Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

ngonge

İstifa etse daha iyi olacağımızı bilsem istifa et diyeceğim ama yok arkadaş. Adnan Sezgin2in arkadaşlarından biri gelip takımın başına, görün sonra hengameyi.

LisandroLopez

İstifa seslerinde tribüne bakarak yürümeyi biliyosun da şu takımın gol özrünü çözmeyi bilmiyorsun arkadaş.
Aldığın oyuncular sana benziyo Valdomiroymuşda Dominguez miş de.. Bu takım ligin en kötü takımı

mimar55

YA NE OLUR ŞU MAÇIN KASETLERİNİ izle ne olur hocam

KotuCocuk55

Niye boyle abi yaa! Her mactan sonra neden teknik direktor tartisiliyor!
Türk futbolu olarak dibi bulmamiza ragmen herkes babadan kalma israrlara devam ediyor!

Futbol da basari esittir devamliklik,isler kotu giderken bile! Sonuc kume dusmek olsa bile!

Gecen sene ayni haftalarda basladi insalar kaplar gitsin demeye,kalpara sovmeye! Kalpari begenmemek,bize el freni oldu demekte herkesin hakki forum  burasi adi ustunde herkesin ozgurce goruslerini paylasacagi bir platform ama su teknik direktörlere karsi bu da olmadi yenisi gelsin anlayisini bence altini ciziyorum ,bence, tüm ülke genelinde degistirmek lazim!

CurvaSs

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 26 Ekim 2011, 20:50:01
Niye boyle abi yaa! Her mactan sonra neden teknik direktor tartisiliyor!
Türk futbolu olarak dibi bulmamiza ragmen herkes babadan kalma israrlara devam ediyor!

Futbol da basari esittir devamliklik,isler kotu giderken bile! Sonuc kume dusmek olsa bile!

Gecen sene ayni haftalarda basladi insalar kaplar gitsin demeye,kalpara sovmeye! Kalpari begenmemek,bize el freni oldu demekte herkesin hakki forum  burasi adi ustunde herkesin ozgurce goruslerini paylasacagi bir platform ama su teknik direktörlere karsi bu da olmadi yenisi gelsin anlayisini bence altini ciziyorum ,bence, tüm ülke genelinde degistirmek lazim!

bi' yerde sana hak veriyorum. bu başarısızlığın tek nedeni hoca değil, bence yanlış kadro kurumu, plansız hareket vs vs vs. yalnız hoca da hatalarından vazgeçmeli.

Ollivanders

Bizim için lig bitmeden ya git ya da aklını basına topla.tarafsız ol ,adaletli davran...

vanlioglu

dominguez denen adamı bu haftada 90 dakika sahada tuttun ya sana diyecek birşey kalmadı.istifası en son istediğim şeydi taa ki şu maça kadar..

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: CurvaSs - 26 Ekim 2011, 20:55:11
bi' yerde sana hak veriyorum. bu başarısızlığın tek nedeni hoca değil, bence yanlış kadro kurumu, plansız hareket vs vs vs. yalnız hoca da hatalarından vazgeçmeli.

Hoca takimi dogru kursun hocayada kimse bisey demez. Gol kacirinca hoca sen gir at da demeyiz.
Ama herkes görüyor takimda en az 2 kisi katkidan cok zarar veriyor sen bunu nasil görmüyorsun.
Sen ne hakla Dominguezi her macta 90 dakika oynatirsin.
Sen ne hakla evinde golsüz giden macta Zenkeyi cikarirsin.
Dilaver gibi ayagina hakim olan kac futbolcumuz varki sen onu her macta son 15 dakikada koyuyorsun.
Kadronun süper olmadigini bizde biliyoruz ama en azindan elindeki kadronu en iyi sekilde kur

Ollivanders

Sonuc küme düşmek olmasın abicim mümkünse olmasın

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Serpico - 26 Ekim 2011, 21:30:10

benimde tek korktugum bu, insallah devre arasina kadar fazla puan kaybi yasamayiz.
Rakiplerde sonucta armut toplamiyor ne alsak kardir.
Benim sahsi görüsüm en az ama en az 3 tane Banko 11 de oyniyacak adam alinmali.
1. FORVET geleni tak diye yazan
2. Oyun Kurucu takimi öne sürükleyen bitirici assist yapan
3.Kanat oyuncusu

red_white

bas git!!! dominguezini alda git!!! Bizi ileriye taşıyan tek adam ufuğu çıkardın yetmedi zenkeyi çıkardın... sahada karı gibi koşmaktan başka hiç bir yararı olmayan dominguezdeki ısrarın neden!!! yok yok bu futbolu sezene kadar biz kümeye gideriz... en kısa zamanda gitmeli geç olmdan

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico - 26 Ekim 2011, 21:30:10

Düşersek 5 değil 10 sene falan sürer bu kez dönmemiz ne yapıp yapıp bu sene kalmalıyız ondan sonra zaten düşmeyiz. Ama bu kafa yapısıyla çok zor... :(

maviay55

26 Ekim 2011, 22:19:05 #897 Son düzenlenme: 26 Ekim 2011, 22:22:13 maviay55
Alıntı yapılan: CemBaba - 26 Ekim 2011, 20:06:01
Petkoviç İstifa... Hüseyin Kalpar'dan hiç bir farkın yok. Geçen sene hiç değilse ruhumuzla oynuyorduk...

Hikmet Karaman göreve!
:-X .:.:. :o

http://www.futbolingo.com/haber/41888/Besiktasta-Hikmet-Karaman-sesleri

eminim ki bejeke yle yaptıgı kulis çalışmaları gibi Samsunsporumuza da yapıyordur fırsat düşkünü herif gitsin yorum yapsın işi yok burda herkes kendi işini yapsın  al_sana

adige73

istifa diyenler istifa etmeliymiş sayın hocamız böyle buyurdu

cgr

Ya Petkovic istifa etsin, ya da Zenke'yi kadro dışı bırakın...

Ki ben Petkovic olsam bırakırdım... Görmediniiz mi çıkarken yaptığı hareketi ? Tamam belki haklı olabilir, ama orda durup otorite kurmak istiyosan Zenke'yi kadro dışı bırakmalısın... Çünkü seyirciyide 2 ye böldün...

Ya bırak git, ya da adam gibi kalacaksan Zenke'yi kadro dışı bırak...