Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

17 Ekim 2011, 12:13:06 #720 Son düzenlenme: 17 Ekim 2011, 12:20:39 Jnr.Serkan
Hakan Arslan,Burak Çalık,Dilaver,Anıl Dilaver,Savaş Yılmaz,Ertuğrul,Orhan,Adem,Zenke'ye ilk 11'de şans verilmeli.Yetersiz olabilirler ama sahada futbol oynanmıyor daha çok mücadele eden kazanıyor,isim oynamıyor

samsunluhakan

İİİİİİİİİİİİSSSSSSSSTTTTTTİİİİİİİİİİİİİİİİFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  yeter artık petkoviç topçularını al ve git yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   biz 5 sene bunun içinmi bekledik giderken arkanada bakma fener bize 5 atar bu hocayla taktik yok bişey yok 10 kişi defans yaparsan öle olur kaleci desen ertugrulun neyi vardı açıklasana petkoviç açıkla takımı düşürecek bu hoca kovun şunu yaa ersun yenal hikmet karaman ikilisinden birini getirin artık adem ne yaptı bu hocaya hele murat takımın en iyi oyuncusu ama yok nerde hoca kimse hesap sormuyormu ya bu hocadan gururunla geldin gururunla istifa et git tazminat içinmi bekliyon petkoviç efendi yürü git işine eger fener maçından sonrada takımın başında kalırsa petkoviç karabük maçını düşünemiyorum ... yönetim uyuyor desene kardeşim pılını pırtını topla hadi bakalım güle güle sana 

GurbetciFanatik

sitelere giriyorumda istifa aciklamsi bekliyorum ama nafile.
Bu adamda istifa edecek yüz bizim yönetimdede bunu gönderecek g_t yok.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 17 Ekim 2011, 13:08:34
sitelere giriyorumda istifa aciklamsi bekliyorum ama nafile.
Bu adamda istifa edecek yüz bizim yönetimdede bunu gönderecek g_t yok.

eger karabük maçındada başımızda petkoviç olursa bu takım sene sonunda korkulu rüyayı görür tamam istanbula yenildin ama karabük senin direk rakibin onada yeniliriz içerde bu petkoviçle fener maçından sonra gider petkoviç

feveran

samsunspor kulubune fax cekıldı alllahını seven bı fax yada maıl atsın

özkan

yeri burası değil ama faxlar toplantıda sunuluyor,rica ediyorum faxları çekelim arkadaşlar.

feveran

Alıntı yapılan: özkan - 17 Ekim 2011, 14:29:25
yeri burası değil ama faxlar toplantıda sunuluyor,rica ediyorum faxları çekelim arkadaşlar.

bende bılıyorum bura olmadıgını ama paylaşmak ıstedım

GurbetciFanatik

FINAL macimizi söylim size

Samsunspor - Karabükspor

Egerki bu  haftaici petkovic kovulmazsa final maci  samsunspor_x- kara_buk
haftaya kadiköyde fenere yenildin diye hic bir anadolu takimin teknik direktörünü kovmazlar türkiyede.

karabük gibi malesef direk rakibini evinde yenemezsen seni Baskan kazim bile durduramaz Samsunsporda.

deriaKR

HoliganSamSunLu

bu adamla gitmez biz sinir hastası olur çıkarız bu adam futboldan falan anlamıyor yada endi hayal dünyasında yaşıyor bizide kör sanıyor:

samsunluhakan

EGER HOCAYI KOVMAK İÇİN KARABÜK MAÇINI BEKLERLERSE VAY HALİMİZE
ben kazımın yerinde olsam fener maçını bile beklemem direk hadi bakım petkoviç derim hadi güle güle derim olmaz böyle saçmalık ya bu adamı başımıza kim sardıysa ben onun

mehmet yılmaz

PETKOVİC İDİ NA KUCİ" (Petkovic evine dön)

PETKOVİC DAJ OSTAVKU (Petkovic istifa)

Sırpçaları bunlarmış. Boşnak ve Hırvat dilinde de aynı imiş.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Ekim 2011, 16:00:08
PETKOVİC İDİ NA KUCİ" (Petkovic evine dön)

PETKOVİC DAJ OSTAVKU (Petkovic istifa)

Sırpçaları bunlarmış. Boşnak ve Hırvat dilinde de aynı imiş.
bu sayfaları okuduguna daır duyumlar mı aldın abı  :)

mehmet yılmaz

Yok,
Alıntı yapılan: muhalif - 17 Ekim 2011, 16:05:51
bu sayfaları okuduguna daır duyumlar mı aldın abı  :)

Yok, öyle bir duyum almadım da, Boşnak bir arkadaşım var, ona sordum :)

Kaya

Alıntı yapılan: Musti - 17 Ekim 2011, 11:47:54
Üstat bir de şu var. Geçen seneden kalan futbolcular, İsa Turan'ın getirdikleri, Petkoviç'in getirdikleri, Adnan Sezgin'in getirdikleri... Resmen toplama kampına döndü takım. Takım içinde gruplaşmalar var.

Ayrıca sezon öncesi kamplarında 3-4-3 sistemine göre takım hazrılanırken, Adnan sezgin geldikten sonra (ligin başlamasına 10 gün kala) bir anda sistem değişti. Mustafa Sarp kaptan yapıldı. Neden böyle oldu? Bunu da iredelemek lazım.

Katılıyorum idmanları defalarca seyrettik belkide 2 ay 3-4-3 sistemini denedi,ona göre idman şekillendirdi,futbolcuları 3-4-3 nasıl oynanır tek tek anlattı..Ne oldu Adnan Sezgin geldi sistem 4-3-3 e döndü.Sarp ile Fink geldi.Bu isimler düşündüğü 3lü orta alan elemanı değildi.Kemal'i sürekli sağ bekte denemesinin sebebi 3lü defansının sağındaki ismi olması..Demek ki istediklerini yapamadığı ya da başka deyişle yaptırılmdığı bir yerde tazminatını bekleyen bir hoca ile karşı karşıyayız..