Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

ugrass

bizim fenevbahceyi yenmek için petkoviçe ihtiyacımız yok =)

ngonge

Belki de hoca fener'i yenmenin tadına doyamamıştır sırf onun için Samsun'a gelmiştir.

silopilimuhsin

55_OrHaN_55

ben öncelikle -çok zor bir ihtimal olsa da- cesar delgado'nun gelmesini arzu ediyorum. adam müthiş oynuyor:)  

samet_55

yerli vede hedefi vizyonu olmayan kaşarlardan iyidir.demekki oyunu 0-0 a 1-1 baglamayacak.artık biz tribünde hop otur hop kalk. :D :D

cembaba

Çok hoş ya.. En azından Denizli maçındaki gibi bir futbol seyretmeyeceğiz. Bu da kalp arkadaş.

emre

muhtemelen bizim 4-0 ları söylemişlerdir,ikna etmek zor olmamıştır.

Ahmeti

Bir hafta sonra Samsun'a geleceği söyleniyor,bu bir haftalık sürede kafasında oluşturacağı yabancı oyuncuları alınması yönünde yönetime suncağını tahmin ediyorum,Türk oyuncuları fazla tanımadığı için tanıdığı yabancı oyuncuları Samsunspor'umuza kazandıracaktır.

Gelecek olan yabancı futbolcuların şuanki mevcut kadrodaki futbolcularla iyi bir uyum süreci geçirdikten sonra eskisi gibi yine çok canlar yakacak kaliteli bir takıma sahip olacağımızı düşünüyorum.

CurvaSs

hoca koşmayan adam istemiyormuş. zaten haklı, 3-4-3 sisteminde koşmayan adam iş yapmaz. o sabriyi getirsen bile iş yapabilir, çünkü sistem ona uygun.

bizim takımda adem yeri geldiğinde iyi depar yapıyor. murat yıldırım koşuyor ama hızlanmasında sıkıntı var. zenke desek, koşuyor deriz heralde, kafasına estiğinde tabi ki.

en fazla koşan adam kemal tokak, yani bölgesine göre en fazla koşan adam.

bakalım nasıl oynayacağız, kimler oynayacak.

twitter

fazla takılı kalmadık mı şu fenere  :holey:

minci

Yanında birkaç futbolcuyla dönmesin? :D

samuray

ben petkoviçin demeçlerine bakınca ben koşan takım istiyorum durarark oynayan takım değil diyor bu iyi demekki bu sene süper ligte bizleri fıtık etmeyecek kalpar hoca gibi koşan mücadel gücü yüksek tempolu bi samsunspor izlyecez inşallah hoca isabetli bi karar gibi geliyor bana

ngonge

İsviçre ligi 10 takımlı kısır bir lig, oyuncu maaşları da popülaritesi de Türkiye liginde 2 gömlek aşağıda, oradan her türlü oyuncuyu hoca Türkiye'ye getirebilir.

Takımı zannedersem yavaş bulmuş, koşan takım istiyorsa Murat Yıldırım yıldızı olur.

Tufan

Koşuyor diye Forrest Gump Abdülü takımda tutun demesin Vlade reis :)

vanlioglu

"young boys'dan kovularak ayrıldı." ayrıntısını vikipedia'dan şimdi öğrendim. avrupa da bu denli başarı yakalamış bi adamı neden kovmuşlar merak ettim açıkcası  :o