_samsun_55

bırakın bu liste işlerini dedikodu değil sonuç yazın şuraya.martins de geliyo du bi zamanlar

celebi

burada gelip şu bu demeyin yalandan ortalık karıştırmayın biliyorsan söyle. biliyorsan sallama.

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 29 Ekim 2011, 22:27:02
daha neyini saklıyonuz ki anlamadım bi oltada siz atın..

Tam belli değil şimdi söylimiyeyim verdiğim tüm duyumlar doğruydu şimdi ise size yanlış bilgi vermek istemiyorum !

celebi

arkadaşlar bende biliyorum birşeyler ama söylemem.

GurbetciFanatik

ibrakadabra55

İstediğinizi diyin arkadaşlar daha önceki duyumlarıma bir göz atın öyle konuşun hadi görüşürüz sağlıcakla kalın .

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: celebi - 29 Ekim 2011, 22:31:31
arkadaşlar bende biliyorum birşeyler ama söylemem.

söylemiceksinde niye ortaya atiyorsun be kardesim.
kendine sakli emin olunca söyle , zaten millet kudurmus durumda yapmayin allah askina

celebi

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 29 Ekim 2011, 22:32:23
İstediğinizi diyin arkadaşlar daha önceki duyumlarıma bir göz atın öyle konuşun hadi görüşürüz sağlıcakla kalın .

burası komedi dükkanımı kardeşim görüşmeyelim mümkünse

binikalamadım

Samsunspor Teknik Rezaleti Petkoviç bir maçı daha en mükemmel şekilde rezil etmeyi başardı...