Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: farUqras - 18 Ekim 2011, 17:47:17
petkovici savunmasın kimse kulupte sevilmeyen adam. bir mac öncesi kulupte yemek zamanı sadece ilk 18 yicek daha sonra geriye kalan topcular yicek diye ayrım yaptı. futbolcu niye sevsin bu adamı?

ben petkoviçi savunuyorum takımın bu duruma petkoviç yüzünden düşmedi.

ugrass

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 18 Ekim 2011, 17:50:35
ben petkoviçi savunuyorum takımın bu duruma petkoviç yüzünden düşmedi.

kimseye laf demedim kardeşim yanlıs anlasılmasın. tek suclu takımı birinci lige cıkartan taraftarın arkasında durmayan yönetimdir.

ugrass

ertugrul
adem  kemal bahia ergün
        fink  murat
 zenke  bülent ekigho
          bance

twitter

biz başka dünyaların insanlarıyız vlade
sen git yine belçikaya hollandaya harikalar yarat
bizim buralarda arog çağından futbol oynanıyor
vur kır parçala kontra atak duran top gol

GurbetciFanatik

ertugrul
adem kemal ersin ergün
      murat   fink
dilaver  ufuk  ekigho
         zenke

benim favorim böyle

Kaya

Birisi bana bu Adnan Sezgin hocayı gönderir yakında da Bülent Korkmaz'ı getirir demişti.Ama kim hatırlayamıyorum şimdi  :evet: :D

Jnr.Serkan

18 Ekim 2011, 18:24:29 #786 Son düzenlenme: 18 Ekim 2011, 19:19:20 Jnr.Serkan
Türk liginde taktik diye birşey olduğuna inanmıyorum.

Takımı iyi motive eden,futbolcularla abi-kardeş ilişkisi içinde olan t.direktör'ler başarılı oluyor.Yabancı hoca'nın Türk bir futbolcuyu motive  edebileceğini sanmıyorum.Tercümanın,hocanın dediklerini tercüme etmesiyle ne kadar motive olabilir bir Türk futbolcu maça...Türk hoca daha çok ver gazı sal sahaya taktiğini uyguluyor.Demek istediğim şeyi anlatabildim mi bilmiyorum,ama yabancı hoca sistem değişiyor ve futbolcu ilişkilerinde genelde daha katı oluyorlar.Türk bir futbolcuya sistem değişsen ne fayda eder.Alt yapıda kaç tanesi taktik üzerine eğitim aldı. Herkesin bildiği taktik 4-4-2 standart

Hoca kötü olmayabilir ama Türkiye şartlarına uygun bir hoca değil.Takımı ve ligi hala tanımıyor.Hangi takıma karşı nasıl bir dizilişle çıkacağını bilmiyor.Yanında ki adamlarda hiç mi suç yok ? Tabii ki var.Ama Teknik Ekip'te Kenan dışında takımı tanıyan insan yok.Ona da ne kadar söz hakkı düşüyor muamma...

Lige renk katcaz diyip duruyorsunuz.
Sizin lige renk katma anlayışınız buysa kalsın

Jnr.Serkan

Türk liginde taktik diye birşey olduğuna inanmıyorum.

Takımı iyi motive eden,futbolcularla abi-kardeş ilişkisi içinde olan t.direktör'ler başarılı oluyor.Yabancı hoca'nın Türk bir futbolcuyu motive  edebileceğini sanmıyorum.Tercümanın,hocanın dediklerini tercüme etmesiyle ne kadar motive olabilir bir Türk futbolcu maça...Türk hoca daha çok ver gazı sal sahaya taktiğini uyguluyor.Demek istediğim şeyi anlatabildim mi bilmiyorum,ama yabancı hoca sistem değişiyor ve futbolcu ilişkilerinde genelde daha katı oluyorlar.Türk bir futbolcuya sistem değişsen ne fayda eder.Alt yapıda kaç tanesi taktik üzerine eğitim aldı. Herkesin bildiği taktik 4-4-2 standart

Hoca kötü olmayabilir ama Türkiye şartlarına uygun bir hoca değil.Takımı ve ligi hala tanımıyor.Hangi takıma karşı nasıl bir dizilişle çıkacağını bilmiyor.Yanında ki adamlarda hiç mi suç yok ? Tabii ki var.Ama Teknik Ekip'te Kenan dışında takımı tanıyan insan yok.Onada ne kadar söz hakkı düşüyor muamma...

