Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

havzalı55

bülent Korkmaz geleceğine petkoviç hiç gitmesin daha iyi. Karaktersiz teknik drektör istemiyoruz

cembaba

epçeli köylü

Alıntı yapılan: havzalı55 - 18 Ekim 2011, 20:47:26
bülent Korkmaz geleceğine petkoviç hiç gitmesin daha iyi. Karaktersiz teknik drektör istemiyoruz

Geçen sene bizim takımı beğenmemiş bu takım çıkamaz diyerek teklifi kabul etmemişti.Buna teknikdirektörlük teklif etmek daha fazla karaktersizliktir bence...

sosaka

Petkoviç'in gitmesinden yana değilim
yönetim çok acemi
gönderildikten sonra takımın zaytung haberi gibi sırasıyla Güvenç Kurtar, Samet Aybaba, Hikmet Karaman, Ziya Doğan ve Tekrar Yılmaz Vural Dönemine girmesinden korkuyorum
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=52727

isa55

acaba hocaya "şu oyuncuları oynatacaksın" diye baskı mı var. bir hoca bu kadar kör olamaz, değildir de.Lazar Çarşamba da bile oynayamaz, Dominguez 18'i ancak zorlar, Sarp maç sonu eğlencelerine ancak yetişebilir durumda. Ahmet için üzülüyorum ama süper lige onun alışmasını bekleyecek durumumuz,vaktimiz yok.
Benim uygun bulduğum kadro:
               Ertuğrul
Adem   Kemal   Ersin(Akaki)  Ergün(Orhan)
          Fink    Murat
Zenke    Bülent    Ekigho
              Bance
Dilaver,Ufuk,Anıl,Savaş'ta hazır durumda bekler.

GurbetciFanatik

Sayın Korkmaz; Samsunspor'u ve Samsun'u futbolculuk yıllarınızdan bu yana yani uzun yıllardır tanıyorsunuz. Bu konuda neler söyleyebilirsiniz ?

- Öncelikle ben anne tarafından Samsun Bafralıyım. Yani Samsun'la bir kan bağım var. Ayrıca Samsun ve onun en büyük markası Samsunspor'un Türk futbolu adına çok önemli geçmişe sahip bir takım olduğunu kesinlikle iddia edebilirim. Bu bakımdan Samsunspor'un asıl yerinin de Süper Lig olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Yine Samsunspor'un arkasında özellikle bu sezon büyük bir şehir desteğinin de olduğunu takip etmekteyim. Samsunspor takımının kadro olarak çok iyi denebilecek futbolcuları da bünyesinde bulundurduğunu biliyorum. İnşallah her şey Samsunspor'un gönlüne göre olur.

Vay be biraz Samsunluymus  :D :D :D :D :D

cembaba

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Ekim 2011, 23:58:41
Sayın Korkmaz; Samsunspor'u ve Samsun'u futbolculuk yıllarınızdan bu yana yani uzun yıllardır tanıyorsunuz. Bu konuda neler söyleyebilirsiniz ?

- Öncelikle ben anne tarafından Samsun Bafralıyım. Yani Samsun'la bir kan bağım var. Ayrıca Samsun ve onun en büyük markası Samsunspor'un Türk futbolu adına çok önemli geçmişe sahip bir takım olduğunu kesinlikle iddia edebilirim. Bu bakımdan Samsunspor'un asıl yerinin de Süper Lig olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Yine Samsunspor'un arkasında özellikle bu sezon büyük bir şehir desteğinin de olduğunu takip etmekteyim. Samsunspor takımının kadro olarak çok iyi denebilecek futbolcuları da bünyesinde bulundurduğunu biliyorum. İnşallah her şey Samsunspor'un gönlüne göre olur.

Vay be biraz Samsunluymus  :D :D :D :D :D

Abi nerde geçti bu?

GurbetciFanatik

AntZ

Samsun ve Samsun halkı hakkında yalansız, çıkarsız, içten tek bir açıklama bilirim, gerisi kendi çıkarı için yıkama yağlama...

AlıntıSaygıdeğer Samsun halkının hakkımda gösterdikleri içten duygu ve sevgiden dolayı son derece duyguluyum; çok mutluyum ve onlara teşekkür borçluyum. Bugün gördüğüm ilgi saygıdeğer halkın sevgi duygusunun belirtisi olduğu kadar yüksek bir uygar yeteneğin parlak oluşumuna da kıymetli delil sayılmaktadır. Milletin, yapılan uğraşılar ve inkılâpların anlam ve kıymetini bu kadar duygusallıkla, bu derece anlayışla kavraması gerçekten gurur ve güvene lâyıktır. Bu, hepimiz için büyük mutluluktur. Bana yönelik gösterilen sevgi ve güvene gelince, buna karşılık ne şekilde duygularımı anlatabileceğim konusunda şaşkınım. Yalnız şu kadar söyleyeyim ki, gördüklerim ve duyduklarım bir insan kalbini durduracak kadar duygu ve heyecan vermektedir. Saygıdeğer halka bütün kalbimle teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunarken, onların kurtuluşu ve mutluluğu yolunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da daima varlığımı ortaya koymakla en büyük mutluluğu duyacağımı bilgilerinize sunarım.

