Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 07 Haziran 2011, 18:28:42
7 ağustos'ta açılıyor. deplasman felan yapacaksan, 4 maça denk gelirsin.

Insallah yapacagiz bakalim.
tabiki bana yardimci olursaniz 3 sene sonra geliyorum yine samsuna.
7 Agustos süper.

radikal-fma

bu seneki yabancı oyuncu ısrarını anlayamadım

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: radikal-fma - 07 Haziran 2011, 19:37:53
bu seneki yabancı oyuncu ısrarını anlayamadım

Ertuğrul Sağlam, Apdullah Avcı'yı getiremedikten sonra yerli hocayla anlaşmanın hiçbir mantığı yoktu bence yönetim doğru karar verdiği kimi getirecekler erdoğan arıcayımı, rizeden ayrılan ümit kayıhanımı zaten şu an tüm iyi hocalar süper lig takımlarını çalıştırıyor artıklarıda bankasyada bence yönetim iyi iş çıkardı.

alperen

LisandroLopez

Hocaya güvenimiz tam, adamın yüzü gülüyor maşallah  >l<

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 07 Haziran 2011, 19:42:25
radikal-fma oyuncu demiş hoca değil  :)

hocanın başlığında olduğu için hiç o açıdan bakmadım  ;D :rulet:

Uğur Yıldız

sabah havaalanındaydım ancak girebildim siteye hocayı meraklı bi şekilde bekledik kapıdan çıktı dedim ulan kıvanç tatlıtuğ mu geldi :) adam hakkaatten çok karizma umarım hocalığıda karizma olur takımımıza faydalı olur.Hayırlı uğurlu olsun şimdiden

twitter

55(tuncay)55

KaBuS_55

radikal-fma

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 07 Haziran 2011, 19:44:54
hocanın başlığında olduğu için hiç o açıdan bakmadım  ;D :rulet:
yanlış yazmışım tabiiiki yabancı hoca demek istemiştim.  ama bahane ile söylemiş olayım süper ligde uygulanan mevcut yabancı oyuncu sınırlaması türk futbolunu adeta dinamitliyor

jean

Yalan yok oteki portekizliden kanim daha cok isindi daha dune kadar vakit kaybettik derken iyi birini buldugumuz kanisindayim hayirlisi olsun

fat55

vi-la-de
vi-la-de
vi-la-de
vlade diye çağırılmaktan hoşlanıyormuş.

mehmet yılmaz

Alıntı

Şirinler Karşıladı

Samsunspor'umuzun yeni teknik direktörü Petkoviç'i Şirinler grubu hava limanında karşıladı.

Şirinler Taraftar Derneği üyelerinden oluşan bir grup Samsunspor taraftarı sabah uçağıyla Samsun'a gelen yeni teknik direktörümüz Vladimir Petkoviç'i Çarşamba Hava Limanında karşıladılar. Petkoviç'le hatıra fotoğrafı çektiren taraftarlar, tezahüratlarla Petkoviç için sezonu adeta erkenden açtılar. Petkoviç'in bu karşılamadan dolayı oldukça mutlu olduğu görüldü.