Lige renk katcaz diyip duruyorsunuz.
Sizin lige renk katma anlayışınız buysa kalsın

maviay55

AlıntıSamsunspor'dan teknik direktör açıklaması
Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, Süper Lig'de son iki haftada alınan sonuçların üzücü olduğunu dile getirdi.

Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz, son haftalarda alınan kötü sonuçlara rağmen teknik heyete ve futbolcularına güveninin sonsuz olduğunu söyledi. Başkan Yılmaz, bazı yayın organlarında kulübün yeni Teknik Direktör arayışına girdiği yolundaki haberlerin asılsız olduğunu da belirtti.

Spor Toto Süper Lig'de son iki haftada alınan sonuçların üzüntüsü içinde olduklarını söyleyen Başkan Kazım Yılmaz, bunu fırsat bilen bazı kesimlerin dedikodu mekanizmalarını işletmeye başlattığını söyledi. Bazı yayın organlarında kulübün Teknik direktör arayışı içinde olduğu yolundaki haberlerin asılsız olduğunu vurgulayan Başkan Kazım Yılmaz, "Bizim teknik kadromuza ve futbolcularımıza sonsuz güvenimiz var. Dolayısıyla adı geçen hiç bir teknik direktörlerle ne temasımız oldu ne de böyle bir düşünce içinde bulunduk. Takımımız teknik direktörümüz Vladimir Petkovic ile yoluna devam edecektir. Ligde iki haftadır istenmeyen sonuçlar alıyoruz. Ancak bu böyle gidecek anlamını taşımaz" dedi.

Takımının Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürdüğünü de söyleyen Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, "Fenerbahçe maçı bizim için çok önemli. Futbolcularımız ellerinden gelen gayeti göstererek bu maçtan puan ve puanlarla ayrılacağına inanıyorum" diye konuştu.

sporx

Uğur Yıldız

valla orta sahada dilaver murat fink oynayalım gençler maçındaki oyun gelir çok rahat teksorun 2 ön libero

samuray

yaryın çok geç olabilir bir an önce hoca konusunda tedbir alınmalı yagöndereceksin ya dikkatini çekeceksin ama takımda bi tutukluk var oynanan 6 maça baktığımızda biraz t.s g.b.nin ilk yarısı ordu maçı bişeyler oynamaya çalıştılar ama son iki maç iyice dibe vurduk ne koşan ne mücadele eden iki pas yapamayan bi görüntü veriyioruz petkoviçi savunan arkadaşlar hocanın hiç kusuru yokmuş gibi söylemler üretiloyr biz bankasyada kötü oynadığımız maçlarda bile koşan mücadele eden yüreğini ortaya koyan ve taraftarın çok büyük katkılarıyla süper lige çıktık ama malesef o haa yok yönetim taraftar gerginliği de had safhada evet birşkeyler oluyor da ne oluyor işte bütün mesele bu bilinmeyen denklemleri n ortaya çıkarılması

Jnr.Serkan

Yönetim hocanın arkasındayız dendiğine göre hoca 2 haftaya yolcu

babasamsunlu

la ben bi ordunun başkanını bu kadar çok  konuşurken görüyorum birde bu tontişi..

az laf çok iş başkan... yeter daaa....  :evet: :evet: :evet:

maviay55

başka bir sitede de bülent korkmaz haberi var iyice spor kamuyounda revaçta oldugumuz günler  :x((

altunay

Bülent Korkmaz Samsunspor yolunda !...

Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor'un son iki haftayı puansız kapatması camiada moralleri alt-üst ederken, teknik direktörlük için Bülent Korkmaz'ın ismi ön plana çıkmaya başladı

Sezon başında göreve gelen Vladimir Petkoviç'in 7. haftada oynanan Fenerbahçe maçında son kez takımla sahaya çıkacağı iddia edilirken, genel koordinatör Adnan Sezgin 'in yönetime Korkmaz'ı önerdiği ve genç hocayla görüşmelere başladığı öğrenildi. Sezgin, İstanbul Belediye karşısında aldıkları 3-0'lık yenilgiyle ilgili şunları söyledi: "Bu kadar rüzgarda, bu kadar gol kaçırırsan yenilgi kaçınılmaz olur. Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Toparlanmamız lazım. Paniğe gerek yok. Şu anda yönetim futbolculara karşı tüm sorumlulğunu yerine getiriyor. Bireysel hatalardan maç kaybettik ama bu bizim kötü takım olduğumuz anlamına gelmez" dedi.

sportürkiye.com Samsun temcilsi | Emre Korkmaz