KotuCocuk55

Bir grup futbolcudan bir takima donusmek istiyorsan hemde yeni baskan,yeni teknik direktor,yeni menejer ve yeni futbolcularla!
Yenilmeyi,yenilmeye direnmeyi,sabretmeyi,hep beraber bu ise cozum bulmayi,tasin altina elini uzatmayi ögreneceksin,bileceksin..

10 haftada yenilsen,isin sonunda kumede dussen eger birine inanip getirdiysen arkasinda bekliceksin.10 hafta sonunda yollari ayiriyorsan,tahmin ettigimiz gibi inandigin bir planin yok demektir.

Bunu denedim olmadi simdi bunu deniyorum demektir bu!

Takimimiz kötü,sahaya cikan oyunculara bakiyorum,gecen senenin kadrosunu o kadronun havasini ariyorum! Yok!

Düsünün;
önce rize macini kazanamadik,
sonra galip ozturk firtinasi esti,
kongreler,bakanlar,sirketlesmeler,sampiyonluklar,ilk 5 e oynicak takim,
sonra sesler kesildi,kavgalar satasmalar basladi,
birden hic tanimadigimiz bir adam baskan oldu,resmen gökten indi,
sonra teknik direktor,
sonra futbolcular geldi-gitti..

kampa forvetlerimizi götüremedigimiz hala aklimda! Saka gibi! Hemde karabük gibi takim cikti tv de bizi kinadi,kampa götüremedigimiz adam yüzünden,isin detayi nedir bilmem ama,yöneticilikte de hayattada sözünün eri olunmasi gerektigini savunur,benimserim,benim hayat degerlerim adina önemli...

Sonra isa hoca geldigi gibi yine gitti,
ardindan hepimizin futbol kasari diye bildigi adnan sezgin geldi,bas taci oldu
ardindan bir futbolcu rüzgari daha esti ve lig basladi..

Bu arada taraftar gruplari destegini kesti,sehrin havasi dagildi!

Sahaya cikan takimi tanimiyoruz,bir cok futbolcuyada da icimiz isinmiyor,kulupte neler oluyor bilmiyoruz ama butun bu sürece baktigimiz zaman kötü oynamamiz ve ruhsuz bir takim havasi vermemiz kadar dogal birsey olamaz..

Simdi basa dönelim;
EGER bir plan ve hedef dogrultusunda petkovic geldiyse,yukarida saydigimiz bozukluklari tamir etmek icin ugrasirsin ve bir sistem oturtursun,zaman alir aci verir ama sistemini akillica kurduysan sonuc  alirsin..

Yok bunu denedim olmadi,simdi bunu denim deyip yollarsan,yukaridaki arizalarin sucunu bir kisiye yukler arizalari tamir etmeden bozuk sistem uzerine yapi kurmaya devam edersin!

Ben samsunsporu hep sever hep desteklerim!
Ama artik profesyonel,düzenli,planli ve bana futbol izlettiren,beni eglendiren bir takim izlemek istiyorum!

Futbol bir oyun,bir zevk,bir eglence ise oynayin-oynatinda eglenelim!

samsunluhakan

ne bülenti ya isminin bizim takımla geçmesi bile saçmalık

feveran

Yılmaz, Petkoviç'e sahip çıktı
18 Ekim 2011 / 17:19
Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, son haftalarda alınan kötü sonuçlara rağmen teknik heyete ve futbolcularına güveninin sonsuz olduğunu söyledi

Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, bazı yayın organlarında kulübün yeni teknik direktör arayışına girdiği yolundaki haberlerin asılsız olduğunu da belirtti.

Spor Toto Süper lig'de son iki haftada alınan sonuçların üzüntüsü içinde olduklarını söyleyen Başkan Kazım Yılmaz, bunu fırsat bilen bazı kesimlerin dedikodu mekanizmalarını işletmeye başlattığını kaydetti. Bazı yayın organlarında kulübün teknik direktör arayışı içinde olduğu yolundaki yayınların asılsız olduğunu vurgulayan Yılmaz, "Bizim teknik kadromuza ve futbolcularımıza sonsuz güvenimiz var. Dolayısıyla adı geçen hiç bir teknik direktörlerle ne temasımız oldu ne de böyle bir düşünce içinde bulunduk. Takımımız teknik direktörümüz Vladimir Petkovic ile yoluna devam edecektir. Ligde iki haftadır istenmeyen sonuçlar alıyoruz. Ancak bu böyle gidecek anlamını taşımaz" dedi.

Takımının Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürdüğünü de söyleyen Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, "Fenerbahçe maçı bizim için çok önemli. Futbolcularımız ellerinden gelen gayeti göstererek bu maçtan puan ve puanlarla ayrılacağına inanıyorum" diye konuştu. Başkan Yılmaz, taraftarların takıma güvenmelerini ve desteklerini sürdürmelerini de istedi.

not Eğer bu hafta da fenere yenilipde o adamı orda tutarsan şer....sizsin

ugrass

bülent korkmazı getirmek için petkovic yollanmaz!

Kodalak

ersun yanal hiç olmaz , o adamın artık kredisi tamamen tükendi,kimse takmaz onu ne futbolcusu nede başkası,,,,

FaTiH_HaN

Fatih Terim'in kariyeri ile ersun yanalın kariyerini karşılaştırmak bana pek mantıklı gelmedi.