Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

brigand

Hoca daha gitmedi beyler. Hadi yönetim basiretsiz, bizde mi onlar gibiyiz. Yeni ve önemli bir maç varken önümüzde ona odaklanmak yerine hocayı gönderiyoruz yerine ne kadar papaz, para yiyici varsa getiriyoruz. Ben şu 2 maçı çok merak ediyorum.  Ben de hocanın özellikle oyuncu tercihlerindeki inadına anlam veremiyorum. Öyle ki bu tutumunu sadece ilk 11 tercihinde değil, maç esnasında yada müdahale konusunda da devam ettiriyor. En önemli sorunu bu bence. Diğer yandan kondisyon sorunumuz var ama diğer oyuncuları henüz 90 dk görmedik. Yani bu sorun takımın genelinde mi yoksa oyuncu bazında mı göremedik. Aslında ülkemizde sabır denen şeyin olmaması günlük başarılara olan rağbet yüzünden başarısızlık anlık sevinçlere tercih ediliyor. Ben herşeye rağmen Vlade 'in Fener ve Karabük maçları için son bir şansa sahip olduğunu düşünüyorum.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: brigand - 19 Ekim 2011, 09:59:49
Hoca daha gitmedi beyler. Hadi yönetim basiretsiz, bizde mi onlar gibiyiz. Yeni ve önemli bir maç varken önümüzde ona odaklanmak yerine hocayı gönderiyoruz yerine ne kadar papaz, para yiyici varsa getiriyoruz. Ben şu 2 maçı çok merak ediyorum.  Ben de hocanın özellikle oyuncu tercihlerindeki inadına anlam veremiyorum. Öyle ki bu tutumunu sadece ilk 11 tercihinde değil, maç esnasında yada müdahale konusunda da devam ettiriyor. En önemli sorunu bu bence. Diğer yandan kondisyon sorunumuz var ama diğer oyuncuları henüz 90 dk görmedik. Yani bu sorun takımın genelinde mi yoksa oyuncu bazında mı göremedik. Aslında ülkemizde sabır denen şeyin olmaması günlük başarılara olan rağbet yüzünden başarısızlık anlık sevinçlere tercih ediliyor. Ben herşeye rağmen Vlade 'in Fener ve Karabük maçları için son bir şansa sahip olduğunu düşünüyorum.

hangi hoca gitmedi kardeşim bizim takımın başında hocamı var o kadrodan daha iyisini 10 yaşındaki çocuk çıkarır bundan eminim hocasız bir takımız kazımda uyuyor orada hocasız bir takım bu kadar olur

cgr

@samsunluhakan

Klube faks cek hocalık ıcın. Adaysan degerlendırırler. Bu kadar salladıgına gore bı bıldıgın vardır herhalde.

brigand

19 Ekim 2011, 11:16:07 #813 Son düzenlenme: 19 Ekim 2011, 14:42:14 brigand
Alıntı yapılan: samsunluhakan - 19 Ekim 2011, 10:07:43
hangi hoca gitmedi kardeşim bizim takımın başında hocamı var o kadrodan daha iyisini 10 yaşındaki çocuk çıkarır bundan eminim hocasız bir takımız kazımda uyuyor orada hocasız bir takım bu kadar olur

Tamamdır kardeşim. en yakın zamanda gönderelim papazlardan bir tanesini alalım. Kesin istikrar sağlarlar bizde. Eminim !  :rulet:

Kodalak

Alıntı yapılan: uçarlı - 19 Ekim 2011, 09:46:21
ersun yenalın  kredisi nezaman tükenmiş tükenseydi gçsde terimin kredisi biterdi. üçüncü terim dönemi zira.
[/quot

ersun yanalın bir başarısı yok,anca hava civa,paragöz bir insan,laf üretir hale geldi son dönemlerde iş üretmiyor,bunu futbol camiasındaki herkes söylüyor,bu tip hocalar takımlarda artık iş yapamıyor,bakınız yılmaz vural,güvenç kurtar v.s

neyse hem dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım,bakalım petkoviç ne zaman gidecek(ne kötü birşey birisinin gitmesini beklemk oysaki ne ümitliydim ben bu hocadan)

HoliganSamSunLu

bület korkmaz karizmasıyla reklam olur ama samsunsporu bir yere götüremez dar  bir bakış penceresi var bursada bursaspora defans yapmayı öğreticem derken küme düşürecekti

sosaka

KAPTAN EMİN: "Adaletli olacaksın"

Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar, Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in oyuncu tercihlerinde adaletsiz davrandığını belirterek, "Formayı iyi oynayan yerine kötü oynayana verirsen bu sonuç kaçınılmaz olur" dedi

ORTA SAHAMIZ YAVAŞ
Gazetemiz köşe yazarlarından Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar, kaleme aldığı son yazısında Teknik Direktör Vladimir Petkoviç ve futbolcuları eleştirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında futbolcuların antrenmanlardaki görüntülerinden eser olmadığını belirten Kaptan Emin, "Orta sahamız çok yavaş. Ne müdafaada, ne orta alanda, ne de hücumda organize olamayan bir takımın başarılı olmasını beklemeye gerek yok" dedi.

