Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

bance topçu degil arkadaş ne teknik ne sürat hava topu gelcekte alcak daha neler bize hızlı forvet lazımken bunu kim buldu yaa millet yabancı hakkını kris boyd - kamara - webo dan yana kullanırken nedir bu anlamadım ya
hoca mümkünse domingezi-lazarı-banceyi al ve git takımı zor çıkarttık zaten bu kadar basit degil bu işler yolun açık olsun

altunay

"Önce kendileri istafa etsin"
26 Ekim 2011 / 21:52
Petkovic, oyundan ve puandan memnun olduğunu, kendisinin istifasını isteyenlerin önce kendilerinin istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında kendi evinde Kardemir D.Ç. Karabükspor ile golsüz berabere kalan Samsunspor'un teknik direktörü Vladimir Petkovic, oyundan ve puandan memnun olduğunu, kendisinin istifasını isteyenlerin önce kendilerinin istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Maç sonunda düzenlenen basın toplantısında takımın oyun tarzından memnun olduğunu belirten Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkovic, "Takımımın gösterdiği performanstan dolayı memnunum. İyi mücadele ettik. Şanslarımızı değerlendiremediğimiz için üzgünüm. Duvara karşı mücadele ettik. Oyun içinde bazı ataklar oluşturmaya çalışsak ta finali yapamadık. Tarzımızdan memnunuz, çok ciddi bir deplasmandan sonra bu tarz bir oyun bizi sevindiriyor. 2-3 günde maç oynamanın verdiği bir stres var. Takımımın gidişatından, eksiklerimize rağmen iyi mücadele etmekten memnunuz" dedi.

İstifa edip etmeyeceği yönündeki soruya cevap veren Petkovic, "Taraftarları anlıyorum, beklentilerinin yüksek oluşu kendilerini ıslık çalmaya yönlendiriyor. Kendilerinin hoşuna giden bir futbolcunun oyundan çıkmasında da ıslık çalıyorlar. Onlara ihtiyacımız var, onların desteğine ihtiyacımız var. Bana bir kişi böyle bir soru sorarsa o ilk önce kendi istifasını düşünmesi gerekiyor" diye konuştu.

ZENKE GÜÇSÜZ KALDIĞI İÇİN OYUNDAN ALINDI

Yapılan değişikliklerin normal olduğunu ifade eren Petkovic, "Zenke'de fiziksel düşüklüğün olduğunu düşünüyorum, güçsüz kaldığı için oyundan aldım. Önümüzde zor maçlarımız var. Bance ne kadar kötü görünmüş olsa bile uzun boyu ile kendisine ihtiyacımız var. Stada gelen seyircilerin hemen hemen hepsi antrenör olduğu için, antrenörlükten anladıkları için bu tarz görüşlere sahip olabilirler, ama benim için bu değişiklikler normal. Sezon başında Ufuk ile ben konuştum, ilk 2 ayda idmanlarda göstermiş olduğu performanstan dolayı takımda biraz zor yer bulabileceğini kendisine söyledim. Bunun kendisiyle alakalı olduğunu, çalıştığı sürece formaya sahip olma şansının olduğunu belirttim. Bu Ufuk'ta 'dank' etti. Daha sonraki süreçte çalışan ve hırslı bir Ufuk gördüm, benim için herkes eşit olduğu için kendisine hak ettiği şekilde formayı verdim" şeklinde konuştu.

Oyun esnasında kaleci Ertuğrul'un parmağının çok kötü bir şekilde kırıldığını belirten Adem Alkaşi, "Çok kötü oynamadık, rakibe pozisyon vermeden maçı tamamladık. Girdiğimiz pozisyonlardan birisinde gol bulsaydık oyunun seyri çok farklı olurdu" diye konuşurken, Fink ise şu açıklamalarda bulundu: "Sahaya 3 puan için çıkmıştık. İyi bir oyun ortaya koyduk. Hücum yönünde belki biraz şanssız olduğumuz söylenebilir. Buradan aldığımız 1 puan ilerisi için iyi."

İLDİZ: "DEPLASMANDA ALINAN 1 PUAN ÖNEMLİ"

Samsunspor karşısında alınan 1 puanın önemli olduğunu savunan Kardemir D.Ç. Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, "Sezona iyi başlayamamıştık skorsal anlamda. Son haftalarda yavaş yavaş kendi oyunumuza dönüyoruz. Geçen hafta bütün bu şanssızlıkları kırdık. Samsun maçı her iki takım için önemliydi. Her iki tarafta kazanmak istiyordu. Puansal anlamda baktığınızda yenemiyorsanız yenilmeyeceksiniz. Deplasmanda 1 puan iyidir. Ben daha önce Samsun'da da çalıştım. Hakemler hakkında bu zamana kadar konuşmadım" dedi.

Beraberliğin de iyi bir sonuç olduğunu ifade eden Ali Kuçik, "Maç bizim için çok önemliydi, kazanmak için gelmiştik. Elimizden geleni yaptık, deplasmanda beraberlikte iyi sonuç" diye konuşurken, Birol Hikmet ise, "İki takım da çok iyi oynamadı, deplasmanda 1 puan adlımız için mutluyuz. Bundan sonra Fenerbahçe ile oynayacağız" şeklinde konuştu.

##kdc##

şu adama biri herhangi bi gazetenin spor ekini versinde puan durumuna baksın Allah aşkına; bi adam herşeyden memnun olur mu ??

