Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Bizim seyirci Futboldan anliyor maca bakiyorum teknik direktore istifa diye cagriliyo o an bende cildiriyordum bu adam ne yapiyo diye sonra bancenin beceriksizligi öne cikiyor ben bakarken bu adama basliyom saymaya birde bakiyom seyircimizde veriyoo tepkiyi demekki bizim gördügümüzü bu dünya dolusu para alanlar görmüyor.yaziklar olsun..Maci tam koparacagiz derken macda en fazla calisanlari cikartiyosun bumu senin futbol anlayisin..

samet_55

şu bancenin yerine burak çalıgı denesen birazda ya.

red_white

hocanın gönderilmesi kesinlikle çözüm değil ancak uyarılması gerek.Dominguezdeki ısrarı nedir yada bizim göremediğimiz ne var bunda pal lazardada ısrarcıydı ondan zar zor vazgeçirdik.Karabüke iyice yükleniyorduk tuttu bizi hızlı koşularla ileriye çıkaran duran topları iyi kesen ufuğu çıkardı. 3 puanı hedefliyorlar zenke oyunda kalmalıydı.Zamanında müdahale yapmıyor ve yanlış değişiklikler yapıyor yardımcıları acaba hiçmi konuşmuyor anlamış değilim.Sinirimden ne diyeceğimi bilemiyorum

samsunluhakan

hocanın kulagını çekme vakti geldide geçiyor başkan çek şunun kulagını bu puanları yıl sonunda çok ararız bak başkan hocaya güven kalmadı....

mehmet yılmaz

Çözüm budur bence,
PETKOVİC İDİ NA KUCİ" (Petkovic evine dön) , PETKOVİC DAJ OSTAVKU (Petkovic istifa)

Bana istifa diyenler, kendi istifa etsin demiş Petkoviç.
Hayatımda duyduğum en alakasız cümlelerden birisi.

feveran

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Ekim 2011, 10:57:41
Çözüm budur bence,
PETKOVİC İDİ NA KUCİ" (Petkovic evine dön) , PETKOVİC DAJ OSTAVKU (Petkovic istifa)

Bana istifa diyenler, kendi istifa etsin demiş Petkoviç.
Hayatımda duyduğum en alakasız cümlelerden birisi.
sizden sonra otobus cıkılına gttım yarım saat sie go istifa petkovıx dedım mal mal yuzume bakıyo

FaTiH_HaN

Hocayı savunmak adına söylemiyorum ama Türkiye'ye gelen yabancı hocaların buna benzer açıklamaları dikkate alınmalı bence, eric gerets gs ye geldiği dönemde taraftarın kendisine yaptığı eleştiriler sonrasında 'Türkiyede 70 milyon teknik direktör var' demişti, bir kaç yabancı teknik adamında buna benzer açıklaması olmuştu. Türk futbol severler olarak bizim çok fazla teknik, takım kadrosu, diziliş yorumları yapmamız yabancı hocaları hep şaşırtmıştır, buna alışkın değiller ve bunu kendilerine saygısızlık olarak görüyorlar. Herkesin kendine göre haklı olma durumu var. Olayın bir başka boyutu Petkoviçin lig sıralamasında kendine hedef olarak gördüğü noktada şu an ki puanımız petkoviçin kendini başarılı görmesine sebep olabiliyor. Yönetim sezon başında bu takım küme düşmesin yeter dediyse petkoviçte haklı olarak kendini başarılı sayıyor. Eğer petkoviç Samsunsporumuzda kalacaksa bence bizim futbolcuları yuhlama yada bazı futbolcuların özel olarak ismini bağırma olayını bırakmamız lazım, bunu yaptığımızda takım içinde bölünmeler kaçınılmaz hale gelecek ve petkoviç bazı tercihlerinde işi inada bindirecek. Her şeye rağmen kaçırılan pozisyonlar, verilmeyen penaltılardan biri gol olsa eminim gençler maçında ki gibi farka giderdik ve oynanan futbol aynı olmasına rağmen bizi tatmin ederdi. Oynadığımız oyunun yada mücadelemizin hakkı skor tabelasında ki ile aynı değil.