UFUK SAHANIN EN İYİSİ
Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in forma dağıtımı sırasında da adaletli olmadığını savunan Emin Kar, "Sezon başından bu yana formayı hak eden yerine hak etmeyene verirsen bu sonuç kaçınılmaz olur. Ayrıca sezon başında Petkoviç'in göndermek istediği Ufuk Bayraktar da İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının en iyileri arasındaydı. Bu da çok ilginç bir durum. Bu futbolcu topluluğunun bir an evvel takım kimliğine bürünmesi gerek" ifadelerini kullandı.

habergazetesi.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: sosaka - 19 Ekim 2011, 16:08:17
KAPTAN EMİN: "Adaletli olacaksın"

Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar, Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in oyuncu tercihlerinde adaletsiz davrandığını belirterek, "Formayı iyi oynayan yerine kötü oynayana verirsen bu sonuç kaçınılmaz olur" dedi

ORTA SAHAMIZ YAVAŞ
Gazetemiz köşe yazarlarından Samsunspor'un efsane kaptanı Emin Kar, kaleme aldığı son yazısında Teknik Direktör Vladimir Petkoviç ve futbolcuları eleştirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında futbolcuların antrenmanlardaki görüntülerinden eser olmadığını belirten Kaptan Emin, "Orta sahamız çok yavaş. Ne müdafaada, ne orta alanda, ne de hücumda organize olamayan bir takımın başarılı olmasını beklemeye gerek yok" dedi.

UFUK SAHANIN EN İYİSİ
Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in forma dağıtımı sırasında da adaletli olmadığını savunan Emin Kar, "Sezon başından bu yana formayı hak eden yerine hak etmeyene verirsen bu sonuç kaçınılmaz olur. Ayrıca sezon başında Petkoviç'in göndermek istediği Ufuk Bayraktar da İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının en iyileri arasındaydı. Bu da çok ilginç bir durum. Bu futbolcu topluluğunun bir an evvel takım kimliğine bürünmesi gerek" ifadelerini kullandı.

habergazetesi.

son derece doğru haftalardır ağzımızda tüğ bitti diye diye ama adam anlamıyor

Dartagnan

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 19 Ekim 2011, 10:07:43

kolay gelsin.Hayırlı günler diliyorum...(>-<-0)

samsunluhakan

ersun yenal veya hikmet karaman gelsin gerçi bülent korkmazla görüşüyorlarmış ama

cembaba

20 Ekim 2011, 12:10:24 #820 Son düzenlenme: 20 Ekim 2011, 13:05:05 AntZ
Sn Petkoviç, o Dominguez bu maçta da oynarsa artık futbol bilginden şüphe edeceğim. Zenke - Bance - Ekigho / Murat - Fink - Bülent çık bakalım ne yapıyoruz. Bir görelim hücum futbolu. Yaslandıkça yaslanıyoruz.

feveran

şöyle bir ortmda futbol yorumu yapmak istemiyorum samsun şehidine ağlıyor

samuray

petkoviçin artık suyu ısınıyor hiç kimse çıkıpta yeni takım oluşturduk sıkıntılar olacak falan demesin 6 haftayı geride bıraktık takımın oynadığı futbolda bi aşama varmı ben göremiyorum gören varsa söylesin mersin ordu da yeni takım oluşturdular ama bizim gibi kazmaları değil adam gibi adam kaldılar takır takır oynuyorylar bide bize bak ya hala kümede düşsek sabredelim diyenlere inananmıyorum ya bi beş sene dahamı bekeliyecez sonra çıkmak için çok geç olmadan neşteri vurmak gerek diye düşünüyorum bakalım bu hafta hoca nasıl bi kadroyla çıkacak inşallah bundan sonra kadroda adaleti sağlar adil bi kadro oluşturur  :( :(

Kral SAMSUN

Bülent korkmaz kimmiş de SAMSUNSPORUMA gelecekmiş Ersun yanal dururken !

jean

ne bulenti kardesim hastami bunlar takim dusecek dimdirek hocayi yollicaktan dogru durust hoca al hikmet karamani cok sevmiyorum ama en azindan ligde tutar ersun yanali alirsak bu yil ve gelecekk yilin plani yapilmis olur diye dusunuyorum