Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Tribunlerin bu hale gelmesini yönetimin bilet fiyatı uygulamaları ve 6222 sayılı kanunu neden oldu. Ne olursa olsun 20 TL fazla. Diger takımların bilet fiyatları umrumda degil. Sen para kazanacagım diye taraftarına gelme dersen sonuc bu olur. Oturma hastalıgı yeniden nüksetti. Ne yazıkki bu hastalık kanser gibi. Düzelmek için başarı ve hava gerekiyor. Bu aşamada boyle bir durum söz konusu olmayacagından o özlenen tabloya ulaşılamayacak. o buyuk diye lanse edilen takımların maçlarına farklı fiyat uygulanması bile saçma. Yap her maçı 15 TL Maraton 5TL kale arkası. Ne kaybederiz. Aksine ruh , heyecan , taraftar kazanırız ama nerde ?

mehmet yılmaz

Özellikle şu yuhalama işi nerden çıktı bilmiyorum.
Adamlar yabancı, dil bilmedikleri için anladıkları iki temel şey alkış ve yuhalama.
Maç bitince tepki verilsin eyvallah da, bizim için oynayan birilerinin maç esnasında yuhalanması senede bir-iki maça gelen, işin gırgırında olanların işi gibi geliyor bana.

Bunun dışında seyirci ( taraftar değil, seyirci ) yanlış yapıyor tamam ama hırsızın hiç mi suçu yok?
Orada da epey bir yanlış var gibi geliyor bana.

berusa55

Kuyruk sıkışınca, ligin özellikle ikinci yarısı hala tehlikeli yerlerde olduğumuzda o bilet fiyatları nasıl aşağı çekilir göreceğiz Selim'cim... İnşallah iş işten geçmez. Gidişatımız gittikçe sevimsiz bir hal almaya başladı.

fındık

Abi seyircimiz futbolcuyu yuhaladığı zaman benimde moralim bozuluyor. Bide o sahadaki oyuncuyu düşün

Ollivanders

Ersin abi en büyük rezillik o olacak. Allah korusun. O durumlara düşmeyi bir daha istemiyorum ama kume düşen takımlarda boyle basiretsiz yönetim şekli sonucu düşüyor. Dilim varmıyor söylemeye ama Samsunspor'lu olmasam ve dışardan izleyen tarafsız biri olarak baksam Superlige biz ve Ankaragücünü küme düşer diye düşünürdüm. Herşey olumsuz. Bilet fiyatları falan neyse. Gençlerbirligi maçındaki destege ulasamadık. Neden pilot uygulama nedeniyle. Bu bile bizi buldu. Kırdı insanların hevesini. Bagıran , bagırmaktan zevk duyan insanların yerini oturmaktan , çekirdek çıtlamaktan zevk duyan kişiler aldı. Yazık günah degil mi? Bu takım için verilen emeklere ihanet degil mi orda oturmak. İnsanlar karabük maçındaki o sogukta bile oturdu. Yazık günah.

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Ekim 2011, 15:45:59

Maç bitince tepki verilsin eyvallah da, bizim için oynayan birilerinin maç esnasında yuhalanması senede bir-iki maça gelen, işin gırgırında olanların işi gibi geliyor bana.

Özellikle kırmızı ile işaretlediğim yer kesinlikle doğru..Malesef böyle  :o

samuray

dominguez murat ve fink.in önünde bancenin arkasında oynaması gerekmiyormu ama adam nerdeyse 3 ncü stoper gibi al gülüm ver gülüm hiç riske gimeden kaçak güreşiyor sürekli aldığı topları geri pas yapıyor dikine kanatlar pas vereceğine onun işini murat fink ufuk yapmaya kalkıyor ya nerde bu adam oynatma hoc a yeter ya dominguezine yerine savaş dilaver bancenin yerinede bide burak çalıka şans ver ya fıtık ettin bizi harbi bumu senin hocalığın şişirme toplarla gol bulacaz bance atacaz o indirecek de devrenin yarısına geldik nerdeyse puana bakarmısınız dibe demir attık ankgücü ile ne zaman düzelecek bu takım of ya dilim varmıyor ama yinemi küme düşme stresine sokacaklar bunlar bizi  :( :( :( >:( :kafa:

jean

cezayir55

yanliz hoca gidincede bu takim duzelmez cunku takim kalitesi olarak bu ligin en kotusuyuz

cezayir55

bance ekigho dominguez macedo lazar bunlar devre arasinda gonderilmeli hatta zenke bile

turgayergeni

eger şu şike olaylarından dolayı dusen takım olmazsa bu ligde kalma şansımız yok çünkü bizdeki oyuncular bir takım değil sadece futbolcu çöplülüğü..

Tufan

olmuyor iste 9 haftda 7 puan aliyorsan bi yerde sikinti var demektir mumkunse hoca cikmasin ankaragucu macina

samsunluhakan

eger ankaragücü maçına yerli bir hocayla çıkabilirsek ligde kalırız ankaragücünü yenip iyi bi hava yakalarız PETKOVİÇ İSTİFA DOMİNGEZİ BANCEYİ LAZARI SEN GETİRMEDİNMİ la petkoviç adam resmen tazminat diye direniyo samsunsporumuz adamın umrunda degil takımda taktik yok yönetimde uyuyor deli oluyorum yaa

ibrakadabra55

Arkadaşlar hocanın son maçıydı bu büyük ihtimal gelecek isimler yavaş yavaş geliyor bana en kuvvetli aday iyi biri daha önce takımımızı çalıştırmış biri tecrübeli takımımızı iyi yerlere taşıyacak bir Türk hoca yardımcı olursa da o Samsunlu olucak.

Ollivanders

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 29 Ekim 2011, 22:07:21
Arkadaşlar hocanın son maçıydı bu büyük ihtimal gelecek isimler yavaş yavaş geliyor bana en kuvvetli aday iyi biri daha önce takımımızı çalıştırmış biri tecrübeli takımımızı iyi yerlere taşıyacak bir Türk hoca yardımcı olursa da o Samsunlu olucak.

kimmiş bu takımımızı iyi yere taşıyacak Samsunlu hoca ?