Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

cembaba

Arkadaşlar Hakan Arslan, Dilaver, Murat Yıldırım, Ufuk Bayraktar, Anıl Dilaver bunlar 10 numara topçu. Uyuyan bir Bance yerine Burak Çalık - Zenke - Ekigho müthiş bir ortam sağlanır. Kaldık yavaş adamlara anasını satım. Her zaman tercihim, Fink - Murat Yıldırım ikilisi olur. Dominguez'e bizi mahkum ediyor. Kendi getirdiği futbolcuları oynatıyor. Hakedene formayı vermiyor. Değişir demiştim fakat, son maçtan sonra kafasında ne olduğunu gördüm. Bu adamdan bir cacık olmaz. Ligin son sırasındaki, Ankaragücü bile bomba top oynuyor. Biz belediye'den 3 yedik. Kimsenin koşmamaya, mücadele etmemeye, armaya saygısızlık yapmasına izni yok!!

ErkÇay55

az önce aks tv de Yusuf Ziya Çakır açıkladı hocanın gideceğini isim konuşmadı.

ahmetsefa55

cem yapma gozunu seveyım.ufuk bayraktar top bıle suremıyo hangı 10 numara topcu.onun anca forma numarası 10 olabılır...
hakan arslan da ne gordun de 10 numara topcu oldu.

eger hoca hatalarından vazgececekse gıtmesın.yerıne gelecek olan ondan ıyı mı olur bılemedıgım ıcın boyle dusunuyorum.
ama gıdeceksede ersun olsun barı ne bılım baska hoca da yok zaten pıyasada...

Ollivanders

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Ekim 2011, 00:18:19
eger hoca hatalarından vazgececekse gıtmesın.yerıne gelecek olan ondan ıyı mı olur bılemedıgım ıcın boyle dusunuyorum.

ngonge

Söyleyecek çok şey var ama şu kesin ki kadroda 1-2 değişiklikle olacak işler değil bunlar. Zaten bakın sezon başından söylenen, Kemal sağ bek oynamaz dendi, geçen maç oynamadı gene aynı tablo. Dominguez sol açık oynamaz dendi ortada coşar dendi hiç ortalıkta görünmedi, şimdi Dilaver ve Adem'den medet umuyoruz onlar da bir şey katamazsa ne diyeceğiz, Valdomiro mu kurtaracak bizi? (Aslında o da çok uzak değil, Bahia-Ersin değişikliğine kadar gitti iş)

Şu anda kim girip çıksa çok birşey değişeceğini zannetmiyorum. Takım hala takım olamamış, bütünlük yok ve en kötüsü yardımlaşma 0.

Bence şu mantalitenin değişmesi lazım, toplama takım bizim yapımıza uygun değildi ve sonuç bu oldu.

Dediğiniz yerli hoca gaz motivasyon vs ile kısa vadeli bir çözüm olabilir. Ama uzun vadede bunlar hiçbir işe yaramaz.

Vaktiniz varsa lütfen şu yazıyı okuyun, ilacın ne olduğu çok açık.

http://www.futbolekonomi.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1411%3Aborussia-dortmund-sar-siyah-bir-ak-hikayesi&catid=133%3Adiger-yazarlar&Itemid=56

Keşke bu sene daha ele bile geçmeden çarçur edilen paranın yarısı tesisleşmeye altyapıya yatırım olarak yapılsaydı. Yoksa isterseniz en iyi hocaları en iyi oyuncuları getirin ruhsuz takımdan bir şey çıkmaz. İstanbulspor örneğini hatırlayın, Beşiktaş'ın son 3-4 yılına bakın.

Sonuç: Zararın neresinden dönersek kardır. Devre arasında takımda 10 civarından oyuncunun gönderilmesi ile ciddi revizyon ve sadece 1-2 nokta transfer.

Petkoviç konusunda düşüncem ise ilk maçlarda garanti oynamak adına tecrübeli oyunculara yer verdi ama onlar da onun ipini çekti diye düşünüyorum.

turgayergeni

sorunun hocada olmadıgını soyleyenler var. bence sorun sadece hocada değil butun takımda. bi takımın tek organizasyonu bance'a top şişirip ileri cıkmak mıdır?orta sahada 3 pas yapamaz mı? bi takım hiç bi kanat organizasyonu gercekleştiremez mi? butun takım bance'nin ve fink'in ayagına bakıyor.sıkısan topu finke atıyor ama tekrar pas alma gibi bi dusuncesi olmaksızın acıkcası yonetiminden teknik heyetine topcusuna kadar takım cok kötü.

cembaba

Alıntı yapılan: muhalif - 18 Ekim 2011, 00:18:19
cem yapma gozunu seveyım.ufuk bayraktar top bıle suremıyo hangı 10 numara topcu.onun anca forma numarası 10 olabılır...
hakan arslan da ne gordun de 10 numara topcu oldu.