lucarelli

Hocanın gönderilmesi bence hata olur. İlk haftalarda çok fazla hata yaptı. Ama artık yavaş yavaş takım bir düzene girmeye başladı. Önce savunmada doğruyu buldu. İki maçtır gol yemiyoruz. Ortasahayı da düzeltecek inşallah yakın zamanda.

nomak55

Arkadaşlar bizim sıkıntımız gol atamamak maçlarımız hep ite kaka adam gibi forvetimiz olsa şu an çok daha iyi yerlerde olabilirdik evet hoca hatalar yapıyor e futbolcular yapmıyormu hakem yapmıyormu manisa maçında iki penaltı kaçırıyoruz karabük maçında zenke efendi boş kalede kalecinin ayağına nişanlıyor yine karabük maçında hakem kardeşimiz iki net pozisyonda penaltı vermiyor üstüne üstlük pozisyon bile neredeyse vermiyoruz şu golcü sorununu çözersek herşey daha güzel olacak ama önemli olan bu takım 44-2 oynar  başka oynamaz arkadaş

ertuğrul

adem      kemal        bahia       ergün

murat      fink       selim         ufuk( Dilaver)

ekigho      zenke

bu takım bunu oynar arkadaş gerisi yalan

samsunluhakan

Alıntı yapılan: lucarelli - 27 Ekim 2011, 11:47:28
Hocanın gönderilmesi bence hata olur. İlk haftalarda çok fazla hata yaptı. Ama artık yavaş yavaş takım bir düzene girmeye başladı. Önce savunmada doğruyu buldu. İki maçtır gol yemiyoruz. Ortasahayı da düzeltecek inşallah yakın zamanda.

BAK SENDE DİYORSUN YAVAŞ YAVAŞ diye bu 10 yaşındaki çocukta defans hattını öle çıkartırdı kendi kendine macera arıyordu petkoviç hoca zenkeyi neden çıkarttı belki gol atarız diyemi sana soruyorum arkadaşım taktik varmıydı sahada ileri şişir bance alabilirse alsın taktik yok bişey yok ben bu hocayla galip gelecegimizi sanmıyorum defansımız ve kalecimiz gününde olursa 1 puan alırız  bu hocayla hiç galibiyet alacagımızı sanmıyorum

cembaba

Çıkarken ne haraket yaptı göremedim ben. Gitti tokalaştı T.Direktörle, yedek kulübesindekilerle. :S

feveran

Alıntı yapılan: Cüneyt - 27 Ekim 2011, 00:01:18
şu adama biri herhangi bi gazetenin spor ekini versinde puan durumuna baksın Allah aşkına; bi adam herşeyden memnun olur mu ??

futboldan anlamıyomuşuz biz herkez teknık dırektör olmuş diyor

fanatik samsunsporlu

zenke de beklediğimiz kadar değildi bence.kimisi öve öve bitiremiyor anlamadım

kalptenþimþek

istifa diye bağıranlardan birisi de bendim.. petkoviçin açıklamalarından sonra istifa dilekçemi hazırlayıp amirime sundum.. iki gün kafa izni verdi bana..   :--* :-*

Burak

Alıntı yapılan: CemBaba - 27 Ekim 2011, 12:43:44
Çıkarken ne haraket yaptı göremedim ben. Gitti tokalaştı T.Direktörle, yedek kulübesindekilerle. :S

çıkarken iki elini havaya kaldırdı milleti destekleme gaza getirme hareketi bence Çağrı'nın dediği doğru ya Zenke'yi kadro dışı bırakacaksın ya da sen bırakacaksın. Ben kabül etmezdim şahsen ben kararımı vermişim oyuncuyu çıkarmışsım seyirci tepki göstermiş o tepkiye Zenke'de eşlik ediyor. ben takımda disiplin sorunu olduğunu düşünüyorum maç içinde birbirlerinin boğazına sarılmalar terslemeler . Ergün sanki Beckham M.Yıldırım'ın topun başına geçmesine izin vermiyor falan garip şeyler oluyor