Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

eren55

Hadi hayırlısı,iş yapmış olmak için alınmamıştır inşallah.Couceiro çok daha iyiydi diye düşünüyorum,umarım yanılırım.Hepimiz için hayırlı olsun.

Gorkem

yeni teknik direktörümüz hayırlı olsun

kalptenþimþek

erhan55

Ben de portekizliden daha fazla güven duydum bu adama. Adam kariyeri boyunca hep güçlü takımlarda değil potansiyeli olan bizim gibi takımlarda başarı yakalamış, bu takımları yönetmeyi bilen o strese alışkın biri. Bir de allahtan kabul etmiş yoksa bundan sonraki çalacakları kapı Güvenç KURTAR'mış.

Tüm taraftarımıza önerim bu adam olur da kötü de başlasa hata da yapsa açıklamalarında ters de olsa sabırlı olmalıyız. Çünkü önce taraftarımızın ve şehrimizin hassas noktalarını öğrenmesi zaman alacaktır. Daha sonra da futbolcuları inandırıp motive etmesi,ligi daha iyi tanıması,medya vs gelecektir. Bu yüzden belki de 1 yılı opsiyonlu olarak düşündüler karşılıklı. Bence ilk yıl başarı olmasa da ,ki ben bu hava ile,yönetimin adımları ve anılan isimlere bakarak başarısız olacağımızı düşünmüyorum, diyelimki istenilen başarı olmadı bu adam ikinci sene çok daha iyi işler yapacaktır. Unutmayalım bu adam sonran ikinci bitiren young boys'u ertesi sene 2. yaptı.

samsunmania

Bu güçlü yönetim ve futbol kültürü ile Buca ve Konya gibi olacağımızı düşünenler gerçeten futboldan anlamıyor. Biz acaba üst tarafı zorlayabilecekmiyiz? Sorulması gereken soru bu.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 07 Haziran 2011, 22:11:48
Bu güçlü yönetim ve futbol kültürü ile Buca ve Konya gibi olacağımızı düşünenler gerçeten futboldan anlamıyor. Biz acaba üst tarafı zorlayabilecekmiyiz? Sorulması gereken soru bu.
:evet: :evet: :evet:

berusa55

Samsunspor'umuz hakkında orda burda kim olumsuz yazıyorsa, atıp tutuyorsa bilin ki Samsunspor'umuzdaki olumlu havadan ve gidişattan en çok çekinenlerdir; az kaldı!

mehmet yılmaz

1992-93 sezonunda Samsunspor şampiyon olurken teknik direktörümü Zeynel Soyuer'di. Ancak sezona onunla değil Romen Gigi Multescu ile başlamıştık. Doğrusu da buydu zaten. Ve o sezonu onca haksızlığa rağmen 5. sırada tamamlamıştık.

Tek taktiği "Ahmet tutsun, Kemal durdursun, ileriye top şişirilsin ve Zenke ile Agbetu koşsun" olan Hüseyin Kalpar'a ayıp edildi diyen taraftarlardan hangisi Kalpar'ı Süper Ligdeyken takımın başında görmek ister acaba? Asıl mesela Orduspor, metin Diyadin'le devam ederek büyük yanlış yapacaktır. Konyaspor, Ziya Doğanla devam edince düşmedi mi? Ya da 2007'deki Antalyaspor Yılmaz Vural'la devam edince düşmedi mi?

Evet, hepimiz yerli bir hoca istiyorduk ama Abdullah Avcı'yı getiremiedkten sonra aportta bekleyen kaşarlardan birini mi getirmeliydik? Samsunspor'u başka takımlarla kıyaslamak doğru olmaz, biz Samsunspor'uz...

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Haziran 2011, 22:17:02
1992-93 sezonunda Samsunspor şampiyon olurken teknik direktörümü Zeynel Soyuer'di. Ancak sezona onunla değil Romen Gigi Multescu ile başlamıştık. Doğrusu da buydu zaten. Ve o sezonu onca haksızlığa rağmen 5. sırada tamamlamıştık.

Tek taktiği "Ahmet tutsun, Kemal durdursun, ileriye top şişirilsin ve Zenke ile Agbetu koşsun" olan Hüseyin Kalpar'a ayıp edildi diyen taraftarlardan hangisi Kalpar'ı Süper Ligdeyken takımın başında görmek ister acaba? Asıl mesela Orduspor, metin Diyadin'le devam ederek büyük yanlış yapacaktır. Konyaspor, Ziya Doğanla devam edince düşmedi mi? Ya da 2007'deki Antalyaspor Yılmaz Vural'la devam edince düşmedi mi?

Evet, hepimiz yerli bir hoca istiyorduk ama Abdullah Avcı'yı getiremiedkten sonra aportta bekleyen kaşarlardan birini mi getirmeliydik? Samsunspor'u başka takımlarla kıyaslamak doğru olmaz, biz Samsunspor'uz...
:--* :--* :--*

cembaba

ali ihsan

Yerli şu hoca dururken neden yabancı bir isimle anlaştık diyeceğimiz bir Türk antrenör yok boşta olan.Bu nedenle bence doğru tercih.fakat önemli olan mayanın tutması.Multescu geldiğinde tanınan birisi değildi fakat başarıları ortada.Dünya Kupası kaldıran hocaların kovulduğu bir ülkedeyiz.umarım hoca kurgusunu ve oyun mantalitesini yansıtma ve yerleştirme çabaları içerisindeyken arka arkaya kötü sonuçlarla karşılaşmayız.Zaman tanınırsa ve istediği havayı yakalarsa başarılı olacaktır.Verdiği cevaplardan şehrimize uygun bir isim olduğu kanısı oluştu bence.Gençlere yatırım yapması en önemli artısı.Yabancı transferinde başarı sağlayabilirsek bu iş olur gibi duruyor.Haydi hayırlısı...

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Haziran 2011, 22:17:02
Hüseyin Kalpar'a ayıp edildi diyen taraftarlardan hangisi Kalpar'ı Süper Ligdeyken takımın başında görmek ister acaba?

bu Soruyu TD antepliye sormak istedim sonra vaz geçtim nasıl olsa biz teknik patronluk yapmış oluyoruz onlarsa daha iyisini bilen oluyorlar

fatih bulut

samsunsporumuz ve camiasina, hayirli ve basarili olur insallah

King Of The North

Yetmez ama Karizması var herşeyden önce, bence isabet oldu bu hoca, umarım nokta transferlere öncülük eder.

minci

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 07 Haziran 2011, 22:11:48
Tamamen katılıyorum. Artık kendi gücümüzün farkına varalım. Biz geçmişi, belli bir futbol kültürü, parlak bir tarihi olan bir takım ve kentiz. Ayrıca küllerinden yeniden doğan bir takımız. Yaşadığımız onca krize rağmen başkaları gibi yok olmadık. Yine eski konumumuza geri döndük. Bunu kaç takım yapabildi ya da yapabilir? Hedefimizi üst sıralar olarak belirleyip ona inanırsak ve bu doğrultuda tavır alırsak pekala başarabiliriz. Bizim Trabzon, Bursa, Antep yada Kayseriden hiçbir eksimiz yok tam tersi pekçoğundan artılarımız var. Tüm Samsun kamuoyuna ve takıma bunu empoze etmeliyiz aynı geçen yılki gibi.