Sahada olan topçulardan daha iyi değil miydi babacan? Hiç değilse bir şeyler yapmaya çalıştı. Kaçmadı...

Hakan Arslan bence bizim 10 numara pozisyonunda oynayacak oyuncumuz. Tamam genç ama oynamadan nasıl tecrübe kazanacak? 10 numara pozisyonunda yürüyen bir Dominguez'in yerine tercihimdir.

ethm55

Hala Şansın Var Bunu İyi Kullan.
Herkesi Yerinde Oynat .Ademi Dilaveri Zenkeyi Orhanı Bülenti Ertugurul (Ersini - Bi Bahidan Farkı Yok)  Murat ı Bunları Kullan Bi Başlat 11 de Bakalım Noluyo. Senmi Haklısın Yoksa Taraftar mı ? En Azından Bunu Goster .Deki Bakın Sizin İstedigini Adamları Oynattım Boyle Oldu .Ama  Bırak Oynatmayı 11'E Almıyon !
Mustafa Sarpın ,Domıngez ,Fınk ,Bahia ,Ahmet,Gürcü Bunları Uyar Bi Sozunu Dınlemıyorsa Ver Raporunu At Topu Yonetime ÇOK MU ZOR ?
(Cok Umıtlıydım Senden Hla umitlym umudum var boşa cıkarma Son Sansları İyi Değerlendir YÖNETİMİ SEVİNDİRME ).

brigand

18 Ekim 2011, 10:32:02 #773 Son düzenlenme: 18 Ekim 2011, 17:54:05 brigand
Orta sahada Domingez ve Mustafa Sarp'ın pas yapıp oyun kurmasını beklemek, mucize beklemekten başka birşey değil.(daha farklı bir yorumum vardı ama neyse) Ufuk'un üzerinde durulduğu takdirde gelişeceğine inanıyorum. O rüzgarda, o havada Ekigho'yla ikisi çabaladılar en azından. Bence Fink yanında koşan ve top yapıp onu rahatlatacak adamlarla çok daha verimli olacaktır. Hocanın yapması gereken kadroya tırpanı vurmak. Çoğu kişinin beklediği kadro zaten belli. Eğer hoca bunu yaparsa zaten otomatik olarak takım onu başında tutar. Ama yine Domingez,Sarp,Lazar inadında devam ederse, selasını verirler.

maraton

Uğur Yıldız

ilk gençler maçında fink murat selim teber 3lüsünden 2si hücum yapabilen adamlardı sarp orta sahaya gelince 2 ön libero olmuyo hücum yapamıoruz murat yıldırımın kesinoynaması lazım bana kalırsa sarpın yerine

FaTiH_HaN

Petkoviçi tüm Samsunun önüne yem diye attılar bir anda taraftara yapılan yanlışlar unutuldu gitti, bence yönetim talimatı ile bazı futbolcular petkoviçi sabote etmeye çalışıyor özellikle ibb maçından sonra buna iyiden iyiye inanmaya başladım yanlış anlaşılmasın ahmet şahini kesinlikle kastetmiyorum, bu zamana kadar oynadığımız maçlarda futbol kötüydü ama sahada mücadele vardı ve şu an herkes hocadan dert yanıyor tek suçlu sorumlu bir anda Petkoviç oldu. İnşallah Petkoviç gitmez, şu an taktik konuşulacak zaman değil bence, topçular koşmuyor bunun taktikle, teknikle ilgisi alakası yok var bu işte bir şeyler.

ugrass

petkovici savunmasın kimse kulupte sevilmeyen adam. bir mac öncesi kulupte yemek zamanı sadece ilk 18 yicek daha sonra geriye kalan topcular yicek diye ayrım yaptı. futbolcu niye sevsin bu adamı?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: CemBaba - 18 Ekim 2011, 02:16:33
Sahada olan topçulardan daha iyi değil miydi babacan? Hiç değilse bir şeyler yapmaya çalıştı. Kaçmadı...

Hakan Arslan bence bizim 10 numara pozisyonunda oynayacak oyuncumuz. Tamam genç ama oynamadan nasıl tecrübe kazanacak? 10 numara pozisyonunda yürüyen bir Dominguez'in yerine tercihimdir.
kardesım hakan arslan futbol tarzı olarak 10 numara değil 6 numara ama.
yanı ön libero.gerçı domınguezınde ne oldugunu anlayamadık.forvet arkası basladı sonra ılerı ucta oynadı sola gectı en sonunda da defansın onunde oynadı...

bundan sonrası ıcın cok yetersız ufuk.top suremıyo sut cekemıyo adam gecemıyo orta kesemıyo ne ıse yarıyo bılmıyorum...

hoca yapman gereken ınan bu kadar zor degıl.yahu herkesı yerınde oynatsa vallahı en az 4 puan daha almıstık...
şu kadroyu kurmak bu kadar zor olmamalı...

erturgrul

adem kemal bahia ergün

murat fink bülent

ekigho bance dilaver