Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

Lusage

Alıntı yapılan: AntZ - 07 Haziran 2011, 23:56:31Evet malesef...

Yok ebesinin nikahı. Sülalesini mi alıyoruz.   :x(( :rulet:

eren55

Adam vasatın altında bir hoca gibi geliyor bana ama dur bakalım hayırlısı.

holigan5565

Petkoviç, ''Gidişata göre durum değerlendirmesinde bulunacağız. Acele etmek istemiyoruz. Yardımcılarım yerli hocalardan, benim belirleyeceğim insanlar olacak. Önemli olan şu anda doğru yapılanmayla doğru hamleler yapmak. Transferlerle ilgili anlık hareket etmeyeceğiz. Akıllı adımlarla hareket edeceğiz'' diye konuştu.
hocanın bu cümlesi bence çok önemli.Sanki anlık başarıyı hemen yakalamak yerine sağlam adımlarla yapılanmadan bahsetmesi işine verdiği önemi ve planlı olduğunu gösteriyor.

brigand

valla benim izledğim young boys özellikle iç sahada çok boğucu oynayan bi takımdı. isviçreyi salladılar avrupada da bahsettirdiler kendilerinden. son sezon takımdaki bazı isimlerin ayrılması yerlerininde doldurulamaması olumsuz etkiledi normal olarak. ama iç sahada özellikle ilk yarılar o oyunu o oyunculara oynatabilen bir hocaya vasat diyemem ben. bence yetenekli ve idealleri olan biri. ileride daha net görücez. onun da bizimde hakkımızda hayırlısı

beşnumara

Çok bilmişin biri bizi şimdiden en büyük düşme adayı belirlemiş kendince.Buyrun linki http://durmazduayenler.blogspot.com/2011/06/samsunsporun-yaptg-buyuk-hatai.html#comment-form
Gerekenler bize yakışan şekilde yapılırsa daha iyi olur.

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: beþnumara - 08 Haziran 2011, 01:17:24
Çok bilmiþin biri bizi þimdiden en büyük düþme adayý belirlemiþ kendince.Buyrun linki http://durmazduayenler.blogspot.com/2011/06/samsuo gencler_birliginsporun-yaptg-buyuk-hatai.html#comment-form
Gerekenler bize yakýþan þekilde yapýlýrsa daha iy i olur.
yok daha neler Samsunspor ona gereken cevabı verecektir

silopilimuhsin

Ne biz young boys uz nede burası isvicre. Hocada ilk defa isvicre dışında bir takım calistirarak mutlaka kendini ispat etmeye çalışacak aşı tutsa her iki taraf içinde cok iyi olacak gelecek adına

Kaya

Hayırlı uğurlu olsun..ALLAHın izniyle başarılı olacak Vlade..

celebi

babasamsunlu

Petkoviç  :kanka: benim ;) Fenere basmayı biliyor.. Daha ne olsun ;)  :--* :--*

cembaba

Tribünleri görünce aşık olacağı kesin. =)

sadece55

Hocaya önemli transfer sözü vermişlerdir.yoksa geleceğini düşünmüyorum demek ki hedefler gerçekten yüksek

AhmetDenizci

samet_55

adsız kimse eline saglık yapıştırmış güzel cevaplarıı. >l<

dr_ahmet

Valla benim bu adama kanım ısındı, tamamen hissiyatla ilgili özel bir nedeni yok.
Yönetim başta olmak üzere, taraftar ve futbolcular istikrar ortamını tesis edebilirlerse orta-uzun vadede başarılı olabilir. (Başarı kriterim; Ligde ilk 3 içinde olmak, Türkiye Kupasını kazanmak ve Avrupa kupalarına gitmek)