Burak55

Kötü bi sonuc herkez küme muhabbetlerini konusmaya basladı,nasıl samsunsporluluk anlayışıdır ki bu ?? Tamam takım gidişatı kötü olabilir , ama taraftarlık vay arkadas küme düşcez,vay arkadas 5 yeriz,vay öyle vay böyle degil.. İyi günde kötü günde İNADINA SAMSUN!!! 2 galibiyet alınca herkez ooo petko kral o kral bu kral,kötü skor'da herkezi yerin dibine sokmakta üstümüze yok.

celebi

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Burak55 - 27 Ekim 2011, 00:15:10
Kötü bi sonuc herkez küme muhabbetlerini konusmaya basladı,nasıl samsunsporluluk anlayışıdır ki bu ?? Tamam takım gidişatı kötü olabilir , ama taraftarlık vay arkadas küme düşcez,vay arkadas 5 yeriz,vay öyle vay böyle degil.. İyi günde kötü günde İNADINA SAMSUN!!! 2 galibiyet alınca herkez ooo petko kral o kral bu kral,kötü skor'da herkezi yerin dibine sokmakta üstümüze yok.

neyapalim böyle diyelim

olsun petkovic olmadi bidaki sefere, bosver dominguez gününde degildin , zenkenin cikmasi dogru idi sahamizda en azindan 1 puan alalim,
dilaveri oyunu gec katmakla hakliydin petko, bance bir gün atar golünü oynatmaya devam et, dominguezden vazgecme elbet acilir birgün
böylemi konusalim

elestri yapiyorsak oda fanatik samsunsporlu oldugumuz icin yapiyoruz,suanki durumumuzu kabulenmedigimiz icin,bu futbolun samsunspora yakismadigi icin.

Herkes senin gibi düsünürse Burak isimiz zor,elbetteki hatalari konusacagiz.

ahmetsefa55

hocanın ıstıfasına da eyvallahta ; 3 aylık transfer donemının son haftasında yapılan alelacele transferlere ne demeli ?
hocadan once ıstıfa etmesı gereken bır yonetım var bence.
sen superligde kuracagın kadroyu isa turan a emanet edersen sonucuna böyle katlanırsın.
hoca ne yapsın adama kadro verdin de oynatmadımı ?
takımımız kalitesiz.çok bariz.

GökhanÇağlar

çare kesinlikle Petkoviç'in istifası değil,defansımız çok sağlam ancak gol atamıyoruz.
son 5 maçta sadece 1 gol atabildik,orta sahamız hiç çalışmıyor.
yaratıcı oyuncularımız yok,çok da kötü durumda sayılmayız.
üst üste 2 galibiyet alırsak rahatlarız,Eskişehir ve Ankaragücü maçlarında puan kaybetmemeliyiz...

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 27 Ekim 2011, 02:14:37
çare kesinlikle Petkoviç'in istifası değil,defansımız çok sağlam ancak gol atamıyoruz.
son 5 maçta sadece 1 gol atabildik,orta sahamız hiç çalışmıyor.
yaratıcı oyuncularımız yok,çok da kötü durumda sayılmayız.
üst üste 2 galibiyet alırsak rahatlarız,Eskişehir ve Ankaragücü maçlarında puan kaybetmemeliyiz...

Haftalardir hep ayni seyleri yaziyoruz ama degisen birsey yok. Birseyler degismeli yoksa bidaki hafta diye diye Lig bitcek.

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 27 Ekim 2011, 02:22:39
Haftalardir hep ayni seyleri yaziyoruz ama degisen birsey yok. Birseyler degismeli yoksa bidaki hafta diye diye Lig bitcek.
doğru diyosun da bizim elimizden gelen de bu,hep iyimser yaklaşıyoruz
iyi olacak inşallah :)

feveran

Alıntı yapılan: adige73 - 26 Ekim 2011, 22:20:51
istifa diyenler istifa etmeliymiş sayın hocamız böyle buyurdu

aynen dedgı acıklamaya bakın ya biz zenkeyı yuhalamış ya mal biz zenkeyı cıkartıyon dıye senı yuhaladık eger adamsan bırakırsın goreve puan durumuna bakıyrm sondan 2. yız üzülüyorum

özkan

Petkoviçle çözülcekse tamam gits,n,ama sıkıntı hocada değil,hocaya kadar en az 5 madde sayabiliriz,hocaya güvenoyunu hissettirmemiz gerek.

Atakumlu

- 2 Haftadır iyi oynayan Zenke'yi oyundan alıyorsun ..
- dominguez gibi bir adam bu takımın banko topcusu oldu ..
- bance her mac 90 dakika oynamak zorunda mı ?? yedeklerde hic mi forvet yok ??
- anıl dilaver - savas yılmaz - dilaver guclu  ne zaman daha cok forma sansı bulacak ??
- Kendi sahanda doğrudan rakiplerinden olan Karabuk'e 2 puan kaybettin ama sen memnunsun , peki boyle beraberliklerle lig biter mi sence ??   Lig bitsede senle biter mi ??

fındık

Tamam hoca kötü diyelim(varsayalaım) yedek kulübesine bir bakalım kim var sonradan oyuna girebilecek ve oyunun seyirini değiştirecek

cezayir55

bance ekigho  dominguez kesinlilke samsunsporda oynayacak oyuncu degilller bizim en buyuk sanssizligimiz yabanci oyuncular herkesin yabancilari iyi bizimkiler vasat